Müşteri Hizmetleri

Moda Sahra Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Moda Sahra çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Moda Sahra müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Moda Sahra yakınma hattına erişebilirsiniz. Moda Sahra müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Moda Sahra Çağrı Merkezi Numarası

İnsanların temel olan yedi ihtiyacından bir tanesi de giyinme ihtiyacıdır. Giyim beşikten mezara kadar olan olgulardandır. Bu aşamada da bayanlara, erkeklere, küçüklere bakılırsa oldukça değişik türden giysiler vardır. İslam dini ise bilhassa hanım giyiminde örtünün emri verdiği için tesettüre uygun giyinilmesi buyurduğu için İslam dinine mensup olan hanımefendiler buna uygun bir şekilde giyinir. Bu aşamada da karşılarına hususi olarak tasarlanan, ferace, kap, tunik, trençkot ve tunik başta olmak suretiyle giysiler çıkar. Devletimizde de bu alanda üretim meydana getiren firmalar vardır. Bunlardan bir tanesi de çizgisini tasarımlarında açık ara belli eden Moda Sahra adlı firmadır. Şirket tesettür giyime adeta yeni bir yaklaşım getirmektedir. Nitekim firmanın çağrı merkezi numarası ise 0545 942 37 23 biçimindedir.

Moda Sahra çağrı merkezi numarası 0545 942 37 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Moda Sahra Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmayı arayarak data sahibi olmak isteyenler eğer herhangi bir mevzuda müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmek ister ise o süre aranacak olan müşteri hizmetleri numarası gene üstte yer edinen 0545 942 37 23 numarasıdır. Bu numara aranarak  ürünler ile ilgili olarak her türlü data alınabilir. Istediğiniz gereksinim duyduğunuz her an bu numarayı arayarak mutlak müşteri memnuniyeti ile kişiler ile iletişim kuran müşteri hizmetleri yetkilisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Moda Sahra müşteri hizmetleri numarası 0545 942 37 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Moda Sahra Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın ürünleri oldukça beğenmişseniz dahası şirket yetkilileri ile iletişime geçmek, ürünleri satmak isterseniz ya da benzer bir başka mevzuda görüşmek isterseniz o süre şirket yetkilileri ile görüşmek için direkt bağlanmak için yapmanız ihtiyaç duyulan şey son aşama basittir. Eğer ilgili kişinin numarasını biliyor iseniz o süre o kişiyi doğrudana arayabilir fakat eğer bilmiyor iseniz o süre yukarıda yer edinen numarayı aradıktan sonrasında görüşmek istediğiniz kişinin adını vermenizdir. Müşteri hizmetleri yetkilisi anında size destek olacaktır.

Moda Sahra müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0545 942 37 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Moda Sahra Yakınma Hattı

Fazlaca beğenerek aldığınız giyside bir mesele yaşadıysanız ve bu mevzuda naturel olarak yakınma hattınızı kullanmak isterseniz o süre gene yapılması ihtiyaç duyulan üstte yer edinen telefon numarasının aranması ve şikayetinizin açık net bir şekilde ifade edilmesidir.

Moda Sahra yakınma hattı 0545 942 37 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Moda Sahra müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Moda Sahra yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Moda Sahra Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0545 942 37 23

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Moda Sahra çağrı merkezi numarasına 0545 942 37 23 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Aden Mah. Turgut Reis Caddesi No:8/B Küçükçekmece / İstanbul
E-Posta : info@modasahra.com
Telefon : 0545 942 37 23

Arama Terimleri: Moda Sahra iletişim detayları, Moda Sahra telefon no, Moda Sahra bağlantı tel, Moda Sahra canlı destek, Moda Sahra müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir