Müşteri Hizmetleri

Moov Müşteri Hizmetleri | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

moov-musteri-hizmetleri
moov müşteri hizmetleri

Moov Müşteri Hizmetleri yazışma numarası ile dakikalar içinde firmanı şikâyet hattına ulaşabilirsiniz. Moov, vasıta kiralama sektöründe hizmet yürüten en yeni firmalar içinde yer alır. Köklü bir holdingin bünyesinde hizmet veren Moov, kullanıcılarına dakikalık, saatlik ve günlük olarak vasıta kiralama hizmetini sunar.

İnternet üstünden kolay erişim imkânı tanıması ile kullanıcılarından sevinç alan şirket, gene kullanıcılarından gelen şikayetleri de müşteri hizmetleri üstünden kabul eder. Moov ile ilgili şikâyette bulunmak istiyorsanız Moov Müşteri Hizmetleri yazışma numaralarını kullanarak fermaya dair her türlü şikâyeti davet merkezi personellerine bildirebilirsiniz. Moov müşteri Hizmetleri numarası 0533 455 92 47’dir.

Moov Davet Merkezi

Moov davet merkezi ile şirket hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Davet merkezi numarasını çevirdikten sonrasında saniyeler içinde hizmet veren personel ile sesli görüşeme yapmanız mümkün olur. Hem cep telefonu hem de durağan(durgun) hatlar üstünden arayabileceğiniz Moov Müşteri hizmetleri tamamen parasızdır. Görüşmeye başladıktan sonrasında her türlü talep, talep ve dileklerinizi müşteri hizmetleri personeline aktarabilirsiniz.

Moov Müşteri Hizmetleri ara kolaylığı ile saniyeler içinde görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınır. Şikâyet bilgilendirmenizin arkasından kısa süre içinde şirket ile yaşadığınız soruna çözüm bulabilirsiniz.

Moov Davet Merkezi Numarası

Moov davet merkezi numarası 444 98 59’dur. Arzu ettiğiniz daima bu numara ile iletişime geçebilirsiniz. Moov müşteri Hizmetleri telefon numarasını arayabileceğiniz saatler alttadır;

  • Pazartesi: 09.00- 18.00
  • Salı: 09.00- 18.00
  • Çarşamba: 09.00- 18.00
  • Perşembe: 09.00- 18.00
  • Cuma: 09.00- 18.00
  • Cumartesi: 09.00- 15.00
  • Pazar: KAPALI

Moov İletişim Detayları

Moov yazışma detayları;

Moov Toplumsal Medya İletişim

Moov uygulamasını toplumsal medya üstünden de takip edebiliriniz. Bunun için ulaşabileceğiniz adresler alttadır;

En Yakın Moov Aracı Nerede?

Size en yakın Moov aracının nerede bulunduğunu öğrenmek için Moov uygulamasını mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Harita üstünden mevzu yönlendirmesi yaptıktan sonrasında size en yakın Moov aracına ulaşabilir ve dakikalar içinde ödeme işlemini gerçekleştirerek araçları kullanmaya başlayabilirsiniz. Moov Müşteri Hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçerek size en yakın Moov aracı hakkında detaylı bilgiye haiz olabilirsiniz. Moov hakkında daha çok data için S.S.S. bölümünü ziyaret edin.

S.S.S.

Moov Müşteri Hizmetleri Ne kadara Kadar Açık?

Moov Müşteri Hizmetleri ile 24 saat iletişime mümkündür. Vasıta kiralama sistemine yenilikçi çözümler getirmeyi amaçlayan şirket, müşterilerinin problemlerine en kısa süre içinde çözüm bulmayı amaçlar.

Moov Provizyon Bedeli Ne Kadar 2022?

Moov, kullanıcılarına 224 TL provizyon tutarı sunar. Moov araçlarını kullanmaya kabul eden kullanıcılar kendilerine en yakın adreste bulunan aracı tercih ettikten sonrasında, provizyon ödemesini yaparak aracı bulunmuş olduğu yerden teslim alabilir.

Moov Sahibi Kim?

Moov, Anadolu Group bünyesinde hizmet veren bir vasıta kiralama hizmet şirketidir.

Moov 1 Saat Ne Kadar?

Moover olmak isteyen kullanıcılar Cepteteb uygulaması ile 1 saat için 1 TL öder. Üstelik bir sonraki kullanımda da 15 dakika parasız biniş hakkına haiz olur. Uygulama kullanıcılarına her anlamda ekonomik vasıta kiralama hizmeti vermektedir.

Moov İspark Parasız Mi?

Moov araçlarının daha geniş kitlelere rahat bir hizmet verebilmesi için meydana getirilen antak kalma gereği, Moov araçları İspark’a ücretsiz bir şekilde park edebilmektedir. Bunun için kullananların İspark girişinde bulunan görevliye aracın Moov aracı bulunduğunu kanıtlamaları yeterlidir.

Mov Vasıta Nereye Bırakılır?

Moov uygulaması web üstünden kolay erişim hakkı verir. Buna bakılırsa kullanıcılar Moov uygulamasını indirdikten sonrasında buradan vasıta yönlendirmesi yapabilmektedir. Moov araçlarının anahtarları aracın torpido kısmında bulunur. Kullanıcılar uygulama üstünden vasıta kilidini kaldırdıktan sonrasında torpidodan alacakları anahtar ile aracı kullanmaya başlayabilir.

Moov araçlarının bırakılacağı yeri kullanıcılar kendileri belirler. Uygulama üstünde hizmet bölgesi kapsamı olarak belirtilen alan içinde herhangi bir yere kullanıcı aracı bırakabilir. Bıraktığı esmada gene aracın anahtarını torpido kısmına koyar. Peşinden uygulama üstünden aracın kilitlenmesini sağlayarak, almış olduğu hizmeti sonlandırır.

Moov İndirim Kodu Nereden Alınır?

Moov araçlarını kullanmak isteyenler çeşitli web sitelerini takip ederek buradan belirli zamanlarda verilen indirim kodlarını alabilir.

Garenta Moov Bir tek İstanbul’da Mı?

Garenta Moov, İstanbul’da birçok ilçede hizmete açıktır. Bununla beraber her geçen gün kent genelinde daha çok ilçede hizmet vermek için çalışmalarını sürdürür. Moov İstanbul haricinde Ankara ve İzmir şeklinde büyük şehirlerde de vasıta kiralama hizmeti vermektedir.

Moov Araçları Kaskolu Mu?

Moov araçları sigortalı ve kaskoludur. Uygulama üstünde kullanıcılar kusur oranlarını görebilir. Herhangi bir aksi durum olduğunda kusur oranı hesaplanır ve vasıta kullanıcılarına 500 TL’ye kadar kaza bedeli yansıtılır.

Moov Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir