Alışveriş Müşteri Hizmetleri

Miniço Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Her kesimden bütçeye hitap eden Miniço, bebek ve çocuk gereksinimleri üstüne hizmet sunmaktadır. İnternet üstünden de satış gerçekleştiren bu şirket, annelerin de gereksinimleri için kaliteli hizmet vermektedir. Müşteri odaklı hizmet politikası ile her geçen gün daha da başarıya ulaşmış bir hale gelen Miniço, mağazaları ile de hizmet sunmaktadır.

İstanbul, Antalya, Tekirdağ, Düzce, Ordu, Samsun, Denizli, Isparta, Iğdır, Şanlıurfa ve Tokat’ta yer edinen mağazaları ile her gün daha da büyüyen Miniço, bununla beraber geniş mağazaları ile de ön plana çıkmaktadır.

Şirket kapsamında giysiden biberona, oyuncaktan sıhhat ürünlerine kadar pek oldukça gerekseme da yer verilmiştir. Miniço, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Aşağıdaki verdiğimiz müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası yada email adresi vasıtasıyla Miniço müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Miniço Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0(850) 840 61 45

Miniço Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri İletişim E-Mail Adresi:
info@minico.com.tr

Arama Terimleri: miniço çağrı merkezi numarası, miniço iletişim detayları, miniço müşteri hizmetleri iletişim, miniço müşteri hizmetleri numarası, miniço telefon numarası, miniço bağlantı tel, miniço yakınma, miniço yakınma numarası, miniço email adresi, miniço destek hattı, miniço iletişim numarası, miniço çağrı merkezi, miniço müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir