Müşteri Hizmetleri

Kiwi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kiwi çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kiwi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Kiwi yakınma hattına erişebilirsiniz. Kiwi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kiwi Çağrı Merkezi Numarası

Kiwi uygulaması kim bilir son dönemlerin en iddialı gezi uygulamaları içinde yer verilmiştir. Dünyayı dolaşmak ve yeni bölgeler keşfetmenin bu denli popüler olduğu günümüzde, uygun fiyatlar üstünden gezi etmek en fazlaca aranılanlar içinde bulunmaktadır. Gerek Türkiye içinde keşfedilmeyi bekleyen gerekse Türkiye haricinde keşfedilmeyi bekleyen pek fazlaca yer mevcut. İşte bu bölgeleri keşfedebilmek için artık tek yapılması ihtiyaç duyulan bu uygulamayı kullanmak olacaktır.

Gezi severler için en doğru adreste en uygun fiyatla seyahat yapmalarına olanak tanıyan bu uygulama kısa süre içinde yüksek çapta geniş kitlelere ulaşmıştır. Dolayısıyla bu alana merak duyan ve informasyon almak isteyen kişiler ile iletişime geçebilmek için çağrı merkezi numarası edinmiş olması gerekmektedir. Bu uygulama yalnızca mobil cihazlarda değil web sitelerinde de etkili halde hizmet vermektedir. Uygulamaya ilişkin resmi bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Fakat uygulama içinde ve internet sayfası içinde kullananların iletişim içine geçebilecekleri kanallar bulunmaktadır. Bu kanallar vesilesiyle temsilciler ile görüşmek isteyen kullanıcılar https://www.kiwi.com/tr/? adresine giderek help&support kısmından görüşme gerçekleştirebilmektedirler.

Kiwi çağrı merkezi numarası appreviews@kiwi.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Kiwi Müşteri Hizmetleri Numarası

Uygulamanın kendisine ilişkin kodu yardımıyla ekonomik halde kullanıcılarına gezi etme olanağı sunduğunda, kısa sürede geniş kitlelere ulaşmış olduğu bilinmektedir. Başka gezi sitelerinde bulamayacakları tutarları listeleme iddiasında bulunan bu site ile iletişime geçmek için kullanılabilecek yalnızca bir iletişim kanalı bulunmaktadır. Uygulamaya ilişkin çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası bulunmasa da internet sayfası ve uygulama üstünde bulunan destek kısımlarından doğruca faydalanabilmek mümkündür.

Uygulama kullanıcılarının çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üstünden alabilecekleri pek fazlaca değişik informasyon bulunmaktadır. Bunlardan ilki, düzenlenecek olan yakın tarihindeki seferler yada yakın tarihindeki ve en uygun fiyatlı seferlerin ne olduğu mevzusundaki informasyon talebi olmaktadır. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olmayan uygulamanın help&support kısmını bulamayan kişiler için https://www.kiwi.com/tr/help/hesap-ve-destek-128/article/bize-ulasmak-icin-73/ bu adreste bulunan yönlendirmeleri takip etmeleri tavsiye edilmektedir. Ek olarak uygulamaya üye olan kişilerin daha kısa süre içinde ve değişik alternatiflerle, yetkili kişilerle görüştüğü de bilinmektedir.

Kiwi müşteri hizmetleri numarası appreviews@kiwi.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Kiwi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uygulamaya ilişkin herhangi bir resmi telefon numarası ve mail adresi bulunmadığından, kişilerin yalnızca site yada uygulama üstünde bulunan destek eklentileri yardımıyla sormak istediklerini sorabildikleri bilinmektedir. Direkt bağlanma olanağı üstünden görüşme gerçekleştirmek isteyen kişilerin değerlendirebilecekleri bir alternatif bulunmaktadır. Eğer süratli halde yetkili kişilere ulaşılmak isteniyorsa bunun için ilk olarak kişilerin siteye üye olmaları gerekmektedir. Sonrasında, normalde olduğundan daha kısa süre içinde yetkili kişiler ile görüşme gerçekleştirebilmiş olunacaktır. Burada dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan bir nokta daha bulunmaktadır. Bu da destek kısmında yararlanırken anahtar kelimeye dikkat etmek olacaktır. Mesela; görüşülmek istenilen mevzu bilet detayları hakkındaysa destek kısmında bulunan anahtar kelime alanında bilet detayları yada bilet yazmakta yarar olacaktır. Daha sonrasında kişilerin karşısına olabilecek en doğru sonuçlar çıkarılmaya çalışılmaktadır.

Kiwi müşteri hizmetlerine direk bağlanma appreviews@kiwi.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.                                             

Kiwi Yakınma Hattı

Gezi uygulamasına ilişkin resmi bir telefon numarası olmamakla beraber resmi bir yakınma hattı da bulunmamaktadır. Fakat siteye üye olan kişilerin yaşadıkları sorunları bildirebilmeleri adına kullanabilecekleri destek kısmı, günün her saati etken halde iş koşturmacasındadır. Yetkili kişilerin, bildirilen soruna dair kısa süre içinde geri dönüş yapacakları düşünülmektedir. Bununla beraber yakınma hattına dair yada çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasına dair mesai saatleri de belirtilmemektedir. Dolayısıyla kişilerde günün her saati iletişime geçilebileceği algısı oluşmaktadır. Uygulamada yaşanılan herhangi bir problemi bildirebilmek ve yakınma etmek için site üyeleri yada site üyeleri içinde bulunmayan kullanıcılar https://www.kiwi.com/tr/?help=%2F bu adreste bulunan yönlendirmeleri kullanarak ilgili şikayeti bildirebilmektedirler.

Kiwi yakınma hattı appreviews@kiwi.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kiwi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kiwi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kiwi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

appreviews@kiwi.com

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kiwi çağrı merkezi numarasına appreviews@kiwi.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Kiwi.com s.r.o.
Adres : Lazaretní 925/9, Zábrdovice, Posta Kodu 615 00 Brno
E-Posta : appreviews@kiwi.com

Arama Terimleri: Kiwi iletişim detayları, Kiwi telefon no, Kiwi bağlantı tel, Kiwi canlı destek, Kiwi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir