Müşteri Hizmetleri

Medicabil Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Medicabil Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Medicabil Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Medicabil Hastanesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Medicabil Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Medicabil Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Medicabil Hastanesi, Bursa’da kurulan bir tam teşekküllü  hususi hastanedir. Kurulduğu günden bu yana her insana kaliteli sıhhat hizmeti verme hedefi ile ilerleyen şirket, hastalarına sunabileceği en iyi sıhhat hizmetini sunmak için yatırımlarını devamlı arttırmaktadır. Sıhhat ilkin insana dokunmaktır diyen şirket, her şeyden ilkin hastalarının konforunu ve sağlığını düşünmektedir. En gelişmiş tıbbi cihazları kullanarak hastalarına en iyi tedaviyi sunmayı hedefleyen şirket sıhhat teknolojisi alanında gerçekleşen yenilikleri de yakinen takip etmektedir.

Sıhhat şeklinde insan yaşamının en önemli meselelerinden birisi olan bir alanda itimat duygusunun zor kazanıldığının bilincinde olan şirket, hasta ve hasta yakınlarının onlara duyduğu itimatı sarsmamak adına kelinden geleni yapmaktadır. Tedavi süresince, tedaviden ilkin ya da tedavi sonrasında yaşanabilecek sorunlara ya da akla gelen sorulara cevap vermek noktasında da oldukça kuvvetli iletişim kanallarına haiz olan şirket, bu alanda yapmış olduğu yatırımları da oldukça arttırmış durumda. Sıhhat şeklinde insanların kolayca hassaslaşabileceği bir alanda iletişimin ne kadar mühim bulunduğunun bilincinde olan ve bunu devamlı vurgulayan şirket, kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve samimi cevaplar alabileceğiniz bir oldukca iletişim kanalına haiz.

Medicabil Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 8 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medicabil Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmaya ulaşmanın pek oldukca yolu mevcut. Bunlardan birisi elbet ki telefon aracılığı ile ulaşmak. Bu aşamada gelen her aramaya mümkün olduğunca acele dönen ve hasta yada hasta yakınlarının sorularına şüpheye yer vermeyecek şekilde cevaplar veren şirket, oldukça itimat vermekte. Tedavi öncesi ya da sonrası sorularınızı, görüşlerinizi ya da var ise önerilerinizi paylaşabileceğiniz bir numara mevcut. Hasta yada hasta yakınları 444 8 112 adlı numarayı arayarak hastaneye ulaşıp sorularını sorabilirler. Bunun yanı sıra hastaneye ulaşmanız için bir mail adresine de haiz olan şirket, aramayı tercih etmeyenler için değişik bir alternatif de sunmakta. Atacağınız mailleri en kısa sürede okuyup değerlendiren şirket gene aynı hızda size geri dönüş sağlamakta. Belirtilen info@medicabil.com adresine mailini gönderdikten sonrasında mümkün olan en kısa sürede geri dönüş alabiliyorsunuz. Firmanın bu süreçlerde günün her anı ve her saati iletişime açık olması hem hastayı hem de hasta yakınlarını rahatlatıyor ve itimat veriyor.

Medicabil Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 8 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medicabil Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Son sistem cihazlarla ve imkanlarla hastalarına mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya çalışan şirket bu konudaki samimiyetini de yapmış olduğu yatırımlarla kanıtlamaktadır. 154 yatak sayısına, 27500’den fazla kapalı alana ve 281 uzman sıhhat personeline haiz olan şirket, kurulduğu günden bu yana 11 senelik tecrübesi ile her geçen gün daha iyiye gitmiş , binlerce hastaya hizmet ve tedavi sunmuştur. Sağlığın insan hayatındaki yeri ve öneminin son aşama bilincinde olan şirket, gerek bünyesinde bulundurduğu kadro gerek hastanenin haiz olduğu imkanlar ile 11 senedir tüm hastalara ve hasta yakınlarına itimat vermiştir. Bursa’nın gözde hastanelerinden birisi olmasını büyük seviyede gelişmiş tıbbi vasıta ve gereçlerinin yanı sıra üstün iletişim anlayışına borçlu olan şirket, hasta yada hasta yakını kimselerin süreç süresince sorularını sorabileceği bir oldukca değişik kanalı bünyesinde bulunduruyor.

Medicabil Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 8 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Medicabil Yakınma Hattı

Bursa’nın önde gelen hastanelerinden birisi olan şirket, hemşiresinden doktoruna, doktorundan güvenlik görevlisine kadar hep işinin ehli insanlarla çalışmış ve iş yapmaktadır. Hasta ve yakınlarının aklında şüpheye yer bırakmamak için oldukça saydam  olmayı seçmiş şirket, bu özelliği ile kurulduğu günden bu yana her insana itimat vermiştir. Süreç süresince ya da süreç sonrasında firmaya ihtimaller içinde şikayetlerinizi bildirebilmeniz de mümkün.  444 8 112 adlı numaradan arayarak ya da info@medicabil.com adresine mail atarak şikayetlerinizi bildirebilir ve çözüm arayabilirsiniz.

Medicabil Hastanesi yakınma hattı 444 8 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Medicabil Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Medicabil Hastanesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Medicabil Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 8 112

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Medicabil Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 8 112 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Nilüfer / Bursa : Mudanya Yolu Fethiye Mh. Küre Sk.No: 1 Nilüfer / Bursa

Adres : Yıldırım / Bursa : Ankara Yolu Cad. No: 324-1 Yıldırım / BURSA

E-Posta : info@medicabil.com

Telefon : 444 8 112

Arama Terimleri: Medicabil Hastanesi iletişim detayları, Medicabil Hastanesi telefon no, Medicabil Hastanesi bağlantı tel, Medicabil Hastanesi canlı destek, Medicabil Hastanesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir