Müşteri Hizmetleri

Media Markt Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Media Markt Müşteri Hizmetleri numarasına ulaşarak mağaza ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını çevirdikten sonrasında saniyeler içinde operatör ile görüşmeniz mümkün olur. İsterseniz Media Markt Müşteri Hizmetleri direk bağlanma yolunu tercih ederek kısa süre içinde canlı görüşme sağlayabilirsiniz.

Media Markt Müşteri Hizmetleri Davet Merkezi Numarası

Media Markt haftanın her günü müşterilerine kaliteli hizmetler sunar. Mağazanın hizmet günleri ve saatleri aşağıdaki gibidir:

  • Pazartesi: 10.00- 22.00
  • Salı: 10.00- 22.00
  • Çarşamba: 10.00- 22.00
  • Perşembe: 10.00- 22.00
  • Cuma: 10.00- 22.00
  • Cumartesi: 10.00- 22.00
  • Pazar: 10.00- 22.00

Media Markt Müşteri Hizmetleri davet merkezine haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Aramanız esnasında eğer yoğunluk var ise hatta bir süre beklemeniz gerekir. Görüşme sırası size ulaştıktan sonra davet merkezi çalışanları ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Media Markt Öteki İletişim Detayları

Media Markt müşteri hizmetleri numarası durağan(durgun) hat ve cep telefonları üstünden aranabilir. Mağazaya ulaşabileceğiniz öteki yazışma detayları şöyledir;

  • İstanbul Genel Merkez Adresi: Evren Mahallesi Koçman Caddesi Ziyal Plaza A Blok Kat:5 BAĞCILAR/İ STANBUL
  • İstanbul Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 410 75 01
  • Mağaza web adresi: www.mediamarkt.com.tr

İletişim detayları üstünden genel merkez ile iletişime geçebilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri telefon numarası ile görüştüğünüzde sorununuza çözüm bulamadığınız durumlarda, genel merkez ile iletişime geçerek yönetimsel mevzularda şikâyetleriniz iletebilirsiniz.

Media Markt mağazasına toplumsal medya bağlantıları ile de ulaşabilirsiniz. Ürün reklamlarının yapıldığı platformlar aracılığı ile mağazanın resmi satış sitesine yönlendirilebilir ve satın alma işlemlerinizi web üstünden gerçekleştirebilirsiniz. Media Markt toplumsal medya adresleri alttadır;

En Yakın Media Markt Nerede?

En yakın Media Markt nerede sorusuna cevap arıyorsanız, yapacağınız kısa bir araştırma sonrasında size en yakın Media Markt şubesinin nerede bulunduğunu öğrenebilirsiniz. Türkiye genelinde üst düzey hizmetleri ile hizmetlerine devam eden Media Markt mağazalarının size en yakın hangi adreste bulunduğunu görmek için aşağıdaki haritayı gözden geçirebilirsiniz.

Media Markt Hakkında

Media Markt 1979 senesinde Walter Gunz, Leopold Stiefel, Erich Kellerhals ile Helga Kellerhals tarafınca kurulmuş bir mağazadır. İlk mağazasını Almanya’nın Münih kentinde açan şirket, sonrasında öteki bölgelerde açılışlar yapmış ve peşinden ilkin değişik eyaletlerde sonrasında ise değişik kent ve ülkelerde mağaza açılışları ile ürün satışı hayata geçirmeye devam etmiştir. Media Markt mağazasının 2011 senesinde etken olarak 610 mağaza sayısına ulaşmıştır. Günümüzde ise bu sayı oldukça daha fazladır.

Media Markt mağazası hakkında merak ettiğiniz öteki sorulara cevap bulabilmek için aşağıda Sık Sorulan Sorular (S.S.S) kısmına göz atabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Media Markt Genel Müdürlük Nerede?

Media Markt marketin genel merkezi Almanya’nın Bavyera eyaleti Urban bölgesindedir. Bu kent konum olarak Tuna Nehri kıyısında yer alır. Kaliteli hizmetleri ile adını dünya genelinde duyulan marketin Türkiye genelinde de şubeleri bulunur. Türkiye genelinde 81 genelinde minimum 1 tane Medya Markt şubesi yer verilmiştir.

Media Markt Sahibi Kim?

Media Markt, bir Metro Group alt kuruluşudur. Şirket, Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazası olma özelliğine haizdir.

Media Markt Müşteri Hizmetleri Ne kadara Kadar Açık?

Media Markt Müşteri Hizmetleri, müşterilerin her türlü problemine kısa sürede çözüm getirmek amacı ile hizmet verir. Görüşmelerin güvenli koşullarda gerçekleştiği Media Markt Müşteri Hizmetleri haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Media Markt Müşteri Hizmetleri numarası aracılığı ile davet merkezine ulaşan müşteriler her gün sabah 07.00 ile akşam 02.00 saatleri içinde görüşme sağlayabilir.

Media Markt Nereye Şikâyet Edebilirim?

Media Markt şikayetleri davet merkezi aracılığı ile gerçekleşir. Müşteriler memnun olmadıkları herhangi bir mevzu olduğunda, 0850 222 1 500 numaralı hat üstünden davet merkezi personeline ulaşarak her türlü şikayetlerini bildirebilir. Görüşmeler kayıt altına alındığından dolayı, her meydana getirilen şikâyet değerlendirilerek kıs aşure içinde işleme alınmaktadır.

Media Markt İstanbul’da Nerelerde Var?

Media Markt, İstanbul’da birçok değişik ilçede hizmet vermektedir. Media Markt İstanbul şubeleri aşağıdaki gibidir;

İstanbul Nevçarşı AVM (Mimar Sinan Mahallesi, Çavuşdere Caddesi No: 39)

İstanbul Emaar Square Mall (Unalan Mahallesi Ayazma Caddesi No:78)

İstanbul Marmara Forum (Ekrem Kurt Bulvarı Üstü E5 Yolu Üstü)

İstanbul Kağıthane Axis AVM (Merkez Mahallesi Cendere Caddesi No:48)

İstanbul Mecidiyeköy Trump AVM (Kuştepe Mahallesi Mecidiyeköy Yolu Caddesi No:12)

İstanbul Özdilek Park AVM (Esertepe Mahallesi Dede Korkut Sokak Büyükdere Caddesi No:15)

İstanbul Optimum AVM (İstiklal Sokak No: 2/B)

İstanbul Vega AVM (Yunus Emre Mahallesi Lütfi Aykaç Bulvarı No:29)

Metropol İstanbul (Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Ertuğrul Gazi Sokak)

İstanbul Levent (Yeşilce Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:65)

İstanbul Bayrampaşa Forum (Kocatepe Mahallesi Paşa Caddesi)

İstanbul Bakırköy Capacity (Ataköy 1. Kısım Mahallesi Fişekhane Caddesi No:7)

Media Markt Telefon Onarım Ediyor Mu?

Media Markt, müşterilerine onarım, bakım ve onarım şeklinde mevzularda hizmet verir. Mağazadan satın alınan cep telefonlarında oluşacak hasarlar mağazalarda onarım edilebilir. Media Markt marketlere giderek, buradan satın aldığınız cep telefonu ekranını yenisi ile değiştirmeyi talep edebilirsiniz.

Media Markt Müşteri Hizmetleri makalemizin sonuna geldik. Media Markt hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında görüşlerinizi bekliyoruz. Bu biçim makaleler için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir