Müşteri Hizmetleri

Öz Elbistan Gezi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Öz Elbistan Gezi çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Öz Elbistan Gezi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Öz Elbistan Gezi yakınma hattına erişebilirsiniz. Öz Elbistan Gezi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Öz Elbistan Gezi Çağrı Merkezi Numarası  

Öz Elbistan Gezi, 1970 tarihinde yolcu şirketi olarak Elbistanlılar gezi adıyla faaliyetine adım atmıştır. Seneler geçtikçe büyümekte ve üstün hizmet anlayışı ile sektörde yerini korumaktadır. Hemen sonra ise Öz Elbistan gezi olarak daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir. İlerleyen zamanlarda karayolu ağını daha da genişletmiş ve yurdun her bir yanına şube olarak açılmıştır. Geçen daima seyahat ilkeleri ve müşteri memnuniyeti dâhilinde hızla büyüyerek bu sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. Çağıl ve konforlu araçları ile hizmetin en iyisini sunmayı hedeflenmektedir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda belirli hedefler konulmakta ve bu hedeflerin gerçekleşmesi için büyük çaba sarf edilmektedir. Yurttaşlara konforlu seyahat yapacağı yüksek teknolojilere haiz araçlar ile en iyi hizmet verilmektedir. Firmayı tercih ederek rahat ve keyifli bir seyahat yapabilirsiniz.

Şirket ile (0344) 413 09 49 nolu hat üstünden iletişim sağlayabilirsiniz. Sual, şikâyet, bilet hakkında data ya da şikâyet ve önerileriniz için arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra data@ozelbistan.com e-posta adresine mail atarak en kısa sürede cevap alabilirsiniz. Isterseniz firmanın web sayfasında yer edinen iletişim bölümündeki formu doldurarak ta işlemleriniz ya da data için firmaya ulaşabilirsiniz. Büyük kolaylık elde eden bilet işlemleriniz işin firmanın ana sayfasında yer edinen ‘’online işlemler’’  bölümünden bilet satın alabilir yada biletlerinizi denetim edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde açtıkları şubeleri ile gezi hizmeti vermeye devam etmekte ve yolcular için konforlu gezi hizmetinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Öz Elbistan Gezi çağrı merkezi numarası 0344 413 09 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öz Elbistan Gezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket yolcularının sorularına cevap verebilmek ve öteki işlemler için birçok kanal aracılığı ile iletişim kurma imkânı sağlamaktadır. Bunların başlangıcında (0344) 413 09 49 nolu hat üstünden arama yaparak müşteri hizmetleri adı altında hizmet vermesi gelmektedir. Ek olarak  data@ozelbistan.com mail adresine aklınıza takılan sual, şikâyet ve önerilerinizi bildiri yazarak iletebilirsiniz. Şirket tecrübeli ve güler yüzlü çalışanları ile sizlere cevap verecektir. Şirket aracılığı ile hem konforlu hem de uygun fiyata gezi edebilirsiniz.

Hizmet vermeye başladığı yıldan bu yana kendini devamlı geliştirerek gezi hizmeti vermeye devam eden şirket müşterilerinden de pozitif yönde tepkiler almaktadır. Bu durum en oldukça tercih edilen gezi acentaları içinde yer almasında etkili olmaktadır. Üstün hizmet anlayışı ve konforlu seyahat ilkelerini benimseyerek hareket eden şirket açmış olduğu şubeleri ile kendisini kanıtlamaktadır. Bu sayede keyifli yolculuklar yapılmakta ve son teknoloji araçlar tahsis edilerek müşteri memnuniyeti artırılmaktadır. Her insan bu şekilde keyifli bir yolculuğu hak etmektedir.

Öz Elbistan Gezi müşteri hizmetleri numarası 0344 413 09 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öz Elbistan Gezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın web sayfasında yer edinen online işlemler bölümünden beklemeden direkt olarak yolcu biletinizi alabilir yada biletlerinizi takip edebilirsiniz. Bu işlem yolculara büyük kolaylık sağlamaktadır. Firmanın telefon numarasını arayarak ta iletişim kurabilir, tüm mesele ve şikâyetlerinizi iletebilirsiniz. Yaşanmış olan problemlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket eden çalışanlar çözüm odaklı hareket etmektedir ve asla yolcular mağduriyet yaşamamaktadır. Müşterilerine kıymet veren şirket bu mevzuda devamlı yeniliklere açık hareket etmektedir.

Öz Elbistan Gezi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0344 413 09 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Öz Elbistan Gezi Yakınma Hattı

Şirket yolcularına en iyi hizmeti vermenin yanı sıra onların mutlu bir halde yolcuğunu bitirmesi içinde değişik konfor alanları oluşturmaktadır. Verdiği kaliteli hizmetler ile yolcu kapasitesini artırarak sektörde süratli bir halde ilerlemeye devam etmektedir. Yolcuları ile kurduğu gönül bağları ile memnuniyetini artırmakta, güler yüzlü çalışanları ile keyifli yolculuklar yapmayı sağlamaktadır. Sizde bu şirket ile gezi ederek farkı görebilir ve keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Öz Elbistan Gezi yakınma hattı 0344 413 09 49 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Öz Elbistan Gezi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Öz Elbistan Gezi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Öz Elbistan Gezi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0344 413 09 49

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Öz Elbistan Gezi çağrı merkezi numarasına 0344 413 09 49 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Elbistan Belediye Otogarı Elbistan/Kahramanmaraş/TÜRKİYE
E-Posta : data@ozelbistan.com
Telefon : 0344 413 09 49

Arama Terimleri: Öz Elbistan Gezi iletişim detayları, Öz Elbistan Gezi telefon no, Öz Elbistan Gezi bağlantı tel, Öz Elbistan Gezi canlı destek, Öz Elbistan Gezi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir