Müşteri Hizmetleri

Mersin Kent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mersin Kent Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mersin Kent Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Mersin Kent Hastanesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Mersin Kent Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mersin Kent Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Mersin Kent Hastanesi, bilhassa Mersin ve civarında bulunan kişilerin hastalık ile ilgili herhangi bir müracaat yapmaları durumunda en oldukca tercih edilen kurumlardan bir tanesidir. Kent hastanelerinin devletimizde etken şekilde kullanılmasıyla beraber, devletimizde en oldukca buluşma oluşturulan hastanelerden bir tanesi haline gelmiştir. Mersin’de bulunan bu hastane, kişilerin hastalık yaşamaları durumunda çoğunlukla tercih edilir hale geldiğinden, iletişim kurabilmek adına değişik kanallardan faydalanılmaktadır.

Buluşma oluşturmak isteyen hastaların direkt hastaneye gidip işlem yapabilmeleri mümkün olduğu benzer biçimde telefon numarası üstünden de buluşma oluşturmak oldukça mümkündür.  Direkt hastaneye giderek buluşma oluşturmak isteyen hastaların kullanacağı açık adres şu şekildedir; Korukent Mah. 96.015 Sk. Mersin Entegre Sıhhat Kampüsü 33240 Toroslar/ Mersin. Direkt hastaneye gidemeyecek ve çağrı merkezi numarası üstünden iletişime geçmek isteyen kişilerin arayabileceği numara ise 0324 225 10 00 şeklindedir.  Bu numara üstünden mesai saatleri içinde data almak ve buluşma oluşturmak için yönlendirme almak mümkündür.

Mersin Kent Hastanesi çağrı merkezi numarası 0324 225 10 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Kent Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Mersin’de bulunan bu hastanenin günlük ziyaretçi sayısı da oldukça yüksektir. Kişilerin yakınlarının hastanede yatıyor olması durumunda data almak için iletişime geçtikleri numara çağrı merkezi numarasıdır. Yukarıda verilen numara üstünden pek oldukca data almak mümkündür. Bu bilgilerden bir tanesi de hasta bilgisi sorgulama olmaktadır. Hasta, kendi adına tahlil sonuçlarının çıkıp çıkmadığı benzer biçimde durumlarda data alabilmek için çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasını araması kafi olacaktır. Bunun yanı sıra bir yakınının da hastanede bulunuyor olması durumunda, yakını hakkında da data alması mümkündür. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası mesai gün ve saatleri içinde etken olarak hizmet vermektedir. Hastane yetkilileri ile görüşmek isteyen kişilerin tercih edebilecekleri bir alternatif iletişim kanalı daha bulunmaktadır. Bu da faks adresidir. Hastaneye ilişkin faks adresi şu şekildedir; 0324 225 10 10 yada 10 11 şeklindedir.

Mersin Kent Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0324 225 10 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Kent Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastane yetkilileri ile direkt görüşme gerçekleştirmek isteyen hastaların yapmaları ihtiyaç duyulan birkaç adım bulunmaktadır. Bunlardan ilki çağrı merkezi numarası olan 0324 225 10 00 numarası arandığı esnada görüşme gerçekleştirilmek istenilen alanın, yönlendirme esnasında tuşlama benzer biçimde seçeneklerle tercih edilmesi gerektiğidir. Mesela; buluşma oluşturmak isteyen hastaların buluşma oluşturma ile ilgili olan yönlendirmeyi takip etmesi gerekmektedir. Yönlendirmeler esnasında kişilerden bazı kişisel bilgiler istenmektedir. Bu bilgiler; T.C. kimlik numarası yada cep telefon numarası benzer biçimde bilgilerden oluşmaktadır. Hasta tam adı da gene aynı şekilde istenen bir öteki bilgiler arasındadır. Tüm bu bilgiler, yönlendirme esnasında eksiksiz ve doğru şekilde iletildiği anda kısa süre içinde yetkili kişiye direkt bağlanmak mümkün olacaktır.

Mersin Kent Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0324 225 10 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin Kent Hastanesi Yakınma Hattı

Hastane kapsamında herhangi bir mesele yaşanması durumunda, yaşanılan problemi direkt ilgili kişilere bildirmek mümkündür. Bunun için ayriyeten bir yakınma hattı bulunmamaktadır. Fakat çağrı merkezi numarası üstünde gerçekleşen yönlendirme yardımıyla yakınma hattına bağlanabilmektedir. Hastaneye ilişkin resmi internet sayfası üstünde bulunan biçim yardımıyla de yakınma bildirmek mümkündür. Bunun için tek yapılması ihtiyaç duyulan https://mersinsehir.saglik.gov.tr/TR-605197/iletisim-amp-ulasim.html adresine tıklamak olacaktır. Tüm bu tarz şeyleri yanı sıra 182 çağrı merkezi numarası üstünden de bölgede bulunan hastanede yaşanmış olan problemi yakınma olarak bildirebilmek mümkündür. Burada dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en mühim husus, yakınma için hangi iletişim kanalı tercih edilirse edilsin, hepsinde yakınma ile ilgili alana yönlendirme istenmesi gerektiğidir. Ek olarak yakınma için CİMER resmi internet sayfası de tercih edilebilmekte ve belli bir süre içinde iletilen yakınma değerlendirmeye alınarak netice kazanmaktadır.

Mersin Kent Hastanesi yakınma hattı 0324 225 10 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mersin Kent Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mersin Kent Hastanesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mersin Kent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0324 225 10 00

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mersin Kent Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0324 225 10 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Korukent Mah. 96015 Sok. Mersin Entegre Sıhhat Kampüsü33240 Toroslar/Mersin
E-Posta : mersinsehir@saglik.gov.tr
Telefon : 0324 225 10 00

Arama Terimleri: Mersin Kent Hastanesi iletişim detayları, Mersin Kent Hastanesi telefon no, Mersin Kent Hastanesi bağlantı tel, Mersin Kent Hastanesi canlı destek, Mersin Kent Hastanesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir