Müşteri Hizmetleri

Nuh’un Ankara Makarnası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nuh’un Ankara Makarnası çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nuh’un Ankara Makarnası müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Nuh’un Ankara Makarnası yakınma hattına erişebilirsiniz. Nuh’un Ankara Makarnası müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası Çağrı Merkezi Numarası

Nuh’un Ankara Makarnası 1946 yılından beri sektörün içinde bulunmaktadır. Nuh Eskiyapan, Ahmet Eskiyapan ve Kemal Yurtbilir tarafınca kurulan marka günümüzde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Üretime İlk olarak minik bir atölyede başlanmıştır. Hemen sonra üretim tesisi 1956 senesinde İskitler’e taşınmıştır. İskitler’de bulunan üretim tesisinin açılışına devrin mühim siyasetçileri de iştirak etmiştir. Zaman içinde markanın büyümesi üretim tesisinin yetersiz kalmasına niçin olmuştur. Dolayısıyla günümüzde hala faaliyetlerin sürdürüldüğü Ankara 1. OSB’de bir arsa satın alınmış ve yeni bir üretim tesisi satın alınmıştır.

Yeni üretim tesisi 1996 yılından beri hizmet vermektedir. 64.000 metrekare kapalı ve 36.000 metrekare de açık alandan oluşan üretim tesisi toplamda 100.000 metrekarelik bir alanda yer verilmiştir. Bu devasa alanda makarnalık irmik, helvalık irmik ve makarna üretimi gerçekleştirilmektedir.

Eğer markadan almış bulunduğunu bir ürünle ilgili mesele yaşarsanız çeşitli iletişim yayınlarını kullanarak marka ile iletişime geçebilirsiniz. 0312 341 21 00 numaralı telefon numarasını yakınma ve dileklerinizi dile getirmek için kullanabilirsiniz. Hem de 0312 341 08 43 numaralı faks numarasını kullanarak faks kanalıyla da iletişime geçebilirsiniz. Markayı çeşitli toplumsal medya hesaplarından takip ederek isteklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Ek olarak markanın internet sayfasında bulunan iletişim ve yakınma formlarını kullanarak da marka ile bağlantı kurabilmeniz mümkün.

Nuh’un Ankara Makarnası çağrı merkezi numarası 0312 341 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası Müşteri Hizmetleri Numarası

Markanın tesislerinde halihazırda aylık 21.000 ton makarnalık irmik ve 18.000 ton da makarna üretim kapasitesi bulunmaktadır. Hem de marka Klasik, Vitaminli, Sebzeli, Kepekli, Tam Buğday ve Veronelli markalarıyla üretimini de sürdürmektedir. Markanın satışları Türkiye ile de sınırı olan değildir. Yurtdışında birçok ülkeye de ürünlerini ihraç etmektedir. Japonya, Almanya, Çin, Cenup Kore, Tayland, Hollanda, Fransa, İngiltere ve daha birçok ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Toplamda 70 ülkeye markanın ürünleri satılmaktadır.

Marka ile yaşadığınız sorunları dile getirmek ve çözüm bulmak isterseniz 0312 341 21 00 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Ek olarak faks kanalıyla da iletişim kurabilirsiniz. Bunun içinse 0312 341 08 43 numaralı telefonu kullanmanız yeterlidir. Isterseniz markanın internet sayfasında bulunan yakınma ve iletişim formlarını da kullanabilirsiniz. Ek olarak marka ile bir tek şikayetlerinizi dile getirmek için iletişime geçmek zorunda değilsiniz. Hem de arzu ve önerilerinizi de aynı iletişim kanalları üstünden dile getirebilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası müşteri hizmetleri numarası 0312 341 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markanın ürünleri uzun senelerdir oldukça fazla kişiye ulaşmaktadır. Makarna mevzusunda oldukça sayıda ihtiyacı marka tek başına karşılayabilmektedir. Üstelik satışlar bir tek Türkiye ile sınırı olan değildir. Japonya, Almanya ve İngiltere’nin de içinde yer almış olduğu 70 ülkeye ürün satışı gerçekleştirilmektedir. 1946 senesinde süregelen macera günümüzde artan taleple beraber devam etmektedir. Bu kadar köklü bir markanın ürünleri ile ilgili yaşanmış olan sorunların en kısa sürede çözülebilmesi için birçok iletişim kanalı bulunmaktadır.

Toplumsal medya vasıtasıyla ya da markanın internet sayfasında bulunan iletişim ve yakınma formlarıyla yakınma ve önerilebilir dile getirilebilir. Hem de iletişim numarası da bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz iletişim kanalını kullanarak sorununuzun en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 341 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası Yakınma Hattı

Markanın ürünleri birçok market ve raflarda bulunmaktadır. Minik bir atölyede üretime başlanan ürünler günümüzde 100.000 metrekarelik alanda üretilmeye devam edilmektedir. Kurulduğu ilk günden beri de müşterilerinin beğenisini almaya devam etmektedir. Ünü Türkiye’nin dışına taşan ürünlere günümüzde uygun fiyatlarla yetişebilmek mümkün. Herhangi bir mesele yaşamanız durumunda da çeşitli iletişim yayınlarını kullanarak marka ile irtibata geçebilirsiniz. İrtibat kurmanız halinde size en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Böylelikle sorunlarınızı da kısa sürede çözebilirsiniz.

Nuh’un Ankara Makarnası yakınma hattı 0312 341 21 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nuh’un Ankara Makarnası müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nuh’un Ankara Makarnası yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nuh’un Ankara Makarnası Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0312 341 21 00

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nuh’un Ankara Makarnası çağrı merkezi numarasına 0312 341 21 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Nuh’un Ankara Makarnası San. ve Tic. A.Ş.

Adres : Ankara Endüstri Odası 1. Organize Endüstri Bölgesi Altınordu Cad. Nu: 01 PK 069353 Sincan / Ankara / TÜRKİYE

E-Posta : nuh@nuh.com.tr

Telefon : 0312 341 21 00

Arama Terimleri: Nuh’un Ankara Makarnası iletişim detayları, Nuh’un Ankara Makarnası telefon no, Nuh’un Ankara Makarnası bağlantı tel, Nuh’un Ankara Makarnası canlı destek, Nuh’un Ankara Makarnası müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir