Müşteri Hizmetleri

Lazzoni Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lazzoni Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lazzoni Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Lazzoni Mobilya yakınma hattına erişebilirsiniz. Lazzoni Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lazzoni Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Lazzoni Mobilya, 100 yılı aşkın bir süredir hizmet veren kaliteli ürünleri ile müşterilerini memnun etmeyi başaran bir mobilya markasıdır. Firmanın serüveni bir asırı aşkın bir süre ilkin Artvin iline bağlı bir ilçe olan Arhavi’de serender ustası Hasan Usta ile adım atmıştır. Sonraları şirket serüvenine New York’u da dahil eder. Şirket sağladıkları kaliteli, örneksiz ürünleri ve müşteri memnuniyetiyle Lovemark olma amacı gütmektedir.

Şirket ile iletişime geçmek, yakınma ve önerilerinizi bildirmek ya da informasyon almak isterseniz info@lazzoni.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Ek olarak firmanın internet sayfasında iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak da şirket ile iletişime geçmeniz mümkün. Ek olarak firmanın müşteri hizmetleri numarası vesilesiyle telefonla da iletişim kurabilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetlerine ulaşmak için +90 312 847 55 42 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Lazzoni Mobilya çağrı merkezi numarası 0312 847 55 42 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lazzoni Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmadan almış olduğunuz ürünlerle yaşadığınız sorunları iletmek ve sorununuzu çözmek için birçok iletişim kanalı bulunmaktadır. İlk olarak müşteri hizmetleri numarası vesilesiyle şirket ile iletişime geçebilirsiniz. +90 312 847 55 42 telefon numarasını kullanarak firmanın müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve iletmek istediklerinizi söyleyebilirsiniz. İkinci olarak e-mail kanalıyla şirket ile iletişim kurabilirsiniz. Firmaya e-mail kanalıyla ulaşmak isterseniz info@lazzoni.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

1897 senesinde süregelen macera günümüzde New York’u da içine alan dünyanın birçok yerinde devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana çevre dostu, kaliteli ürün üreten ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutan şirket senelerdir bu özelliklerini korumayı başarmıştır. Şirket mobilya üretimi ile de sınırı olan kalmayıp aynı isimle İstanbul’da 2015 senesinde bir otel de kurmuştur. Bu sayede mobilya üretimine ek olarak gezim ile de işlerini sürdürmeye devam etmiştir.

Lazzoni Mobilya müşteri hizmetleri numarası 0312 847 55 42 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lazzoni Mobilya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket 125 senelik deneyim ile her geçen gün kendini daha da ileriye taşımaya iş yapmaktadır. Bununla birlikte çevre dostu bulunduğunu 2018 senesinde almış olduğu EPA sertifikası ile de resmi hale getirmiştir. Ek olarak Türkiye’de EPA sertifikalı ürünler üreten ilk şirket olma hususi durumunu de kazanmış oldu.

Firmadan aldığınız bir ürünle ilgili mesele yaşamanız durumunda müşteri hizmetleri numarasından şirket ile iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak öteki iletişim yayınlarını da kullanabilirsiniz. Firmanın e-mail adresi yada internet sayfasında bulunan iletişim formu vesilesiyle da şirket ile iletişim kurmanız mümkün.

Kaliteli ürünler üretmeye ek olarak müşteri memnuniyeti de şirket için oldukca mühim olmaktadır. 125 senelik deneyim müşteri memnuniyetiyle birleştiğinde anlam kazanmaktadır. Firmanın Lovemark olma hedefindeki en büyük destekçileri de gene firmanın müşterileri olmaktadır.

Lazzoni Mobilya müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 847 55 42 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lazzoni Mobilya Yakınma Hattı

Kurulduğu günden bu yana tecrübesini gelecek nesillere aktarmayı başaran şirket 2020 senesinde Londra’da yeni mağazasını açmıştır. Bununla birlikte artan talebi karşılamak amacıyla şirket yapınak hacmini 48.000 metrekareye çıkarmıştır.

Şirket 4 nesil ilkin başladığı serüvenini bir asırı aşkın bir süredir sürdürmeyi başarmıştır. Bu süre zarfında da standardını devamlı arttırmaya devam etmiştir. Türkiye’de süregelen macera New York ve Londra şeklinde dünya genelinde mühim olan şehirlerle devam etmiştir.

Dünya çapındaki tasarımcılar ile hazırladıkları koleksiyonlar firmanın internasyonal bir konuma gelmesinde mühim bir yer edinmiştir. Şirket ilk fabrikasını 3. dönem temsilcisi olan Yaşar Karabulut vesilesiyle Ankara ilinin Akyurt ilçesinde açmıştır. Şirket kaliteden taviz vermemek için her ürünün en standardını bulmak amacıyla internasyonal tedarikçilerle iş yapmaktadır. Almanya ve Avusturya firmanın tedarikçileri içinde bulunmaktadır. Her daim kaliteli ürün üretmeyi amaçlayan şirket ile iletişime geçmek isterseniz müşteri hizmetleri numarasını yada öteki iletişim yayınlarını kullanabilirsiniz.

Lazzoni Mobilya yakınma hattı 0312 847 55 42 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lazzoni Mobilya müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lazzoni Mobilya yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lazzoni Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0312 847 55 42

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lazzoni Mobilya çağrı merkezi numarasına 0312 847 55 42 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : info@lazzoni.com.tr
Telefon : 0312 847 55 42

Arama Terimleri: Lazzoni Mobilya iletişim detayları, Lazzoni Mobilya telefon no, Lazzoni Mobilya bağlantı tel, Lazzoni Mobilya canlı destek, Lazzoni Mobilya müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir