Müşteri Hizmetleri

Kenton Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kenton çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kenton müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Kenton yakınma hattına erişebilirsiniz. Kenton müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kenton Çağrı Merkezi Numarası

Şikâyet ve yorumlar için Kenton müşteri hizmetlerine ulaşılabilir. Ürünün müşteri hizmetleri şikâyet hattı aranabilir. Ürün şikâyetleri titizlikle incelenir. Alınan ürün ve hizmetle ilgili yorumlar, şikâyetler, görüşler, tavsiyeler için 0216 595 05 00 numaralı çağrı merkezi aranabilir.

Ürün ülke genelinde bilindik ve oldukça güvenli bir markadır. Oldukça eski bir marka olan ürünün Pirinç unu, kabartma tozu, vanilya, kakao, salep ve daha birçok çeşitleri bulunmaktadır. Ayriyeten çilekli, muzlu, vişneli puding çeşitleri vardır. Arı Mama, Camsil, Ernet, Kenton benzer biçimde bir kuşağın oldukca iyi tanımış olduğu markaların sahibi Sultanlar Grubudur. Sultanlar Grup’un temelleri Sultan Yıldız tarafınca bin dokuz yüz kırk beş senesinde Rize’de atılmıştır.

Son yıllarda eskiye gore bayağı fazla şekilde bilinçlenen tüketiciler kullandığı üründe helal besin sertifika şartı arar olmuştur. Tüketicinin almış olduğu ürünü gönül rahatlığı ile kullanımı için helal malzemeli gıdalar üretimi yaygınlaşmıştır. Kenton markası ürettiği her türlü ürünü özenle seçmekte ve helal sertifikası alabilecek bir halde üretim yapmaktadır.

Bu ince duyarlılık dahilinde tüm ürünlerde İslam’i bakımdan helal malzemeler kullanılır. Kullandığı gıdanın içinde ne işe yaradığını bilmek isteyen müşterilere, katkı malzemeleri, işleme şekilleri, hijyen kuralları belgeli bir halde müşterilere iletilir.  Ürünler sıkı şekilde denetim edilir ve belirli tespitlerle detaylı incelenir. Tüm gıdaların helal olup olmadığına yansız bilirkişiler tarafınca bakılır.

Kenton çağrı merkezi numarası 444 0 585 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kenton Müşteri Hizmetleri Numarası

Bitkisel tabanlı katkı maddeleri ile hazırlanan ürünlerin sağlığa zarar vermediği bilinir. Bu üründe bitkisel olmanın yanı sıra yenmesi haram gıdalar dahi bulunmamaktadır. Hazırlanan jeller taze yollarla kurutulan ve dondurulan meyveler kullanılarak hazırlanmış olur. Alıcının ürünü güvenle alması için taze ürünlerin kullanılması lazımdır. Belli bir kalitenin oluşması için hususi kalite denetim sistemi ile ürünlere eklenen tüm maddeler incelenir. Kokuları, renkleri, kıvamları olsun ürünün tüm özellikleri oldukca detaylı bir incelemeden geçmektedir.

Kalite bakımından oldukça yüksek bir güvenirliğe haizdir. Oldukça titiz işlemlerle üretilen ürünler gönül rahatlığı ile tüketilebilir. Her türlü belgeye haiz olan ürün, tüketicilerin onayını almış durumdadır. Firmada bulunan bayağı fazla ürün çeşitliliğinin yanı sıra kaliteli ürün üretmede mevzusunda da oldukça başarı göstermiş olduğu söylenebilir.  

Şirket müşterilerinin her sorusuna cevap verebilmektir.  Sual ve talepler için toplumsal medya hesaplarından direkt ileti olarak istenilen sual sorulabilir ve oldukca süratli bir halde yanıt alınabilir. Aynı şekilde 0216 595 05 00 numaralı çağrı merkezi aranabilir.

Kenton müşteri hizmetleri numarası 444 0 585 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kenton Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ürün markasında kullanılan malzemeler helal olup sağlığa asla zarar vermez. Ürün muhteviyatında Türk besin kodeksi tebliğine uygun olarak hazırlanan ürünler bulunmaktadır. Helal sertifikası olan üründe son teknoloji ile GDO analizi yapılmaktadır. Yüzde yüz Türk sermayesi ile kurulan marka birçok değişik lezzetlere yer verilmiştir. Ürün sıhhat açısından hiçbir risk taşımamaktadır. Birçok tüketici gönül rahatlığı ile bu firmanın ürününü kullanmaktadır.

Tüketiciler ile marka içinde oluşan itimat bağları yardımıyla ilerleyen yıllarda daha çok gelişme sağlanması ihtimaller içinde bir durum olarak görülmektedir. Şirket ürettiği naturel ve helal lezzetler yardımıyla bayağı fazla bir müşteri potansiyeline haizdir.

Kenton müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 0 585 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kenton Yakınma Hattı   

Firmanın 0216 595 05 00 müşteri hizmetleri numarasını arayarak ya da 0530 869 50 03 numaralı whatsapp hattı üstünden iletişime geçmek mümkündür. Şirket müşteri ilişkilerine oldukça ehemmiyet vermektedir. Herhangi bir şikâyet ya da talep için şirket iletişim numaraları aranarak mevzu ile ilgili destek alınabilir.

Firmanın öncelikleri içinde müşteri memnuniyeti yer almıştır. En mühim firmalar içinde yer almanın formülü olarak “müşteri asla mağdur bırakılmamalı” ilkesi ile ilerleyen şirket uzun senelerdir hızla büyümektedir.  

Kenton yakınma hattı 444 0 585 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kenton müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kenton yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kenton Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

444 0 585

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kenton çağrı merkezi numarasına 444 0 585 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Kenton Besin Endüstri A.Ş.
Adres : Ankara Cad. No:344 34906 Kurtköy / Pendik / İSTANBUL / TÜRKİYE
E-Posta : kenton@kenton.com.tr
Telefon : 444 0 585

Arama Terimleri: Kenton iletişim detayları, Kenton telefon no, Kenton bağlantı tel, Kenton canlı destek, Kenton müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir