Müşteri Hizmetleri

Mersin Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mersin Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mersin Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Mersin Minibüsçüler Odası yakınma hattına erişebilirsiniz. Mersin Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mersin Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi Numarası

Mersin Minibüsçüler Odası, ülkemizin ulaşım ve taşımada gereksinim duyduğu meslek sahiplerinin Mersin nezdinde yer almış olduğu topluluğu ifade etmektedir. Bu toplulukta bulunan kişiler çoğunlukla; minibüs sahibi kişiler, şoförler ve yöneticiler olmaktadır. Mersin, ülkemizin büyük şehirleri içinde yer aldığından bu odanın önemi oldukça büyüktür. Zira burada alınan kararlar, toplu taşımayı ve şehirlerarası ulaşımı büyük seviyede etkilemektedir. Oda içinde bulunan ve bu kapsamda vazife alan meslek grupları ve kişilerin yanı sıra, Mersin halkı da odada görüşülecek mevzuları belirlemede etkili olmaktadır. Şu şekilde ki vatandaşların tertipli olarak bildirdikleri şikâyet, talep ve görüşler yardımıyla de odada gerçekleşen toplantıların mevzusu belirlenebilmektedir. Hepsi göz önünde bulundurulduğunda vatandaşların oda yetkilileri ile görüşebilmeleri için bir çağrı merkezi numarası edinmeleri farz hale gelmiştir. Odaya ilişik resmi telefon numarası 0 324 337 33 66 şeklindedir. Vatandaşlar bu numara üstünden mesai gün ve saatleri içinde oda yetkilileri ile görüşme gerçekleştirebilmektedirler. Odaya ilişik resmi emek verme saatleri 09:00- 16:00 şeklindedir. Bu saat dilimi içinde arayan tüm vatandaşların kısa süre içinde görüşmelerini gerçekleştirmiş olmaları beklenmektedir.

Mersin Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarası 0324 337 33 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Minibüsçüler Odası Müşteri Hizmetleri Numarası

Odaya ilişik çağrı merkezi müşteri hizmetleri kapsamında çalışmalarını gerçekleştiren kişiler alanında oldukça deneyimli kişilerden oluşmaktadır. İletişimi oldukça kuvvetli ve tamamen çözüm odaklı fikirler üretebilen çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcileri, vatandaşların görüşme gerçekleştirdikleri mevzuları kısa süre içinde dikkate alacaklardır. Bu sayede oda içinde gerçekleşecek olan bir sonraki toplantılarda, bu aramalardan alınan veriler kullanılmış olacaktır. Bu da vatandaşların ilettikleri mevzu her ne olursa olsun kısa süre içinde değerlendirmeye alınacağı anlamını taşımaktadır. Oda temsilcileri ile çağrı merkezi müşteri hizmetleri yardımıyla görüşme gerçekleştirilebileceği benzer biçimde direkt karşı karşıya görüşme sağlayabilmek mümkündür. Bunun için tek yapılması ihtiyaç duyulan odanın bulunmuş olduğu adrese gitmek olacaktır. Odaya ilişik resmi adres; Mesudiye, 29 Sk. No:18, D:5, 33070 İçel Merkez/ Mersin şeklindedir. Bu adreste bulunan oda yetkilileri ile de gene mesai gün ve saatleri içinde karşı karşıya görüşme gerçekleştirmek mümkündür.

Mersin Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri numarası 0324 337 33 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Minibüsçüler Odası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Odaya ilişik çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirileceği süre direkt bağlanma olanağı üstünden görüşmelerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların dikkat etmesi ihtiyaç duyulan bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki arama yapıldığı esnada istenilen detayları eksiksiz ve doğru halde yetkili kişiye iletilmesi gerektiğidir. Bunun yanı sıra eğer arama esnasında vatandaşlardan tuşlar vesilesiyle ilgili alana yönlendirmeler yapılması isteniyor ise görüşülmek istenilen mevzunun olduğu yönlendirme tuşuna basılması gerekmektedir. Bu sayede kısa süre içinde yetkili şahıs ile direkt bağlanma olanağı üstünden iletişime geçilebilmektedir. Görüşme esnasında ise gene müşteri temsilcisi tarafınca vatandaşlara bazı sorular sorulmaktadır. Bu soruların cevaplarının da gene eksiksiz ve doğru bir halde verilmesi görüşmenin verimliliğini arttırmaktadır.

Mersin Minibüsçüler Odası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0324 337 33 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Minibüsçüler Odası Yakınma Hattı

Mersin’de bulunmakta olan bu odanın çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası hem de şikâyet hattı olarak da kullanılmaktadır. Bu numara üstünden vatandaşlar mesai saatleri içinde odayı ilgilendiren tüm mevzular hakkında şikâyette bulunabilmektedirler. Bu sayede kent içinde kullanılan toplu taşımaların hizmetinin oldukca daha iyi bir seviyeye ulaştırılması sağlanmaktadır. Vatandaşların yaşadıkları problemi 0 324 337 33 66 numarasını arayarak iletmeleri durumunda ilgili kişiler şikâyeti kısa süre içinde değerlendirmeye alacak ve bir çözüme kavuşturacaklardır. Çözüm odaklı emek verme sergileyen çağrı merkezi temsilcileri, hem de vatandaşların karşı karşıya görüşme ve şikâyette bulunma taleplerini de değerlendirmeye almaktadır. Bu sayede yaşanılan sorunların kısa süre içinde önüne geçilebilmektedir.

Mersin Minibüsçüler Odası yakınma hattı 0324 337 33 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mersin Minibüsçüler Odası müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mersin Minibüsçüler Odası yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mersin Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0324 337 33 66

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mersin Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarasına 0324 337 33 66 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Pegem Akademi Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Hiz. Tic. A.Ş.
Adres : Sulh Mahallesi, Bahçeler Cad. 4530 Sok. No:2 33010 Akdeniz/MERSİN
E-Posta : informasyon@mersinsoforlerodasi.org.tr
Telefon : 0324 337 33 66

Arama Terimleri: Mersin Minibüsçüler Odası iletişim detayları, Mersin Minibüsçüler Odası telefon no, Mersin Minibüsçüler Odası bağlantı tel, Mersin Minibüsçüler Odası canlı destek, Mersin Minibüsçüler Odası müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir