Alışveriş Müşteri Hizmetleri

Morhipo Müşteri Hizmetleri

Boyner Tüm ortaklık çatısı altında faaliyetini sürdüren Morhipo, 2011 senesinde kurulmuştur. Morhipo, uzun senelerdir Türkiye’nin en büyük e – tecim siteleri içinde içeriyor. Ek olarak tek sepet tek kargo tutarı, parasız iade vb. avantajlarıyla da müşteri memnuniyetini elde etmiş durumda.

Morhipo müşteri hizmetleri 0850 222 30 90 numarası ile sipariş, iade, değişiklik, ödeme, kargo, teslimat vb. mevzularda destek sunuyor.

Hususi İndirim Kulübü üyelerine %90’a varan indirim sunan Morhipo, ‘tıkla, mağazadan al’ kampanyasıyla da ön plana çıkıyor. Bu sayede Morhipo internet sayfası yada mobil uygulaması vasıtasıyla verdiğiniz siparişleri Boyner ya da YKM mağazalarından teslim alabilirsiniz.

Giyim, ev & yaşam, elektronik, ayakkabı, kozmetik, ev aletleri vb. kategorilerde satış icra eden Morhipo, dünyaca meşhur markalardan mahalli şirketlere kadar geniş bir seçenek sunuyor. Ek olarak People by Yapınak ve D by Divarese markalarıyla da kendi ürünlerini satmaktadır.

Boyner müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İçeriğimizin devamında Morhipo iletişim kanalları hakkında data edinebilir yada en oldukça dört gözle beklenen soruları inceleyebilirsiniz.

Morhipo Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 0850 222 30 90
Emek harcama Saatleri Pazartesi – Pazar 08:00 – 22:00
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Morhipo İletişim

Morhipo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Morhipo ile ilgili daha çok data edinmek ister misiniz? Kullananların en oldukça merak etmiş olduğu soruları araştırdık ve özenle yanıtladık. Yorumlarda Morhipo müşteri hizmetleri deneyiminiz ve öteki mevzularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

YKM müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Morhipo Kimin?

Morhipo, Boyner Tüm ortaklık’e aittir. 2011 senesinde Boyner Tüm ortaklık tarafınca kurulmuştur ve günümüzde Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Cem Boyner’dir.

Morhipo Güvenilir Mi?

10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin e – tecim devleri içinde yer edinen Morhipo, güvenilir bir alışveriş sitesidir. Morhipo vasıtasıyla giyimden elektroniğe, kozmetikten mobilyaya birçok ürünü kapıda ödeme yöntemiyle güvenle satın alabilirsiniz.

Morhipo Ürün İadesi Iyi mi Yapılır?

Morhipo’dan satın aldığınız ürünü geri vermek için:

  • Hesabınıza giriş yapın,
  • Hesabım > Siparişlerim kısmını seçin,
  • İade etmek istediğiniz ürünün sayfasında yer edinen ‘Kolay İade Et’ butonuna tıklayın,
  • İade nedenini seçin,
  • Ekranda yer edinen iade kodunu not edin,
  • Kargo şubesine giderek iade kodunu iletin ve paketi teslim edin.

Detaylı data edinmek için tıklayın. Bununla beraber Morhipo müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 30 90 ile görüşerek iade koşulları hakkında data edinebilirsiniz.

Morhipo Hangi Kargo ile Çalışıyor?

Morhipo, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo ve Hepsiexpress ile çalışıyor. Alışveriş yaptığınızda adres, yoğunluk, kargo şirketlerinin emek verme alanları vb. koşullara bağlı olarak kargo şirketi otomatik belirleniyor.

Hepsiexpress müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Morhipo Yakınma Hattı Nedir?

Morhipo alışverişiniz ile ilgili sorunları Morhipo müşteri hizmetleri numarası 0850 222 30 90 ile görüşerek acil çözüm talebinde bulunabilirsiniz. Bununla beraber Morhipo internet sayfası ya da mobil uygulaması vasıtasıyla bildiri göndermek mümkün.

Morhipo Para İadesi Ne Vakit Yapılır?

Morhipo para iadesi, iade işlemi onaylandıktan sonraki ilk 2 – 3 gün içinde gerçekleştirilir. Çoğu zaman iadenin onaylandığı gün yada ertesi gün, alışveriş yaptığınız banka hesabına ilgili meblağ geçirme edilir. Sadece 3 iş günü geçmesine karşın iade yapılmadıysa Morhipo çağrı merkezi 0850 222 30 90 ile görüşmelisiniz.

Morhipo Siparişi Ne Vakit Gelir?

Morhipo siparişi çoğu zaman 2 iş günü içinde teslim ediliyor. Sadece mağaza ve alıcı adresi içinde 600 KM’den fazla bir mesafe var ise teslimat süresi 4 iş gününü bulabilir.

Trendyol müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir