Müşteri Hizmetleri

Modasevda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Modasevda çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Modasevda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Modasevda yakınma hattına erişebilirsiniz. Modasevda müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Modaseva Çağrı Merkezi Numarası

Modasevda hanım giyim markası devletimizde bilhassa tesettürlü bayanlar tarafınca beğenilerek tercih edilen markalar içinde bulunmaktadır. Markanın kendine ilişik vizyon ve misyonunun en temel hususi durumunu hususi tasarımlar oluşturmaktadır. Marka bünyesinde satışa gösterilmekte olan giysiler öteki pek oldukca üründen değişik olarak alanında tek olmaktadır. Bu sayede müşteriler kimsede bulunmayan giysilere haiz olabilmektedir. Markaya ilişik tüm ürünlerin ana malzemesini kaliteli maddeler oluşturmaktadır. Bu maddelerin ürünlerde kullanımı bununla beraber kıyafetlerin uzun solukta kullanılabilir olmasını sağlamaktadır. İşte tam da bu sebepten dolayı markaya ilişik müşteri kitlesi oldukça geniştir.

Sezonun trend parçalarını kaliteli araç-gereç ve kaliteli işçilik ile buluşturan bu giyim markası kısa sürede Türkiye’nin pek oldukca değişik yerinden sipariş alma fırsatını elde etmiştir. Marka bünyesinde satışa sunulan ürünler yalnızca giysiler ile sınırı olan değildir. Bunun yanı sıra ayakkabı da marka bünyesinde müşterilerin satışına sunulmaktadır. Topuklu ayakkabılardan uzun çizmelere ve spor ayakkabılarına kadar pek oldukca değişik alternatif marka bünyesinde satışa sunulmaktadır. Tüm bunların yanı sıra markaya ilişik web sayfasında ve mağazalarda tertipli olarak indirimler yapılarak, müşterilerin uygun fiyatlar üstünden kaliteli alışveriş yapabilmeleri sağlanmaktadır. Bahsedilen tüm bu ayrıcalıklardan dolayı markaya ilişik geniş bir müşteri kitlesi oluştuğundan, markanın kendisine ilişik bir çağrı merkezi numarası edinmesi farz olmuştur. Markaya ilişik çağrı merkezi numarası 0505 991 59 50 şeklindedir.

Modasevda çağrı merkezi numarası 0505 991 59 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Modasevda Müşteri Hizmetleri Numarası

Giyim markasına ilişik çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarasının mesai gün ve saatleri içinde etken ve etkili halde görüşme gerçekleştirdiği bilinmektedir. Markaya ilişik resmi emek verme saatleri haftanın her günü 10:00- 19:00 şeklindedir. Müşteriler bu süre aralıkları içinde diledikleri zaman çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilmektedirler. Müşteri temsilcileri alanında oldukça deneyimli ve iletişimi oldukça kuvvetli kişilerden oluştuğundan, müşterilerin görüşmek istedikleri mevzuları kısa süre içinde çözüme kavuşturacaklardır. Markaya ilişik çağrı merkezi telefon numarasının yanı sıra müşteri hizmetleri ile görüşülebilecek olan mail adresi de bulunmaktadır. Müşteriler günün her vakti mail adresi üstünden mağaza yetkililerine mail atabilmektedirler. Mağazaya ilişik resmi mail adresi, info@modasevda.com şeklindedir.

Modasevda müşteri hizmetleri numarası 0505 991 59 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Modasevda Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Mağazaya ilişik çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile yapılacak olan görüşmelerin kalite standartları gereği kayıt altına alındığı bilinmelidir. Bunun yanı sıra müşteriler bir çok süre direkt bağlanma olanağı üstünden görüşmelerini gerçekleştirmek istemektedirler. Bu da müşterilerin probleminin kısa süre çözülmesini istediklerini göstermektedir. Direkt bağlanma ile görüşme gerçekleştirmek isteyen müşterilerin, arama esnasında müşteri temsilcileri tarafınca istenilen bilgilerin eksiksiz ve doğru bir halde iletilmesi gerekmektedir. Bu sayede görüşülmek istenen mevzunun ne olduğu ve görüşme esnasında hangi yolun işlenmesi gerektiği hakkında düşünce belirlenmiş olacaktır. Daha sonrasında ise kısa süre içinde görüşme pozitif yönde halde tamamlanmış ve müşteri memnuniyeti sağlanmış olacaktır. Marka yetkilileri, müşteri memnuniyetine oldukca fazla ehemmiyet verdiğinden görüşmelerin pozitif yönde halde neticelenmesi en temel arzuları içinde bulunmaktadır.

Modasevda müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0505 991 59 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Modasevda Yakınma Hattı

Marka bünyesinde satışa gösterilmekte olan ürünlerden satın almış olan müşteriler, ürünlerde herhangi bir mesele yaşamaları durumunda direkt şikâyet hattı ile iletişime geçmektedirler. Bu durumda mağazaya ilişik şikâyet hattını rahatça arayabilirler. Bunun için tek yapılması ihtiyaç duyulan 0505 991 59 50 numaralı telefona çağrı gerçekleştirmek olacaktır. Burada müşterilerin karşısına çağrı merkezi müşteri temsilcileri çıkacağından gene kısa süre içinde, yaşanılan problemi pozitif yönde halde çözüme kavuşturulacağı ve müşteri memnuniyeti yaratılacağı bilinmelidir. Yakınma hattı ile iletişime geçmeden ilkin müşterilerin bilmesi ihtiyaç duyulan bir öteki husus ise tıpkı çağrı merkezi aramalarında olduğu benzer biçimde yakınma hattını ararken de mesai saatlerine dikkat edilmesi gerektiğidir.

Modasevda yakınma hattı 0505 991 59 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Modasevda müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Modasevda yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Modasevda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0505 991 59 50

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Modasevda çağrı merkezi numarasına 0505 991 59 50 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Manisa / Türkiye
E-Posta : info@modasevda.com
Telefon : 0505 991 59 50

Arama Terimleri: Modasevda iletişim detayları, Modasevda telefon no, Modasevda bağlantı tel, Modasevda canlı destek, Modasevda müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir