Müşteri Hizmetleri

Kütahyalılar Gezim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kütahyalılar Gezim çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kütahyalılar Gezim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Kütahyalılar Gezim yakınma hattına erişebilirsiniz. Kütahyalılar Gezim müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kütahyalılar Gezim Çağrı Merkezi Numarası

Kütahyalılar Gezim alanında oldukça başarı göstermiş ulaşım firmalarından bir tanesidir. Sektöründe uzun zamandan bu yana müşterilerine sunmuş olduğu başarı göstermiş hizmetlerle adından sıkça ve pozitif halde söz ettirmektedir. Kuruluşu 1984 yılına uzanan bu firmanın ilk kuruluşu otobüs kooperatifi olarak gerçekleşmiştir. O zamandan bu yana asla durmadan kendini geliştiren bu birleşke, günümüzde büyük bir otobüs şirketi olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Gerek kent içinde gerekse şehirlerarasında seferleri bulunan otobüs firmasının her geçen gün müşteri kitlesi de büyümektedir. Dolayısıyla kısa süre içinde müşterileri ile iletişim içinde olabilmeleri için bir telefon numarası edinmeleri koşul haline gelmiştir. Bu otobüs firmasına ilişkin çağrı merkezi telefon numarası 0274 513 63 66 şeklindedir. Müşteriler bu numara üstünden mesai gün ve saatleri içinde yetkili kişiler ile iletişime geçebilmektedirler. Firmaya ilişkin emek verme saatler haftanın yedi günü şeklinde belirlenmiş olup emek verme saatleri akşam saat 20:00’a kadar devam etmektedir.

Kütahyalılar Gezim çağrı merkezi numarası 444 34 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kütahyalılar Gezim Müşteri Hizmetleri Numarası

Otobüs firmasına ilişkin çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üstünden müşteriler diledikleri vakit gerekseme duydukları bilgiye haiz olabilmektedirler. Bu kapsamda müşterilerin edinebilecekleri bilgiler genel olarak, seferler hakkında ve bilet detayları hakkında olmaktadır. Müşteriler yukarıda belirtilen numara üstünden şirket yetkilileri ile iletişime geçebilecekleri şeklinde direkt firmaya giderek de görüşme gerçekleştirebilmektedirler. Bunun için tek yapılması ihtiyaç duyulan Dörteylül Mah. Belediye Otogarı Kütahyalılar Yazıhanesine gitmek olacaktır. Bunun yanı sıra müşterilerin iletişime geçebilmeleri için değerlendirebilecekleri iki değişik iletişim kanalı daha bulunmaktadır. Bunlardan ilki firmaya ilişkin faks numarasıdır. Otobüs firmasına ilişkin resmi faks numarası 0274 513 63 67 şeklindedir. İkinci bir iletişim kanalı ise firmaya ilişkin mail adresi üstünden iletişime geçmek olacaktır. Otobüs firmasına ilişkin mail resmi mail adresi; kutahya@kutahyalilar.com.tr şeklindedir. Tüm bu yukarıda verilen iletişim kanalları vasıtasıyla müşteriler mesai gün ve saatleri içinde şirket yetkilileri ile görüşme gerçekleştirebilmektedirler.

Kütahyalılar Gezim müşteri hizmetleri numarası 444 34 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kütahyalılar Gezim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Otobüs şirketi yetkilileri ile görüşme gerçekleştirilmek istenilen an müşteriler direkt bağlanma olanağı üstünden iletişime geçmek isterlerse bunun için öncelikli olarak yapmaları ihtiyaç duyulan birkaç işlem bulunmaktadır. Bunlardan ilki 0274 513 63 66 numarası üstünden çağrı merkezi yetkilileri ile görüşmeye başlamadan derhal ilkin, görüşülecek mevzunun ne olduğu ve alınmak istenen bilginin ne olduğu hakkında açık ve net ifadeler kurulmuş olması gerektiğidir. Ek olarak arama esnasında müşterilerden talep edilen kişisel bilgiler olur ise bu bilgilerin de eksiksiz ve net halde girilmesi gerekmektedir. Hepsi yapıldıktan sonrasında çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcisi ile kısa süre içinde görüşme gerçekleştirebilmek mümkündür.

Kütahyalılar Gezim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 34 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kütahyalılar Gezim Yakınma Hattı

Otobüs şirketi ilişkin ayrı olarak bir yakınma hattı bulunmamaktadır. Fakat çağrı merkezi müşteri hizmetleri numaraları üstünden, firmadan yaşanmış olan herhangi bir problemi direkt şirket yetkili kişilerine bildirebilmek mümkündür. Bunun için tek yapılması ihtiyaç duyulan arama esnasında, görüşülmek istenen mevzunun ‘yakınma’ bulunduğunu bildirmektir. Bu bildirmeyi yaptıktan sonrasında şikayeti bulunan mevzu her ne ise ilgili kişiye bildirilebilmektedir. Otobüs firmasına ilişkin olan seferlerin yada otobüs biletlerinde yaşanmış olan herhangi bir probleminin direkt çözüm adresi, çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olmaktadır. Müşterilerin iletmiş oldukları problem her ne olursa olsun yetkili kişilere iletildiği andan itibaren değerlendirmeye alınacaktır. Daha sonrasında ise müşterilerin bildirmiş oldukları probleminin yada şikayetin acillik durumuna gore değerlendirme netice kazanmış olacaktır. Alınan bu netice kısa süre içinde, şikayeti bildiren müşteriye bizzat yetkili kişiler tarafınca iletilecektir. Yakınma bildirmek için çağrı merkezi numarası olan 0274 513 63 66 numarasını aramak yeterlidir.

Kütahyalılar Gezim yakınma hattı 444 34 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kütahyalılar Gezim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kütahyalılar Gezim yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kütahyalılar Gezim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 34 43

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kütahyalılar Gezim çağrı merkezi numarasına 444 34 43 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : S.S. Kütahyalılar Simav-Gediz Otobüscüler Kooperatifi
Adres : Dörteylül Mah. Belediye Otogarı Kütahyalılar Yazıhanesi Kütahya/TÜRKİYE
E-Posta : kutahya@kutahyalilar.com.tr
Telefon : 444 34 43

Arama Terimleri: Kütahyalılar Gezim iletişim detayları, Kütahyalılar Gezim telefon no, Kütahyalılar Gezim bağlantı tel, Kütahyalılar Gezim canlı destek, Kütahyalılar Gezim müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir