Müşteri Hizmetleri

Lescon Müşteri Hizmetleri | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

Lescon müşteri hizmetleri, canlı destek hattı, yakınma numarası, anlık bağlantı numarası kaçtır son zamanların en fazlaca araştırılan mevzularından bir tanesidir. Sizler için makalemizde Lescon markasına ilişik ne kadar dört gözle beklenen numara var ise her birisini derledik. İsteyen, istediği telefon numarası ile iletişime geçerek anlık bağlantılarını yapabilir, ne benzer biçimde mesele ya da istekleri var ise belirtebilir.

Lescon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lescon müşteri hizmetleri telefon numarası 1980 senesinde ilk kurulumları Gaziantep sınırlarında meydana gelen plastik enjeksiyon ayakkabı üretimi ile sektöre adım atılmış olduğu biliniyor. İlk kurulum tarihinin üstünden on yıl geçtikten sonrasında şirket merkezi faaliyetlerine devam edebilmek için İstanbul sınırlarına taşınmış ve 1992 yılı itibari ile marka adı yardımıyla ilk üretimlerine adım atmıştır. İlk üretimlerinin üstünden bir yıl geçmesi arkasından devletimizde ilk kere halı saha ayakkabı üreten şirket olarak kayıtlarda yerini aldı.

1998 tarihinde giyim alanında üretimler hayata geçirmeye başlamış ve 6 yıl sonrasında ilk mağazalarını açarak müşteriler ile ürünlerin bir araya gelmesini elde etmiştir. Günümüze kadar 50’nin üstünde açmış olduğu mağaza ile ülkemizin birçok ilinde kaliteli hizmetleri sunmaya devam eden marka olarak öne çıkmıştır. Her geçen gün daha çok büyümeye devam eden marka olurken dünya önder spor giyim markaları içinde yer almayı hedeflemiştir. Müşterilerine devamlı sunmuş olduğu en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünlerle bir tek beklenenleri değil beklenenlerin ötesinde elit bir Türk markası vizyonu ile hareketlerini sürdürmüştür.

screenshot-5-2
lescon müşteri hizmetleri

Lescon Yakınma Hattı

Lescon yakınma hattı 0850 450 10 50 olarak öne çıkıyor. Ürünleri yardımıyla fazlaca geniş alanlara ulaşmayı başaran yerli markalardan bir tanesi olurken ülke genelinde iyi bir yer edinmiştir. Hem toplumsal hem de çevresel sorumlulukların yerine gelmesinde destek olan şirket değerlerine sadık kalmayı tercih etmiş, çalışmalarına hız kesmeden devam etmiştir. Kendisini devamlı daha iyi bölgelere getirmeyi yeğleyen Lescon yakınma hattı neredeyse minimum kullanılan hatlar arasındadır.

Lescon devamlı müşteri memnuniyeti odaklı ilerleyen bir şirket olmasından dolayı en kaliteli ürünleri hız kesmeden müşterileri ile bir araya getirmek için çalışmalarına devam ediyor. Müşteri kitlesi her geçen gün daha fazlaca büyümeye devam ederken Lescon müşteri hizmetleri telefon numarası da istenilenleri anında sunmaya devam ediyor.

Lescon yakınma hattı üstünden ne benzer biçimde bildirimler yapılırsa yapılsın en kısa sürede en uygun çözüm yollarını sunmak için çalışmalarına devam ediyor. İstek ve şikayetler Lescon markası açısından fazlaca kıymetli bir yere haiz olarak öne çıkıyor, bu sayede en kaliteli hizmetleri müşterileri için sunmaya devam ediyor.

  1. Lescon müşteri hizmetleri
  2. Lescon canlı destek
  3. Lescon anlık bağlanma numarası
  4. Lescon mail adresi
  5. Lescon yakınma hattı benzer biçimde alanlarda hizmetler devam ediyor.

0850 450 10 50 genel merkez numarasından hangi alan için iletişime geçilirse geçilsin asla fark etmeyecek. Devamlı müşteri merkezli emek harcamaları hız kesmeden devam edecektir.

Lescon Mağazaları

Lescon mağazaları yardımıyla ülkemizin birçok ilinde yerli üretimlere kavuşmak mümkün olacak. Genel olarak müşterilerin beklentilerinden de öte hizmetler sunuyor olması alanında en öncü marka haline gelmesine olanak sunuyor. Bu sayede kesintisiz olan hizmetler kaliteli bir halde Lescon müşteri hizmetleri benzer biçimde telefon numaraları yardımıyla öne çıkıyor.

Lescon çağrı merkezleri yedi gün yirmi dört saat süresince kesintisiz hizmetlerini sunuyor olmasından dolayı arzu, talep ya da yakınma benzer biçimde hangi mevzularda iletişime geçilmiş olduğu fark etmeyecek. En iyi hizmetler sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir