Müşteri Hizmetleri

Ofmark Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ofmark çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ofmark müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Ofmark yakınma hattına erişebilirsiniz. Ofmark müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ofmark Çağrı Merkezi Numarası

Uzun senelerdir kağıt, basım, kırtasiye malzemelerinin satışını yaparak ön plana çıkan şirket müşteri memnuniyeti içinde özenli bir emek verme sürdürmektedir. Çoğu zaman alışveriş yapılacağı vakit ister bizzat gidilsin ister ise web üstünden alışveriş yapılsın müşteriler daima karşılarında bir muhatap bulmak isterler. Bu şekilde durumlarda ise markaların çağrı merkezi numarası devreye girer.

Satın aldığınız ya da almak istediğiniz ürün hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezini arayarak alabilirsiniz. Ofisinizde kullanacağınız birçok ofis malzemesini kolaylık ile bulabileceğiniz benzer biçimde besin kategorisinde de oldukça çok ürün bulunması mümkündür. Şirket ile iletişime geçmek için 0850 532 53 43 numaralı çağrı merkezini aramanız kafi olacaktır.

Çağrı merkezi numarasını aradığınız vakit görüşme sağlayacağınız görevliye dilediğinizi sorarak kolaylık ile informasyon alabilirsiniz. Çağrı merkezi hizmeti ile daima firmayla iletişim kurma şansınız bulunuyor.

Ofmark çağrı merkezi numarası 0850 532 53 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ofmark Müşteri Hizmetleri Numarası

7 ayrı kategori ile bireylere hizmet veren Ofmark şirketi içinde gıdadan basıma, kâğıttan kırtasiye malzemelerine, okul malzemelerinden ofis malzemelerine birçok ürünü bularak gerekseme gidermeniz mümkün olacaktır. 30 yılı aşkındır devam eden hizmeti ile her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden şirket öncelik olarak kendisine hep müşteri memnuniyetini belirlemiştir. Bu yüzden müşterilerin ve ürünlerin kullanıcılarının geri dönüşlerine daima açıktır.

Şirket ile iletişime geçmek ise oldukça kolaydır. Firmaya ilişkin 0850 532 53 43 telefon numarasını arayarak görevliler ile görüşme sağlayabilirsiniz. Isterseniz destek@ofmark.com e-posta adresine mail atarak şikâyetinizi ya da beklentinizi dile getirebilirsiniz. Sorunlarınıza kısa süre içinde çözüm getirilecektir.

Şirket toplumsal medya hesaplarını da etken olarak kullanmaktadır sadece buradan iletişim sağlamanız pek mümkün olmayacaktır. Şirket ile en iyi şekilde iletişime geçebilmek için müşteri hizmetleri numarasını aramanız kafi olacaktır.

Ofmark müşteri hizmetleri numarası 0850 532 53 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ofmark Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hangi kurum ya da şirket ile görüşme sağlanırsa sağlansın daima çağrı merkezi arandığı vakit direkt olarak görüşmeye başlanması istenir. Bu durum çoğu zaman çağrı merkezi hattının yoğunluğuna nazaran değişim gösterir. Sadece şirket ile görüşme sağlayacak kişiler telefonda fazla bekletilmeden görüşmeye alınır ve dinlenirler. Kullananların problemlerine çözüm bulunmaya çalışılır ve geri dönüşleri dikkatli bir halde dinlenir.

Firmaya ilişkin olan 0850 532 53 43 telefon numarasını çevirdikten sonrasında direkt bağlanmak için fazladan bir durum yapılmasına gerek kalmamıştır. Numara çevrildikten kısa bir süre sonrasında şirket ile görüşme başlayacaktır. Çağrı merkezi arandığı vakit en kısa süre içinde müşterilerin bağlanması için titiz bir emek verme sürdürülmektedir. Bu yüzden bekleme süresi oldukça kısadır. Bekleme süresi kısa olduğu içinde direkt bağlanmak için başka bir işlem yapılmasına gerek duyulmamaktadır.

Ofmark müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 53 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ofmark Yakınma Hattı

Firmada bulunan ürünlerden satın alan kişiler çeşitli sebeplerden dolayı bazı durumları beğenmeyebiliyor. Bunun yanı sıra görüşme sağlamış olduğu müşteri temsilcisi ile beklediği şekilde görüşme sağlayamayabiliyor. Hal bu şekilde olunca ise müşteri karşısında şikâyet edebileceği bir numara bulmak istiyor. Şirket ile ilgili bir sorun yaşandığı vakit normal olarak şikâyet edilmesi mümkündür. Sadece firmanın fazladan bir şikâyet hattı bulunmamaktadır.

Şirket ile ilgili tüm konuların görüşüldüğü tek bir numara bulunmaktadır. Bu numara üstünden şikayetlerde iletilebilmektedir. 0850 532 53 43 numarası firmaya ilişkin bir numaradır. Bu numarayı aradığınız takdirde kısa süre içinde müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamaya başlayacaksınızdır. Şikayetiniz bulunuyor ise bunu görüşme esnasında iletebilirsiniz.

Isterseniz firmaya ilişkin olan e-posta adresi üstünden de iletişime geçerek düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Şirket kendisine karşı gelen olumlu-olumsuz tüm geri dönüşleri dikkate alarak değerlendirmektedir. Böylelikle müşteri memnuniyeti mevzusunda titiz bir emek verme sürdürülebilmektedir.

Ofmark yakınma hattı 0850 532 53 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ofmark müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ofmark yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ofmark Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 532 53 43

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ofmark çağrı merkezi numarasına 0850 532 53 43 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Ofmark Ofis Malzemeleri ve Elektronik Hizmetler A.Ş.
Adres : Dudullu OSB Mah. 2.Cadde No:5 Ümraniye – İstanbul Türkiye
E-Posta : destek@ofmark.com
Telefon : 0850 532 53 43

Arama Terimleri: Ofmark iletişim detayları, Ofmark telefon no, Ofmark bağlantı tel, Ofmark canlı destek, Ofmark müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir