Müşteri Hizmetleri

Mintax Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mintax çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mintax müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Mintax yakınma hattına erişebilirsiniz. Mintax müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mintax Çağrı Merkezi Numarası

Mintax adı 1955 senesinde Dürüst Kimya Endüstri ve Pazarlama AŞ bünyesinde kurulmuş olan deterjan markası olarak bilinmektedir. 1987 senesinde ise Mintax Deterjan Endüstri A.Ş adıyla Procter & Gamble firmasına satılmıştır. 2012 senesinde Yıldız Tüm ortaklık markayı satın almıştır. Kaliteli ev temizlik ürünleri üreten bir şirket olarak bilinir. Birçok şahıs tarafınca da tercih edilir. Her insanın evinde ya da iş yerinde markanın ürünlerini kullandığı görülür. Firmanın ürünlerini birçok markette, avmsinde, bakkalda ve temizlik ürünleri satan yerlerde bulabilmeniz mümkündür. Kişiler gereksinim duyan ürünleri satın alarak temiz ve hijyeni sağlayabilmektedir. Çamaşır, bulaşık, yer temizliği, ev temizliği ürün çeşitliliği ile tercih edilen devasa bir marka olarak bilinmektedir. Şok marketler zinciri firmanın tüm ürünlerinin satışını meydana getiren yer olarak bilinir. Çağrı merkezleri ile iletişime geçmek isteyenler talep, istek ve önerilerini Şok market çağrı merkezine iletebilir.

Mintax çağrı merkezi numarası 0850 808 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mintax Müşteri Hizmetleri Numarası

Mintax ürün çeşitliliğinin çok çok fazla olduğuna rastlanmaktadır. Bulaşıklar için bulaşık makinesi tableti, sıvı bulaşık deterjanı, bulaşık makinesi tuzu, parlatıcısı bulabilmeniz mümkündür. Çamaşırlar için çamaşır makinesi toz deterjanı, sıvı deterjanı, kireç önleyici, soda matik, tül perde yıkama şeklinde ürünleri bulabilirsiniz. Genel temizlik için cam sil, kireç çözücü, yağ çöz, bulaşık süngeri, temizleme bezi, yüzey temizleyici, çamaşır suyu, ahşap temizleyici şeklinde ürünler hepimiz tarafınca bilinir ve tercih edilir. Oldukça eski ve malum bir marka olması tercih sebepleri içinde bulunur. Temizlikte lüzumlu olan tüm ürünleri firmanın çatısı altında bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasına ulaşmak istediğimizde firmaya ilişik herhangi bir numaraya ulaşılmamıştır. Şok marketler zinciri firmanın ürünlerinin tamamını sattığı için talep, istek ve şikayetler firmaya bildirilebilir. 0 850 808 00 00 Şok market müşteri hizmetleri numarası olmaktadır.

Mintax müşteri hizmetleri numarası 0850 808 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mintax Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Mintax ürünleri ile her evde ve her iş yerinde genel temizliğe ulaşmak mümkündür. Temizlik oldukça mühim bir mevzudur. Hem sıhhat hem de genel görünümün hoş olması için temizliğin noksan edilmemesi gerekir. Bulunmuş olduğu yerlerin temiz olmasını isteyenler firmanın ürünlerini kullanabilir. Çok çok fazla olan ürünler içinde ihtiyacınız olanları edinebilirsiniz. Çamaşırlarınızın ve bulaşıklarınızın daha temiz olması için kullanacağınız deterjanların kaliteli olması ve cildinize zarar vermemesi gerekir. Temizlik ürünleri sektöründe uzun senelerden beri varlığını gösteren şirket kaliteli ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Şirket ile direkt bağlantı kuracağınız müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Bu durum tüketicilerin zor zamanlar yaşamasına niçin olurken ürünü aldığınız yere sorun ya da şikayetlerin iletilmesi mümkündür. Direkt bağlantı oluşturmak isteyen kişiler temizlik ürünlerini almış olduğu marketler aracılığı ile iletişime geçebilir.

Mintax müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 808 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mintax Yakınma Hattı

Mintax ürünlerinin oldukça kaliteli olduğu bilinir. Bundan dolayı şirket uzun senelerden beri bu sektörde imalatlarını devam ettirmektedir. Beyaz çamaşırlarınız için ayrı renkli çamaşırlarınız için ayrı deterjanları bulabilirsiniz. Hatta perdeleriniz ve halılarınız için de ayrı deterjanlar bulunmaktadır. Hem elde hem de makinede bulaşık yıkayanlar için değişik türde deterjanlara da rastlanır. Genel temizlik ürünleri de kullanılacak alana bakılırsa değişkenlik gösterir. Temiz ve hijyen alanlarda yaşamak için değişik birçok ürün marketlerde satılmaktadır. Ürünlerle ilgili şikayetler de bu marketlere iletilebilir. Geri iade ya da değişiklik hakları sizlere sunulmaktadır. Beğenmediğiniz ürün için iade formu doldurarak geri verebilirsiniz. Yakınma talebi de oluşturarak firmaya iletilmesini sağlayabilirsiniz. Aracı marketler siz değerli üyelerimizin şikayetleri ve ürün iadeleriyle ilgili yapılması gerekenleri sizin adınıza yapmış olacaktır. Böylelikle sizler de mağduriyet yaşamayacaksınız. Günümüzde birçok şahıs bu yöntemle sıkıntılarını gidermekte ve mağduriyetlerini ortadan kaldırmaktadır.

Mintax yakınma hattı 0850 808 00 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mintax müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mintax yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mintax Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 808 00 00

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mintax çağrı merkezi numarasına 0850 808 00 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : musterihizmetleri@sokmarket.com.tr
Telefon : 0850 808 00 00

Arama Terimleri: Mintax iletişim detayları, Mintax telefon no, Mintax bağlantı tel, Mintax canlı destek, Mintax müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir