Müşteri Hizmetleri

Nautica Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Nautica çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Nautica müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Nautica yakınma hattına erişebilirsiniz. Nautica müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Nautica Çağrı Merkezi Numarası

Nautica 1983 senesinde ABD’da kurulan bir marka olurken denizle dünyanın keşfinden esin alınarak yelkencilik ürünleri çıkararak ilk adımlarını atmaya adım atmıştır. Markayı ifade eden logosu isminin anlamı olan yelken buradan gelir. Sonrasında artan ilgi ile ürün kategorisini genişletmiştir. Latincede yelken anlamına gelen markanın adı bu şekilde yol almıştır. Dünyada da tercihi fazla olan marka  vatanımızda de yerini alır. Amerikan markası olan şirket David Chu tarafınca 1983 senesinde her insana hitap eden ürünlerle kurulmuştur. İletişim numarası 444 37 36 olurken bu numaradan şikâyetlerinizi bildirebilir ya da değişik sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim numarasından hafta içi her gün 09:00 00:00 arası ulaşabilirken resmi tatillerde ise 09:00 19:00 arası iletişim sağlayabilirsiniz. Markanın iletişim sayfasından da lüzumlu informasyon ve öteki önerilerinizi yazarak da iletişime geçebilirsiniz.

Nautica çağrı merkezi numarası 444 37 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nautica Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket Türkiye’ de Adana, Ankara, Trabzon, Antalya, Mersin ve İzmir benzer biçimde şehirlerde bulunurken web üstünden alışveriş imkanı da bulunur. İnternet üstünden sağlanan alışverişler için iade yada değişiklik için lüzumlu hizmetlerini vermektedir. Internet sayfası üstünden sıkça sorulan sorular içinde iade ve değişiklik koşulları bilgisine yer veren şirket 444 37 36 müşteri hizmetleri numarası olurken buradan iletişim için kolaylık sağlar. Dünyaca tanınan bu markanın web üstünden alışverişi oldukça güvenlidir. Engin ÖZTÜRK markanın yüzü olurken hanım, çocuk, adam ve çeşitli aksesuarlarıyla hizmet veren şirket iletişim formu da bulunurken buradan da iletişim sağlanabilir. Değişiklik ve iade esnasında ürünleri incelemeye alırken yedi gün içerinde müşterilerine kati dönüş sağlar.

Nautica müşteri hizmetleri numarası 444 37 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nautica Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket müşterilerine lüzumlu hizmeti tam anlamıyla sağlayabilmek için iletişim anlamında kuvvetli bir ekipleşme kurmuştur.  Müşteri hizmetleri kendi müşterileri için sunulurken iletişim oluşturmak oldukça kolay olacaktır. Yaşadığınız pozitif ya da negatif görüşleri müşteri hizmetindeki yetkili kişiler tarafınca dikkate alınarak lüzumlu dönüşler en süratli şekilde yapılır. Bu birim bir tek müşterileri dinlemek ve çözüm bulmak için bulunur. Vaktinizin kısıtlı olduğu zamanlarda bir tek iletişim formundan lüzumlu her şeyi yazarak iletişim de sağlayabilirsiniz. Dünya da ve vatanımızda de tanınan marka iletişim mevzusunda da başarıya ulaşmış olduğundan bugün tercih edilen markalardandır. Müşterilerinin sorunlarını çözebildiği için bugün halen varlığını sürdürürken müşterilerinin alışveriş bilgilerini daha sonrasında destek olabilmek için sistemin de meblağ. İnternet üstünden firmanın internet sayfası parasız üyelik sağlayarak bir sonraki alışverişlerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Nautica müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 37 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nautica Yakınma Hattı

Şirket sunmuş olduğu ürünlerle oldukça çeşitlilik sağlar. Spor yada ofis ortamlarında oldukça şık olabileceğiniz ürünlerin yanı sıra mevsim geçişlerinde de kullanılacak ürünler bulunur. Günlük yaşam için tercih edilebilecek ürünleriyle birlikte pijimalarınız için de bu markanın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Aksesuar anlamında da oldukça fonksiyonel olan şirket güneş gözlüğü yada saat anlamında da tercihi olan markalardandır. Yazları mayolarınızın tercihini bu firmadan sağlayabilirken gövde tablo aralığı da her insana hitap edebilmektedir. Sorularınızın yanıtına hızlıca dönüş sağlayabilmek için iletişim numarasından yada https://www.nautica-tr.com/iletisim buradan yazışarak iletişim sağlayabilirsiniz. Şirket kaliteli bir iletişim sağlamak için ve bire bir müşterileriyle iletişim sağlamak adına canlı destek yada whatsapp uygulamalarını kullanmayan kurumsal bir firmadır. Müşteri hizmetlerinden dönüşünüzü hızlıca alabilirken yazışmada da aynı hız alınır. Üyelik iptali istediğiniz takdirde yetkili birim bunu gerçekleştirirken lüzumlu ve daha ilkin yaptığınız alışveriş detayları silinir. Marka sunmuş olduğu ürünlerin kalitesi ile vatanımızda de üretim tesisi bulundurmaktadır. Oldukça köklü bir şirket olan bu şirket gittikçe büyürken ürün anlamında da standartlarını bozmadığı görülür.

Nautica yakınma hattı 444 37 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Nautica müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Nautica yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Nautica Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 37 36

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Nautica çağrı merkezi numarasına 444 37 36 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : EREN PERAKENDE VE TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Ertuğrul Gazi Sk. Metropol İstanbul Sit. C2 Apt. No:2 A/14 ATAŞEHİR / İSTANBUL
E-Posta : pegem@pegem.net
Telefon : 444 37 36

Arama Terimleri: Nautica iletişim detayları, Nautica telefon no, Nautica bağlantı tel, Nautica canlı destek, Nautica müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir