Müşteri Hizmetleri

Mesudiyeli Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mesudiyeli çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mesudiyeli müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Mesudiyeli yakınma hattına erişebilirsiniz. Mesudiyeli müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mesudiyeli Çağrı Merkezi Numarası

Mesudiyeli, kendi imalatı olan hanım, çocuk ve adam iç giyiminde, outlet ve temizlik ürünlerinde 2009 yılından bu yana Türkiye’nin her bölgesinde tercih edilmektedir. Artık, kendi markasını ve birçok markanın ürünlerini web ortamından da sunmaya da adım atmıştır. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çeken bu online mağazada, yüzlerce ürünü oldukca hususi fiyatlara bulmak mümkün olmaktadır. Üyeliksiz alışveriş imkânını sunan siteden meydana getirilen 120 TL ve üstü alışverişlerde, kargo parasızdır. Mağazanın 0850 550 55 52 numaralı çağrı merkezine talep, sual ve tavsiyeler iletilebilmektedir.

Mesudiyeli çağrı merkezi numarası 0850 550 55 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mesudiyeli Müşteri Hizmetleri Numarası

Sitenin haiz olduğu varlıklı ürün çeşitliliği yardımıyla ailenizin, kendinizin ve sevdiklerinizin iç giyim gereksinimlerini uygun fiyata karşılayabilirsiniz. Site üstünden meydana getirilen alışverişlerde banka havalesi, banka kartı ve kredi kartı ile ödeme imkânı bulunmaktadır. Isterseniz kapıda nakit ödeme seçeneği de mevcuttur. Kredi kartı, banka kartı ve banka havalesi ile meydana getirilen ödemelerde %10 indirim kampanyası bulunan sitenin müşteri hizmetlerine, yukarıdaki çağrı merkezi numarasından ulaşabilirsiniz.

Mesudiyeli müşteri hizmetleri numarası 0850 550 55 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mesudiyeli Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bünyesinde hanım, adam ve çocuk iç giyimi şeklinde birçok ürün kategorisini ve bu ürünlerin alt kategorilerini barındıran site, kalite ve fiyat mevzusunda oldukça özenlidir. Tekstil sektöründe yılların deneyimine haizdir ve site üstünden oluşturduğunuz siparişler, onaylanmasının peşinden işleme konulmaktadır. Siparişler en geç 5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo takip numarası ile kargonun durumu izlenebilmektedir. Site ile ürünler, sipariş, ödeme, talep ve tavsiye şeklinde mevzularda 0850 550 55 52 numaradan direkt bağlantı kurulabilmektedir.

Mesudiyeli müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 550 55 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mesudiyeli Yakınma Hattı

Sitenin ekonomik aile, hanım, adam ve çocuk şeklinde kampanya paketleri ile indirimleri %70’e varan fırsat ürünleri mevcuttur. Kullanılmamış olma şartıyla, ürünün müşteriye teslim edilmesinden itibaren yedi gün içinde cayma hakkı vardır. Tüketicinin hususi talepleri doğrultusunda da ürün üretimi yapılmaktadır.  Sadece, bu ürünlerde tüketici cayma hakkı yoktur. Verilen siparişlerin ödeme işleminin ve hazırlanıp kargoya teslim edilmesinin peşinden, sözleşme mevzusu ürünlerin kargo ile adrese teslim süresi averaj olarak 1 gün ila 2 hafta arasındadır. Sitenin hizmetleri, ürünleri ve teslimat ile ilgili şikâyetler 0850 550 55 52 numaralı telefondan iletilebilmektedir.

Mesudiyeli yakınma hattı 0850 550 55 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mesudiyeli müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mesudiyeli yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mesudiyeli Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 550 55 52

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mesudiyeli çağrı merkezi numarasına 0850 550 55 52 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : MESUDİYELİ ELEKTRONİK MAĞAZACILIK VE TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Sarıgazi Mah. Gül Sk. No:30 Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
Telefon : 0850 550 55 52

Arama Terimleri: Mesudiyeli iletişim detayları, Mesudiyeli telefon no, Mesudiyeli bağlantı tel, Mesudiyeli canlı destek, Mesudiyeli müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir