Müşteri Hizmetleri

Konuşarak Öğren Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Konuşarak Öğren çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Konuşarak Öğren müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Konuşarak Öğren yakınma hattına erişebilirsiniz. Konuşarak Öğren müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Konuşarak Öğren Çağrı Merkezi Numarası

İngilizce eğitiminde çığır açan öğretim metotlarıyla yurt genelinde yirmi beş bini aşkın öğrenciye İngilizce konuşturan Konuşarak Öğren şirketi online olarak hizmet verir. Şirket, eğitim danışmanları eşliğinde öğrencinin günden güne ilerlemesini hesaplar, belirli vakit aralıklarıyla talebe için ilerleme raporları hazırlar. Ana dil olarak İngilizce konuşan eğitimcilerle çalışan şirket, öğrencinin çeşitli içeriklerle zenginleşmiş kaynaklarla bilgiye erişmesine ve dil öğrenimini desteklemesine destek sunar. Günümüzde yazma ya da kelime öğrenme yöntemiyle kazanılan İngilizce, pratiğe dökülürken olması gerektiği benzer biçimde kullanılamaz. Şirket, devamlı konuşma ve dinleme etkinlikleriyle günlük kullanım ya da iş için fark etmeden İngilizceyi kişinin tüm hayatına empoze etmeye çalışır.

İnternet sitesindeki iletişim formundan detaylı olarak sorunuzu yada sorununuzu ileterek firmanın size hızlıca dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde müşteri danışmanları yönelttiğiniz soruya gore tarafınıza dönerek destek olacaklardır. Eğer beklemekle vakit yitirmek istemiyorsanız firmaya 0212 286 04 86 iletişim numarası üstünden rahatça ulaşabilirsiniz.

Konuşarak Öğren çağrı merkezi numarası 0212 286 04 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konuşarak Öğren Müşteri Hizmetleri Numarası

Yaşanmış olan bir sorun ya da bir tek data edinme amaçlı olarak, firmanın müşteri hizmetleri numarasına ulaşmak isteyebilirsiniz. Informasyon edinme ve destek kaydı oluşturmak için: 0212 286 04 86 numarasından firmaya mesai saatleri içinde istediğiniz an çağrı başlatabilirsiniz.

Müşteri danışmanları Türkçe konuşurlar ve sizlere detaylı bir halde data verirler. Uygulamaya giriş, satın alınabilecek en uygun paketler ya da daha teknik sorular için firmadan birebir destek almanız ihtimaller içindedir.

Şirket, eğitim verdiği pek oldukça öğrenciden tam not almıştır. Etkileşimli öğrenimi destekleyen içerikleri ile farkı yakaladıklarını ileri devam eden öğrenciler, bir tek dakika paketleriyle değil, bunun haricinde sitede yer edinen öteki içeriklerden de faydalanırlar ve kurs süreleri içinde etken konuşma kulüplerine gene online olarak dahil olurlar. Şirket, üye girişi ekranının ardında öğrenciler için görkemli bir kaynak hazinesi oluşturmuştur. Emek harcama sistematikleri hakkında data edinmek için sitede yer edinen iletişim formundan da faydalanabilirsiniz.

Konuşarak Öğren müşteri hizmetleri numarası 0212 286 04 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konuşarak Öğren Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İnternet sitesindeki iletişim formunu kullanarak site üstünden sorununuzu yada sorunuzu anlık olarak danışmanlara iletebilirsiniz. Bunun haricinde çeşitli ekler sunarak durum belirtmek istiyorsanız, info@konusarakogren.com mail adresine de ileti yollamanız mümkündür.

Anlık ve en süratli iletişim için çağrı merkezi numarası olan 0212 286 04 86 numarasını kullanabilirsiniz. Eğitim danışmanlarına direkt olarak bağlantı sağladığınız bu iletişim numarasında, karşınıza çıkan yetkili personel eşliğinde yaşanmış olan teknik ya da detay her problemi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Eğer firmaya kargo ile evrak yollamanız gerekiyorsa posta yollama adresi olarak:

Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul

Adresine kargonuzu yollayabilirsiniz. Burası firmanın kurumsal adresidir. Eğer tarafınıza firmadan herhangi bir gönderi ulaştırılacaksa, bu adres üstünden ulaştırılır.

Konuşarak Öğren müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 286 04 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konuşarak Öğren Yakınma Hattı

Firmayla yaşanmış olan bir sorunda, çağrı merkezi numarasından mesele bildiriminde bulunabilirsiniz. Kurs sürecinde eğitmen değişimi ya da tamamlanmamış gördüğünüz her mevzuda iletişim numarası olan 0212 286 04 86 numarasından firmaya data verebilirsiniz. Hususi bir yakınma hattı bulunmamakla birlikte, yaşanmış olan sorunların çözümü adına iletişim numarasında karşınıza çıkacak olan müşteri temsilcileri lüzumlu desteği sağlayacaklardır. Probleminizi daha net ifadelerle yazarak firmaya ulaştırmak isterseniz web sitesinde yer edinen iletişim formunu yada info@konusarakogren.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Şirket, kendisine bildirilen tüm tavsiye ve yakınma bildirimlerini kuvvetli bir teknik kadro eşliğinde inceleyerek en kısa sürede çözüme ulaştırır. Tarafınızdan firmaya imzalı evrak eşliğinde bir talep formu gönderilmesi halinde de şirket mümkün olan en kısa sürede cevap yollayacak ve durumun takip edeni olacaktır.

Konuşarak Öğren yakınma hattı 0212 286 04 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Konuşarak Öğren müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Konuşarak Öğren yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Konuşarak Öğren Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0212 286 04 86

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Konuşarak Öğren çağrı merkezi numarasına 0212 286 04 86 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Konuşarak Öğren
Adres : Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
E-Posta : info@konusarakogren.com
Telefon : 0212 286 04 86

Arama Terimleri: Konuşarak Öğren iletişim detayları, Konuşarak Öğren telefon no, Konuşarak Öğren bağlantı tel, Konuşarak Öğren canlı destek, Konuşarak Öğren müşteri temsilcisi, Konuşarak Öğren yakınma hattı, Konuşarak Öğren müşteri hizmetleri numarası, Konuşarak Öğren çağrı merkezi numarası, Konuşarak Öğren iletişim numarası, Konuşarak Öğren çağrı merkezi, Konuşarak Öğren müşteri hizmetleri direk bağlanma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir