Müşteri Hizmetleri

Kepez Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kepez Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kepez Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Kepez Devlet Hastanesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Kepez Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kepez Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Kepez Devlet Hastanesi 2016 senesinde acil servis bölümüyle hizmete açılmıştır. 2017 senesinde ise servisler, dahili ve cerrahi birimler de açılarak Antalya halkına hizmet vermeye adım atmıştır. 400 yatak kapasiteli olan hastanede 219 hasta odası bulunur. Hastane 52.000 metre kare arsa üstüne kurulmuştur. 3 bloktan oluşmaktadır. Kaliteli bir sıhhat hizmeti almak isteyenler buluşma alarak istedikleri birimde muayene olabilir. Tıbbi kontrollerini ve tahlillerini hastanede yaptırabilir. Tabip seçme hakkınız da bulunmaktadır. Kendi branşlarında uzman olan hekimler tarafınca muayene olmak için hastaneye gidebilirsiniz. Yatışı meydana getirilen hastalar lüzumlu tedavilerini hastanede yaptırabilir. Çağrı merkezini arayarak detaylı informasyon alabilir buluşma talep edebilirsiniz. Buluşma saatinden minimum 15 dakika ilkin kimlik kartınızla beraber hastanede bulunmanız yeterlidir.

Kepez Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası 0242 339 11 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kepez Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kepez Devlet Hastanesi bünyesinde 980 sıhhat mensubu bulunur. 194 uzman tabip kişilerin sıhhat sorunları için kaliteli hizmetler vermektedir. 13 yönetimsel personel ve 463 destek mensubu ile çalışmalarına devam etmektedir. 13 ameliyat odası, 12 yeni doğan bakım ünitesi ile son olarak donanımlara haizdir. Tıp mevzusunda teknolojik aletlerin kullanılması önemlidir. İnsanlar sıhhat problemlerine çözüm bulmak için tam donanımlı hastanelerde muayene olmak ister. Kendisine konulacak teşhislerin de doğru ve yerinde olmak ister. Uzman doktorlardan buluşma alarak sıhhat mevzusunda hizmet alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayanlar anında buluşma alma şansına haizdir. Ülkemizdeki tüm devlet hastanelerine buluşma almak için 182 aranmaktadır. Görüşme yapacağınız müşteri temsilcisine hangi il ve ilçede bulunan hastane için buluşma almak istediğinizi iletmeniz yeterlidir. Bu hastane için de aynı uygulamayı yapabilir ve en yakın tarihe buluşma alabilirsiniz.

Kepez Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0242 339 11 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kepez Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kepez Devlet Hastanesi poliklinik bölümleri oldukça fazladır. Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Gögüs Hastalıkları ve Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz, Çocuk Cerrahi ve Hastalıkları, Çocuk Pskiyatrisi, Nöroloji, Üroloji, Psikiyatri, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Hanım Hastalıkları ve Doğum, Endokrin, KBB, Dermotoloji, Gastroentololoji ve Evde Sıhhat benzer biçimde bölümler bulunmaktadır. Sizlere sunulan acil sıhhat hizmetleri aralıksız olarak devam etmektedir. Acil hastalar 7 gün 24 saat ulaşım sağlayarak yardım alabilir. Röntgen, Acil Tomografi, Müdahale Odası, Travma Odası, Resüsitasyon Odası ve Acil Laboratuvarı tüm hastalara aralıksız hizmet vermektedir. Acil biriminden faydalanmanız için buluşma almanıza gerek kalmamıştır. Hastaneye direkt bağlanma durumu söz mevzusu değildir. Sadece 182 aranılarak buluşma alınabilir. İnternetten buluşma alacak olan kişiler https://www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapmalıdır. Oldukça kolay ve seri bir halde internetten buluşma alabilmeniz mümkündür. Tüm tahlillerinizi tetkiklerinizi de e- nabız üstünden takip edebilirsiniz. Sonuçlar ve size meydana getirilen müdahaleler geçmişten günümüze kadar e- nabız üstünden takip edilir.

Kepez Devlet Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0242 339 11 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kepez Devlet Hastanesi Yakınma Hattı

İnsanlar sıhhat mevzusunda kaliteli hizmet almak ister. Bunun için de değişik hastaneleri araştırır. Tabip seçimi de oldukça önemlidir. Kepez Devlet Hastanesi doktorları ek olarak verilen hizmetleri oldukça iyidir. Almış olduğu hizmetten memnun kalmayanlar ya da çalışanlarla ilgili şikayeti olanlar müşteri hizmetlerini arayarak sıkıntılarını dile getirebilir. Hastanede yakınma formu doldurularak da sorununuza çözüm getirebilirsiniz. Baş hekimle görüşmek ve şikayetleri dile getirmek de söz mevzusudur. Alınan hizmetler devamlı kişilerin istediği benzer biçimde olmayabilir. Bazı gecikmeler ve aksaklıklar da söz mevzusu olabilmektedir. Tüm bu problemler hastaları ve hasta yakınlarını bayağı fazla üzmektedir. O yüzden yaşadığınız sorunları çözümlemek için hastanenin yakınma hattı ile iletişime geçmeniz gerekir. Şikayetçi olunan mevzular incelenecek ve en kısa sürede çözümlenecektir. Böylelikle sizler de problem ve şikayetlerinizi gidermiş olacaksınız.

Kepez Devlet Hastanesi yakınma hattı 0242 339 11 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kepez Devlet Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kepez Devlet Hastanesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kepez Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0242 339 11 00

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kepez Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0242 339 11 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Hüsnü Karakaş Mah Güneş Cad No:124/1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 0242 339 11 00

Arama Terimleri: Kepez Devlet Hastanesi iletişim detayları, Kepez Devlet Hastanesi telefon no, Kepez Devlet Hastanesi bağlantı tel, Kepez Devlet Hastanesi canlı destek, Kepez Devlet Hastanesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir