Müşteri Hizmetleri

Lüks Mersin Gezim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lüks Mersin Gezim çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lüks Mersin Gezim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Lüks Mersin Gezim yakınma hattına erişebilirsiniz. Lüks Mersin Gezim müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lüks Mersin Gezim Çağrı Merkezi Numarası

Lüks Mersin Gezim, size isminde olduğu şeklinde lüks bir seyahat yapmanızı sağlamaktadır. Kıymetli müşterilerin talep ve isteklerine nazaran kaliteli ve güvenli hizmeti sunan bu gezi şirketi, müşteri memnuniyetini tam olarak gerçekleştirmektedir. İsminde her ne kadar Mersin geçse de, Mersin haricinde bir çok şehre ulaşım sağlamanızı sunmaktadır. Şirket, sizlere kaliteli seyahat haricinde birçok şeyi bir arada sunmaktadır. Bu tarz şeyleri sayacak olursak; uydu yayınında olan televizyonu izlemeyi, durmaksızın seferleri, güler yüzlü hizmeti, kablosuz interneti, MP3 müzik sistemini, alo bilet sistemi ile ya da online bilet sistemiyle bilet almayı kolaylaştırmayı sağlar. Bunlarla beraber Lüks Mersin Gezim,  güvenli ve konforlu yolcuğu kıymetli müşterilerin önüne sermiş olur.

Şirket ile iletişime geçmek istiyorsanız ek olarak tüm sual ve şikayetleriniz için 444 00 12 numarasından ulaşabilirsiniz. Ek olarak, mail üstünden data ve şikayetlerinizi bildirmek isterseniz, data@luksmersin.com.tr üstünden maillerinizi ulaştırabilirsiniz. Bunun haricinde bu firmanın kendisine ilişkin olan internet sayfasındaki iletişim kısmında, arzu ve yakınma önerilerinizi firmaya iletebileceğiniz biçim mevcuttur. Bu biçim üstünden isim ve soy isminizi yazarak; arzu, yakınma ve önerilerinizi firmaya kolayca iletebilirsiniz.

Lüks Mersin Gezim çağrı merkezi numarası 444 00 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüks Mersin Gezim Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket, müşterilerin herhangi bir arzu, tavsiye ve şikayetlerine erişebilmek adına ve hızlıca yanıt vermek için birçok seçenek sunmaktadır. Öncesinden yerinizi ayırttırmak adına rezervasyon yaptırmak için, 444 00 12 numarasını arayabilirsiniz. Bununla beraber tüm istekleriniz adına mail ile ulaşmak için, data@luksmersin.com.tr üstünden maillerinizi firmaya ulaştırıp mesai saatlerinde hızlıca yanıt alabilirsiniz. Bununla beraber Instagram üstünden bu otobüs firmasının kendi profiline ulaştıktan sonrasında, tüm sorularınızı oradan iletebilirsiniz. Firmanın söz verdiği şeklinde güler yüzlü hizmeti tüm bu imkanlardan alarak faydalanabilirsiniz.

Kurum zamanı eskilere dayanan; 1989’da kurulan Lüks Gezim’in kurucuları Ebedin İnanç ve İzzettin İnanç’tır. Merkezi durağı Mersin olup; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Sakarya, Uşak şeklinde şehirlere seferler düzenlemektedir. Tam 138 durakla, kıymetli müşterilere büyük bir imkanı sunmaktadır.

Lüks Mersin Gezim müşteri hizmetleri numarası 444 00 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüks Mersin Gezim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya müşteri hizmetleri numarası olan, 444 00 12 numarasından ulaşarak direkt bağlanmak mümkündür. Bununla beraber firmanın haiz oldukları müşteri hizmetleri temsilcileri, bu işi layığıyla yapmış olup kibar ve samimi bir üslupla sorunlarınızı çözmekle görevlendirilmişlerdir. Firmanın ilk önceliği müşterilerin isteği ve dilekleridir. Herhangi bir problemle karşılaşılacak olur ise, Lüks Mersin Gezim bunu en süratli şekilde çözmeye çalışır ve müşterilerin memnuniyetini sağlamaya iş koşturmacasındadır. Kendini her geçen yıl geliştirmeye devam eden şirket için tüm talep, arzu ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri numarası ya da mail üstünden iletmeyi unutmayınız.

Lüks Mersin Gezim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 00 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüks Mersin Gezim Yakınma Hattı 

Firmanın öncelik tuttuğu misyonu, müşteri memnuniyetini sağlamak, beklentilerini en güzel şekilde karşılamak ve yolculuktan istediği tüm dileklerini karşılamaktır. Vizyonu ise, öncü bir şirket olmak adına; yeniliklere açık, güvenli ve kaliteli yolculuğu sağlamaktır. Şirket bunun için, müşterilerle devamlı iletişim halinde kalmayı amaçlamaktadır. Tüm yakınma ve problemlerinizi çözmek adına yalnız müşteri hizmetleri numarası ve mail ile kalmayıp toplumsal medya üstünden de tüm şikayetlerinizi almaktadır.

Bununla beraber firmanın kendi internet sayfası üstünden de arzu ve şikayetlerinizi ulaştırabileceğiniz biçim vardır. Bu biçim üstünden arzu ve şikayetlerinizi ilettikten sonrasında, şirket size en kısa sürede ilettiğiniz mailiniz üstünden geri dönüş sağlamaktadır. Bu kadar imkanı bir arada sunan, kaliteli ve güvenli bir seyahat için Lüks Mersin Gezim’i denemeyi unutmayınız.

Lüks Mersin Gezim yakınma hattı 444 00 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lüks Mersin Gezim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lüks Mersin Gezim  yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lüks Mersin Gezim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 00 12

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lüks Mersin Gezim çağrı merkezi numarasına 444 00 12 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : LÜKS MERSİN İTİMAT TUR. NAK. TEKS. PET. ÜRN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Yeni Otogar No:6 Mersin/TÜRKİYE
E-Posta : data@luksmersin.com.tr
Telefon : 444 00 12

Arama Terimleri: Lüks Mersin Gezim iletişim detayları, Lüks Mersin Gezim telefon no, Lüks Mersin Gezim bağlantı tel, Lüks Mersin Gezim canlı destek, Lüks Mersin Gezim müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir