Müşteri Hizmetleri

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1993 senesinde 1100 yatak kapasitesine haiz olarak hizmete açılmıştır. O yıllardaki adı Kocaeli Hastanesi idi. 1996 senesinde ise Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile birleşmiştir. 1999 depreminde bina kullanılmaz hale gelmiş ve üniversitenin yeni binasına taşınarak hizmetlerine devam etmiştir. 2007 senesinde da eski binanın onarımı bitince yeniden eski binada hizmet vermiştir. Günümüzde birçok birim ve bölümle hastalara hizmet vermekte kaliteli bir sıhhat hizmetini de sunmaktadır. Hastanede tıbbi birimler ve yönetimsel birimler bulunmaktadır. Deneyimli doktor ekibi ile de dikkat çekmektedir. Kadrosunda 19 doçent, 15 baş asistan. 72 asistan, 188 uzman doktor ve 13 pratisyen doktor bulunmaktadır. Toplam 307 doktordan oluşan bir ekibe haizdir.

Hastanede 20 ameliyathane, 8 yataklı koroner yoğun bakım, 23 yataklı anestezi, 5 yataklı kardiyovasküler yoğun bakım, 33 yataklı yeni doğan yoğun bakım, 24 yataklı hemodiyaliz, 13 yataklı yanık merkezi bulunur. Çağrı merkezleri aranarak buluşma alınmakta, sual ve problemler iletilmektedir. İstek, arzu ve tavsiyeler çağrı merkezleri tarafınca değerlendirilmeye alınmaktadır.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası 0262 317 80 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi birçok tıbbi birimden oluşur. Bunların içinde acil laboratuvarı, biyokimya, eko, emg, kemik dansitometri, mr, röntgen, odiometri, ultrason, doppler, ekg, endoskopi, mamografi,mikrobiyoloji, pataloji, solunum fonksiyon testi şeklinde birimler bulunmaktadır. Birçok yönetimsel birim hastanenin işleyişine katkıda bulunmaktadır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Hematoloji, Diş, Erişkin Yoğun Bakımı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları Cerrahisi, Göz, Hanım doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Beyin Cerrahisi, Nöroloji, Ortopedi, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakımı bölümleri kişilere şifa vermektedir. Bu bölümler içinde tabip seçiminde bulunabilir ve buluşma alabilirsiniz.

182 aranılarak buluşma alınmaktadır. İnternette bulunan merkezi buluşma sistemi üstünden de buluşma oluşturulur. Yaptırdığınız tahlil ve tedavi neticelerini E- Nabız sistemini kullanarak takip edebilirsiniz. Hastanenin tüm birimlerinde otomasyon sistemi kullanılır.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0262 317 80 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, eğitim ve kişisel gelişim seminerleri ile de dikkat çekmektedir. Tiyatro vizyonu, sanat etkinlikleri, müzik dinletileri, hemşirelik haftası, tıp bayramı etkinlikleri de düzenlenmektedir. Futbol ve masa tenisi şeklinde spor müsabakalarına da ehemmiyet verilir. Hem hasta sağlığına verilen ehemmiyet hem de toplumsal aktiviteler bakımından mühim bir yere haiz bir hastane konumundadır. Hava ulaşımı ile getirilen hastalar için helikopter pisti de vardır. Hastanenin adres detayları şu şekildedir: İbni Sina Mahallesi, Lojman Sokak Derince/KOCAELİ

Mail yolu ile iletişime geçecek olanlar derinceeah.iletisim@gmail.com adresini kullanabilir. Hastane santralını arayarak ilgili bilimlere ulaşmak isteyenler 0 262 317 80 00 numarayı arayabilir. Değişik birimlerin telefon numaraları web sitesinde bulunmaktadır.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0262 317 80 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yakınma Hattı

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, kaliteli bir halde hasta muayene ve yatan hasta hizmetleri vermektedir. Alanında deneyimli olan doktorlar bulunmakta olup kişiler tabip tercihlerini kendisi yapabilmektedir. Hizmetlerden mesele yaşayanlar, çalışanlardan dolayı sorun yaşayanlar ya da bazı mağduriyetler içinde olanlar çağrı merkezlerini arayabilir. Sıkıntılarını dile getirerek yakınma oluşturabilir. Öncelikli hizmetlerle de kişilere sıhhat hizmeti sunan hastaneden birçok yardım alabilirsiniz. Bunun için web sitesini incelemeniz yararlı olacaktır. Ek olarak hastaneye ulaşım için tercih edilecek yol güzargahı ve şikayetlerin dile getirilmesi için izlenecek yollar da web sitesinde bulunmaktadır. Kişiler çağrı merkezlerini arayacakları şeklinde mail üstünden yazılı yakınma de bildirebilir. Mağduriyetlerin giderilmesi için tüm şikayetler değerlendirilmekte ve derhal giderilmektedir.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınma hattı 0262 317 80 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0262 317 80 00 

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0262 317 80 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : İbni Sina Mahallesi Lojman Sokak Derince/KOCAELİ
E-Posta : derinceeah.iletisim@gmail.com
Telefon : 0262 317 80 00

Arama Terimleri: Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim detayları, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi bağlantı tel, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir