Müşteri Hizmetleri

Mapfre Sigorta Satın alan Hizmetleri | Satın alan Hizmetleri Rehberleri

mapfre-sigorta-musteri-hizmetleri
mapfre sigorta alan kişi hizmetleri

Mapfre Sigorta alan kişi hizmetleri müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması için ustalaşmış hizmetlerini sürdürür. Gelişmiş seçenekleri ile hizmet veren şirket, daima alan kişi memnuniyetini ilk planda tutarak çalışmalarını yürütür. Hizmet standardını düşürmeden sigortacılık faaliyetlerini sürdüren şirket, internasyonal anlamda geçekleştirilen denetimler ile Türkiye’nin en iyi sigorta firmaları içinde yer alır. Mapfre Sigorta Satın alan Hizmetleri ile yazışma geçerek her türlü mevzuda ergonomik çözümler elde edebilirsiniz.

Mapfre Satın alan Hizmetleri Numarası

Mapfre Sigorta Satın alan Hizmetleri numarası devamlı en kısa sürede en iyi çözümleri müşterilerine sunar. Istediğiniz zaman firmaya ilişkin numarayı çevirerek davet çalışanı ile canlı bağlantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Mapfre sigorta yazışma numarası 0850 755 0 755’tir. Davet merkezinin hizmet verdiği saat aralığında numarayı çevirerek her türlü şikayetlerinizi bildirebilir ve ihtiyacınız olan mevzularda destek alabilirsiniz.

Mapfre Satın alan Hizmetleri yazışma numarası haricinde web üstünden de sigorta şirketi yetkililerine kolay bir halde ulaşabilirsiniz. Mail adresi ile de ulaşabileceğiniz sigorta şirketi, mailleri kısa süre içinde değerlendirmeye alır. Bu sayede de hem sual yöneltebilir hem de arzu ve şikayetlerinizi direkt olarak iletebilirsiniz. Mapfre Sigorta hakkında genel bilgiler şöyledir;

 • Mapfre Sigorta Genel Merkez Adresi: Torun Center, Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74/D Şişli/ İSTANBUL
 • Mapfre Yaşam Genel Müdürlük Adresi: Torun Center, Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi No:74/D 109 şişli/ İSTANBUL
 • Mapfre Sigorta E-Mail Adresi: [email protected]
 • İletişim: 0212 334 90 19

Mapfre Sigorta Davet Merkezi

Mapfre Sigorta davet merkezi ile, hizmet saatleri içinde görüşebilirsiniz. Sigorta şirketi, yapılacak görüşmeler için herhangi bir ücret talebinde bulunmaz. İhtiyacınız olacak bilgiye kısa süre içinde ulaşmak için 0850 755 0 755 numaralı hattı çevirebilirsiniz. Mapfre Sigorta davet merkezi ile görüşebileceğiniz saatler şöyledir;

 • Pazartesi: 00.00- 23.59
 • Salı: 00.00- 23.59
 • Çarşamba: 00.00- 23.59
 • Perşembe: 00.00- 23.59
 • Cuma: 00.00- 23.59
 • Cumartesi: 00.00- 23.59
 • Pazar: 00.00- 23.59

7/24 hizmet veren Mapfre Sigorta alan kişi Hizmetleri ile güvenli koşullarda yazışma sağlayabilirsiniz. Mapfre sigorta her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşır. Bu doğrultuda Satın alan Hizmetleri ile yapılacak görüşmeler her daim titizlik ile incelenir. Her daim kalıcı çözümler üretmeyi amaçlayan sigorta şirketi, müşterilerinden gelecek her türlü talep, arzu ve şikâyeti dikkate alır. Davet merkezi ile görüşerek her türlü düşüncenizi davet merkezi mensupları ile paylaşabilirsiniz.

Mapfre Sigorta Toplumsal Medya Hesapları İletişim

Mapfre sigorta web hesapları ile cep telefonu ya da bilgisayarınızdan firmanın hizmetlerini kolayca takip edebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Mapfre Genel Sıhhat Sigorta hizmetleri hakkında ihtiyacınız olacak daha çok informasyon için S.S.S. kısmına bakabilirsiniz.

Mapfre Sıhhat Sigortası Kimin?

Mapfre Sıhhat Sigortası İspanya ve Cenup ABD kökenli bir firmadır. Cenup ABD’nın en büyük kuruluşları içinde yer alır. Mapfre Sigorta, 2007 senesinde Çukurova Tüm ortaklık hisselerinin %80’ine haiz olmuştur. Böylece adını 2009 senesinde Mapfre Sigorta olarak güncellemiş ve Türkiye’de geniş bir çevrede hizmet vermeye adım atmıştır.

S.S.S.

Mapfre Sıhhat Sigortası Poliçesi Nedir?

Mapfre Sıhhat Sigortası poliçesi, beklenmeyen herhangi bir durumda ya da olumsuzluk ile karşılaşılmış olduğu anlarda devreye giren ve yaşamı kolaylaştıran sigorta türüdür. Seçilen güvence türüne nazaran, acil durumlarda hastalar lüzumlu sıhhat hizmetini alma fırsatı bulur. Sıhhat sigortaları yapılırken hastalara güvence seçenekleri sunulur. Hastalar tercih edecekleri güvence bedellerini ödedikten sonrasında sigortadan yararlanma hakkına haiz olur.

Mapfre Sıhhat Sigortası Tutarları Iyi mi Hesaplanır?

Mapfre Sıhhat Sigortası hizmeti anlaşmalı olunan kurumlar ve risk çözümleme sonuçlarına bağlı olarak değişik ölçekler ile fiyatlandırılır. Sıhhat sigortası yaptırmak isteyenler, Mapfre Sıhhat Sigortası yazışma numarası üstünden davet merkezine ulaşarak buradan fiyatlar hakkında informasyon sahibi olabilir.

Mapfre Sıhhat Sigortası Bekleme Süresi Nedir?

Mapfre Genel Sıhhat Sigortası yaptıran hastalar bazı durumlarda sigorta kapsamına alınmadan ilkin belirli bir süre beklemeye alınır. Hastanın kayıt ve öteki lüzumlu işlemlerinin yapılmasının peşinden verilecek olan sıhhat hizmetlerinin bir sıralaması çıkartılır. Bu süreçten itibaren hasta, her lüzumlu olan durumda Mapfre Genel Sıhhat Sigortası hizmetinden yararlanabilir.

Mapfre Sigorta  Satın alan Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir