Müşteri Hizmetleri

Maret Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maret çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Maret müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Maret yakınma hattına erişebilirsiniz. Maret müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Maret Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizin en büyük şirketlerinin başlangıcında, bununla beraber Cumhuriyet tarihinin de en eski firmalarından bir tanesi olan Koç Tüm ortaklık geliyor. Nitekim Koç Tüm ortaklık bünyesinde oldukça sayıda değişik alanlarda firmalar bulunuyor. Onlardan bir tanesi de Türkiye’nin önde gelen et ve et ürünleri kurumlarının en başlangıcında gelen Maret adlı firmadır. Kurulduğu günden beri kalitesinden ve çizgisinden taviz vermeden yoluna devam eden markanın ürün gamında sosis, salam, sucuk, kavurma, füme et şeklinde oldukça hususi lezzetler değişik damak lezzetlerine hitap ediyor. Firmanın çağrı merkezi numarası ise 0850 228 29 29 biçimindedir. Firmanın bu numarası danışma hattı olup gereksinim duyulan her an kesintisiz olarak aranabilecek olan bir numaradır.

Maret çağrı merkezi numarası 0850 228 29 29 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maret Müşteri Hizmetleri Numarası

Kendi hususi çiftliklerinde yetiştirdiği kaliteden hiçbir halde taviz vermediği birbirinden leziz ürünleri birbirinden seçkin mağazalarda kalitesine nazaran son aşama uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. Bu bağlamda herhangi bir mevzuda müşteri hizmetleri numarası aranarak görüşülmek istenir ise telefon numarası 0850 228 29 29 olup çağrı merkezi numarası ile aynıdır. Görüşülmek istenilen her an bu numara her mevzuda aranarak şirket ile gereksinim duyulan her an iletişime geçilebilir. Şirket kendine yaraşır bir halde bu aşamada eksiksiz ve kesintisiz hizmet verir.

Maret müşteri hizmetleri numarası 0850 228 29 29 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maret Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer firmadan bayilik almak, ürünlerini satmak ya da başka herhangi bir mevzuda görüşmek ister ve direkt ilgili birime mesela satın alma birimine bağlanmak ve yetkili şahıs ile görüşmek isterseniz o süre mesai saatleri içinde +90 216 593 02 70 numarasını aradıktan sonrasında ilgili kişinin dahili hattını tuşlayabilirsiniz. Bilmiyor iseniz o süre santrale bağlandıktan sonrasında görüşmek istediğiniz kişinin adını verdiğiniz süre karşınıza çıkan santral yetkilisi size destek olacaktır.

Maret müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 228 29 29 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maret Yakınma Hattı

Oldukça sık yaşanmış olan bir durum olmamakla birlikte eğer aldığınız ürünlerde bir problem yaşar iseniz o süre normal olarak yaşadığınız problemi yakınma etmek için üstte yer edinen müşteri hizmetleri numarasını arayarak karşınıza çıkan kişiye şikayetinizi iletebilirsiniz. Şirket bu mevzuda son aşama kırılgan davranır ve en kısa sürede şikayetinizin giderilmesini sağlar.

Maret yakınma hattı 0850 228 29 29 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Maret müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Maret yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Maret Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Maret çağrı merkezi numarasına 0850 228 29 29 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Tepeören Mahallesi Eski Ankara Yolu Caddesi No: 234 Tuzla/İstanbul
E-Posta : info@maret.com.tr
Telefon : 0850 228 29 29

Arama Terimleri: Maret iletişim detayları, Maret telefon no, Maret bağlantı tel, Maret canlı destek, Maret müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir