Müşteri Hizmetleri

Malitur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Malitur çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Malitur müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Malitur yakınma hattına erişebilirsiniz. Malitur müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Malitur Çağrı Merkezi Numarası

Yurt içi ya da yurt dışı seyahat planlarını turlarla gerçekleştirmek isteyen birçok şahıs bulunmaktadır. Tur programları kişilere hem kolay hem de güzel bir tatili sunmaktadır. Eğer nereye gitmeniz gerektiği mevzusunda kararsızlık yaşıyorsanız turları inceleyerek kati karara varabilirsiniz. Üstelik sizin uygun olduğunuz süre içinde birçok değişik tura da rastlayacaksınız. Ulaşımdan konaklamaya kadar tüm her şeyin düşünülmüş olduğu turlar kişilere zahmetsiz bir tatili de sunmaktadır. Malitur gezi acentesi olarak bilinmektedir. Değişik seyahat rotaları ile keyifli bir tatili kişilere sunmaktadır. Bu turlara katılanlar ustalaşmış bir hizmet ve uygun fiyatlarla karşılaşır. Ödemelerinizi kredi kartına taksit imkanıyla da yapabilirsiniz. Güvenli online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin değişik yerlerine gidebileceğiniz benzer biçimde yurt dışı seyahatlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayanlar tur programlarını öğrenebilir. Ek olarak turlarla ilgili talep ve önerilerini de sunabilir.

Malitur çağrı merkezi numarası 0850 303 13 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Malitur Müşteri Hizmetleri Numarası

Malitur firmasının düzenlemiş olduğu turlar ikiye ayrılmaktadır. Birincisi yurt içi turlardır. İkincisi ise yurt dışı turlar olmaktadır. Yurt içi turlarda Karadeniz, Ege, Akdeniz turları bulunur. Hafta sonu turları, Bozcaada turu, Kuşadası turları, Gap turları, Likya turları, Kapadokya turları, Salda turları, Marmaris turları, Doğu Anadolu turları bulunur. Yurt dışı turlarında ise Dubai, İtalya, Küba, Yunanistan, Balkan, Paris, İspanya, Orta Avrupa turları sizlere sunulur. Bu turlar içinde vizesiz olanlar birçok kişinin tercihi olmaktadır. Hususi zamanlarda hususi turların düzenlenmesi de söz mevzusu olmaktadır. Örneğin bayram turları Ramazan ve Kurban Bayramı’nda düzenlenmektedir. Bayramda ne yapsam diye düşünenler bu turlara katılabilir. Yılbaşı turu ile unutamayacağınız bir yeni yıl kutlaması yapabilirsiniz. Sömestre turları ile çocuğunuzun okul tatilini beraber geçirebilirsiniz. Bu durum ailecek yapılacak dinlence için size sunulmuş fırsat olabilir. Tüm bu turlarla ilgili detaylı bilgiler müşteri hizmetlerinden alınmaktadır. Firmanın web sayfasına giriş yaparak da detaylı araştırma yapmak mümkündür.

Malitur müşteri hizmetleri numarası 0850 303 13 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Malitur Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ulusal bayram tatillerinde düzenlenen turlar da bulunmaktadır. Örneğin 30 Ağustos, 23 Nisan, 15 Temmuz, 29 Ekim turları birkaç gün dinlence yapmak ve değişik bölgeler görmek için sizlere sunulmuştur. Yorucu geçen günlerin peşinden minik kaçamaklar sizlere iyi gelecektir. Karadeniz Bölgemizin muhteşem doğasını keşfetmek, Akdeniz bölgesinin mükemmel denizini görmek, deniz ve sahil keyfini çıkarmak bu turlarla mümkündür. Kültür turları, sizin ve çocuklarınızın zamanı bölgeler görmesini sağlamaktadır. Devletimizde birçok zamanı yer bulunur. Kültür turları ile buraları gezebilirsiniz. Günübirlik turlar sizleri değişik atmosferlere götürebilir. Hafta sonu tatiliniz için de alternatifleriniz oldukça fazladır. Konforlu ulaşım araçları ve kaliteli otellerde konaklama için Malitur firmasını seçebilirsiniz. Firmayla direkt bağlantı oluşturmak isteyenler 0 850 303 13 63 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir. Sizin aranmanızı sağlamak için “biz sizi arayalım” seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Malitur müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 303 13 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Malitur Yakınma Hattı

Malitur firmasının düzenlemiş olduğu tur programları yaz ve kış aylarında sürekli olmaktadır. Kışın kayak bölgelerine düzenlenen turlarla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Termal otellerde konaklama imkanı da kişilere sunulmaktadır. Otobüs, tayyare ve gemiyle gerçekleşen turlardan istediğinizi seçebiliyorsunuz. Azca vakti olanlar birkaç günlük turlardan faydalanabildiği benzer biçimde oldukça vakti olanlar bir haftalık turlardan da faydalanabilir. Verilen hizmetlerle, otellerle ya da ulaşımla ilgili şikayetler firmaya bildirilebilir. Şikayetler için müşteri hizmetleri aranabilir, sizi aramalarını da sağlayabilirsiniz. Toplumsal medya hesaplarınız üstünden firmayı takip etme durumunuz da söz mevzusudur. İptal, iade ve güvence paketi sunulan birçok tura da rastlanmaktadır. Bu turlardan faydalananlar iptal, iade, güvence paketi alarak herhangi bir aksilik durumunda ödedikleri ücretlerini geri alabilmektedir. Müşteri memnuniyeti için her türlü durum düşünülmüştür.

Malitur yakınma hattı 0850 303 13 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Malitur müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Malitur yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Malitur Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 303 13 63

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Malitur çağrı merkezi numarasına 0850 303 13 63 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Malitur Gezim ve Tecim Limited Şirketi
Adres : Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. No:56 Kat:4 D:5 Kadıköy/İstanbul
E-Posta : info@malitur.com
Telefon : 0850 303 13 63

Arama Terimleri: Malitur iletişim detayları, Malitur telefon no, Malitur bağlantı tel, Malitur canlı destek, Malitur müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir