Müşteri Hizmetleri

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi, Tekirdağ’da 2009 yılından itibaren poliklinik hizmetleri vermeye adım atmıştır. 2010 yılının eylül ayından itibaren ameliyathane ve servis hizmetleri de vermeye adım atmıştır. 2012 senesinde Kardiyoloji acil vakalarını ve 112 Acil Müdahale entegrasyonu hizmetleri içinde eklemiştir. Sıhhat çalışmalarını daha iyi yapabilmek için 2016 senesinde binasını yenilemiştir. Ameliyathane, yataklı servis, yoğun bakım ve acil servis benzer biçimde hizmetlerde üst seviyelerde verilmeye başlanmıştır. Bir tek hasta konforu değil çalışan konforu da göz önünde bulundurulmuştur.

Üniversitenin hastanesinden buluşma almak için 0282 250 50 50 numarasını arayabilir ve birçok mevzuda destek alabilirsiniz. Bunun yanında hastanenin resmi internet sayfasında bulunan formu doldurabilirsiniz. Formda mesajınız haricinde kişisel bilgiler, iletişim numarası benzer biçimde bilgiler doğru ve eksiksiz doldurulması önemlidir. Hastane ile mail üstünden iletişime geçmek isteyenler de hastaneiletisim@nku.edu.tr mail adresine ileti gönderebilir. Hastane, üst konfor ve hizmetlerinden dolayı Internasyonal Kalite Standartları çerçevesine uygun olarak görülmektedir. Bu yüzden ülkenin dört bir yanından üniversite hastanesinin sıhhat hizmetleri ve bilimsel emek harcamaları yoğun talep görmektedir. Ek olarak dünya genelinde malum bir hastanedir.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası 0282 250 50 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Üniversite hastanesi, hastalarının sorularına yanıt verebilmek ve derhal destek olabilmek için birçok iletişim seçeneği sunmaktadır. Hastanenin toplumsal medya hesapları takip edilerek, verdiği sıhhat hizmetleri hakkında detaylı informasyon alabilirsiniz. Ek olarak sıhhat hizmetlerinin detaylı informasyon ve öteki işlemler için hastaneiletisim@nku.edu.tr mail adresini kullanarak hastaneye ulaşabilirsiniz. Buluşma almak istiyorsanız da 0282 250 50 50 numarasını arayabilir ya da 0282 250 50 01 santral numarasını arayarak hastane çalışanlarından yardım isteyebilirsiniz. Hastanenin binlerce şahıs tarafınca tercih edilmesinin sebebi, konforun üst seviyede olması ve ekibinin alanında uzman kişilerden oluşmasıdır.

Hastane, tıbbi alanda gelişimlere katkıda bulunmak için devamlı araştırma uygulama faaliyetleri yapmaktadır. Bununla beraber tıbbi alandaki çalışmalara destek vermektedir. Kurumsal kimliğini ön plana çıkaran, etik kurallara dikkat eden ve yüksek kalite standartlarında topluma sıhhat hizmetleri veren bir sıhhat kuruluşu olduğundan gelişime ehemmiyet vermektedir. Bu yüzden yalnız ülke çapında değil dünya genelinde malum bir hastanedir. Avrupa üniversite hastaneleri denilince akla ilk gelen sıhhat kuruluşları içinde yer verilmiştir. Bilimsel şekilleri tedavilerinde kullandığı ve standartları internasyonal olduğundan hastalarını memnuniyetle hastaneden ayrılmaktadır.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0282 250 50 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastanenin buluşma numarasını ya da santral telefonunu arayarak sıra beklemeden, anlayışlı ve kibar sıhhat çalışanları ile görüşme yapmak mümkündür. Hastane ilişkilerine ehemmiyet veren hastane, bu alanda kendini devamlı geliştirmeye itina göstermektedir. Hastaların herhangi bir mağduriyet yaşamaması ve sıhhat hizmetlerinden eksiksiz yararlanması, en büyük önceliğidir. Bu bilincinin yardımıyla senelerdir dünya genelinde tercih edilen ve hizmet seçeneklerini arttıran hastaneler içinde sayılmaktadır. Hastalar, üniversite hastanesinin iletişim seçeneklerini kullanarak yaşadıkları sorunları ve akıllarına takılan soruları, hastane çalışanı ile paylaşarak süratli çözüm bulabilir.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0282 250 50 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Yakınma Hattı

Hastane, birçok sıhhat hizmetini yüksek kalitede vermesinin yanı sıra bilimsel çalışmalara destek vermesi ve araştırmalar yapmasıyla bilinmektedir. Hastaların tedavileri, yüksek donanımlı cihazlar ve uzman hekimler tarafınca detaylı incelemeler sonucunda yapılmaktadır. Arkasından kişiye özgü bir tedavi uygulanmaktadır. Lüzumlu durumlarda öteki bilim dallarından destek alınmaktadır. Hasta mahremiyeti, kaliteli hasta bakımı, şeffaflık, ekip ruhu, güvenilirlik, saygı, güler yüz ve katılımcılık, hastanenin değerleri içinde yer verilmiştir. Buluşma alırken problem yaşanıyorsa ve sıhhat sorunlarını hakkında hangi bölümden buluşma alınacağı bilinmiyorsa, hastanenin iletişime seçenekleri kullanılarak hasta problemlerinden kısa süre içinde destek ve buluşma alınabilir.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi yakınma hattı 0282 250 50 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0282 250 50 01

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0282 250 50 01 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Namık Kemal Mahallesi Kampüs Caddesi No: 1/14 SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ
E-Posta : hastaneiletisim@nku.edu.tr
Telefon : 0282 250 50 01

Hastane Buluşma Telefon Numarası : 0282 250 5050
Hastane Santral İletişim Numarası : 0282 250 5001
Düzgüsel Muayene Robot Buluşma İletişim Hattı: 0282 250 7575
Hususi Muayene Robot Buluşma İrtibat Hattı : 0282 250 7676
Faks Hattı : 0282 250 9950

Arama Terimleri: Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi iletişim detayları, Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi telefon no, Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bağlantı tel, Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi canlı destek, Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir