Müşteri Hizmetleri

ONR Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ONR Kargo çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ONR Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden ONR Kargo yakınma hattına erişebilirsiniz. ONR Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ONR Kargo Çağrı Merkezi Numarası

ONR Kargo Türkiye’nin dört bir yanına hoşgörülü hizmet götürme anlayışıyla dağıtım ve kargo hizmeti sunmaktadır. Kargo firmalarının önemi ülkemiz her geçen gün artarken, alanında oldukça uzman ve deneyimli kargo şirketi ekiplerinin emek harcama sergilemesi oldukça önemlidir. Bu kapsamda hizmet vermeyi amaçlayan kargo şirketi, İstanbul için de oldukça etken olmak suretiyle Türkiye’nin her bir köşesine dağıtım ağını ulaştırmaktadır.

İstanbul içinde süratli kargo ve dağıtım hizmeti sunan şirket, gün içinde verilen siparişleri anında teslim etme yada bigün içinde teslim etme benzer biçimde süratli bir hizmet kapasitesine haiz olmak istemektedir. Bunun yanı sıra ülkemizin herhangi bir noktasında bulunan köy yada kasabalara da kolay halde hizmet ağını ulaştırmaktadır. Burada firmanın dikkate almış olduğu iki mühim husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki paketlerin güvenli halde taşınma işleminin gerçekleştirilmesidir. İkinci mühim husus ise paketlerin vaktinde ulaşmasını sağlamaktır. Bu amaç ile hizmetlerini gerçekleştiren kargo firmasının Türkiye’de birçok müşterisi bulunmaktadır. Dolayısıyla kargo firmasına ilişik çağrı merkezi numarasının bulunmasını oldukça zaruridir. Kargo firmasına ilişik çağrı merkezi telefon numarası 0212 855 55 58 şeklindedir. Bu numara üstünden şirket müşterileri mesai gün ve saatleri içinde görüşme gerçekleştirebilmektedir.

ONR Kargo çağrı merkezi numarası 0212 855 55 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ONR Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Kargo firmasına ilişik mesai emek harcama günleri hafta içi her gün ve hafta sonu cumartesi günleri şeklindedir. Bunun yanı sıra firmanın mesai günleri içinde çalışmış oldukları saat aralıkları ise 09:00 ve 18:00 saat aralıklarındadır. Kargo şirketi Pazar günleri hizmet vermemektedir. Kargo dağıtımı hizmetlerinin yanı sıra, firmanın birkaç değişik hizmet alanı daha bulunmaktadır. Bunlardan ilki şirket çalışanlarının yalnızca kargo değil, davetiye, mecmua ve broşür benzer biçimde yazılı ve görsel basılmış kâğıt ürünlerini de dağıttığıdır. Bu mevzuyu daha da açmak gerekir ise müşterilerin toplu olarak sipariş oluşturdukları; davetiye, broşür ve mecmua benzer biçimde basımları cemiyet halde güvenli olarak teslim etmektedirler. Bir tek birkaç iş günü içinde oluşturulan toplu siparişler ilgili adrese teslim edilecektir. Kargoların mevcut durumu hakkında anlık informasyon sahibi olabilmek için müşterilerin, çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirmeleri kafi olacaktır.

ONR Kargo müşteri hizmetleri numarası 0212 855 55 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ONR Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kargo firmasına ilişik çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirmek isteyen müşteriler eğer direkt bağlanma olanağı üstünden görüşmelerini gerçekleştirmek isterlerse yapmaları ihtiyaç duyulan birkaç işlem bulunmaktadır. Bunun için ilk olarak müşterilerin hangi mevzuda görüşme yapmak istediklerini açık ve net halde ifade etmeleri gerekmektedir. Zira arama esnasında müşterilerden görüşme yapmak istedikleri ilgili mevzu hakkında tuşlama yapmaları istenirse bu tuşlamaları doğru ve eksiksiz halde yapabilmeleri oldukça önemlidir. Bu sayede çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcileri ile kısa süre içinde görüşmelerini gerçekleştirebilmeleri mümkündür.

ONR Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 855 55 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ONR Kargo Yakınma Hattı

Kargo firmasına ilişik yakınma hattı için ayrı bir telefon numarası bulunmasa da çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olan 0212 855 55 58 numarası üstünden yakınma bildirimi yapabilirler. Bunun yanı sıra kargo firmasının hizmetleri kapsamında oluşan şikayetleri görebilmeleri ve müşterilerin yakınma talepleri iletebilmeleri adına şikayetvar.com sitesini de kullanabilmeleri mümkündür. Site üstünden yakınma bildirimi meydana getirecek olan müşterilerin 0212 855 55 58 numaralı telefonu aramaları kafi olacaktır. Tüm bunların yanı sıra kargo firmasına ilişik iletişim formu da bulunmaktadır Müşteriler bu formu doldurarak şirket yetkililerinin kendilerine ulaşmalarını talep edebilmektedirler. Kargo firmasına ilişik iletişim formunu doldurmak için onrkargo.com/contact_us bağlantı adresine tıklanması kafi olacaktır. Burada müşterilerin karşısına kısa bir biçim çıkacak ve biçim kısımlarının eksiksiz ve doğru halde doldurulmasında sonrasında müşterilere olabilecek en kısa süre içinde geri dönüş sağlanmış olacaktır.

ONR Kargo yakınma hattı 0212 855 55 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen ONR Kargo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri ONR Kargo yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

ONR Kargo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0212 855 55 58

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. ONR Kargo çağrı merkezi numarasına 0212 855 55 58 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : ONR Kargo
E-Posta : info@onrkargo.com
Telefon : 0212 855 55 58

Arama Terimleri: ONR Kargo iletişim detayları, ONR Kargo telefon no, ONR Kargo bağlantı tel, ONR Kargo canlı destek, ONR Kargo müşteri temsilcisi, ONR Kargo yakınma hattı, ONR Kargo müşteri hizmetleri numarası, ONR Kargo çağrı merkezi numarası, ONR Kargo iletişim numarası, ONR Kargo çağrı merkezi, ONR Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir