Müşteri Hizmetleri

Kalabak Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kalabak Su çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kalabak Su müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Kalabak Su yakınma hattına erişebilirsiniz. Kalabak Su müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kalabak Su Çağrı Merkezi Numarası

Su içmek insan vücudu için oldukça önemlidir. Günde minimum 2 litre su içilmesi önerilir. İçilen suyun mikropsuz ve vitamin değerlerinin yüksek olmasına dikkat edilmelidir. Yoksa bazı hastalıklara yakalanma riski bayağı fazla olacaktır. Kalabak Su, bir asra ortalama olan süreden beri Eskişehir halkına hizmet veren bir firmadır. İlk çalışmalarına 1936 senesinde adım atmıştır. Su, Dünya Sıhhat Örgütü tarafınca belirlenmiş olan standartlara uygundur. Toksin madde ve mikroorganizma içermemektedir. 1450 metre yükseklikte olan kaynağından çıkarılmaktadır. Bu şekilde olunca da endüstriyel kirlenme ya da yerleşim yerlerinin atıklarından etkilenmemektedir. Saf ve temiz bir halde kişilere sunulmaktadır. Kaynağından alınarak hiçbir karışıma maruz bırakılmamakta ve naturel hali ile şişelere konulmaktadır. Değişik büyüklükte olan sulardan minik ya da büyük olanlarını alabilme şansına sahipsiniz. Ufak olan boyları birçok market ve bakkallarda bulunur. Büyük ebatlı olanlarını ise sipariş vererek evinize ya da iş yerinize getirtebilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayarak sipariş oluşturabilir talep ve dileklerinizle ilgili görüşme de yapabilirsiniz.

Kalabak Su çağrı merkezi numarası 0222 249 07 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kalabak Su Müşteri Hizmetleri Numarası

Kalabak Su, sodyum oranı en düşük olan suyu kişilere sunmaktadır. Bilhassa gerilim hastaları ve bebeklerin sodyumdan negatif etkilendiği bir gerçektir. Su, günlük analizlerden geçerek uzman personellerce tam donanımlı laboratuvarlarda denetim edilmektedir. Son olarak teknoloji ile hazırlanan tesislerde el değmeden şişelenmektedir. Hijyene dikkat edilerek emekler sürmektedir. Devlet güvencesi altında olan naturel bir su içmek isteyenler firmayı tercih edebilir. Eskişehir halkının büyük çoğunluğu uzun senelerden beri markayı tercih etmektedir. Ekonomik bir su olarak da bilinmektedir. Hem kişilerin bütçesine hem de devlet ekonomisine katkı sağlamaktadır. Damacana ya da pet şişelerde bu suya haiz olabilmeniz mümkündür. Damacanalara dolum yapılmadan ilkin yıkanmakta ve durulanmaktadır. Yıkama üniteleri dezenfektanı sağlayarak damacananın temiz olmasına katkıda bulunur. Fabrikada polietilen kapaklarla kapatılmakta ve ilk kez alıcısı açmaktadır. Tüm kontrolleri yapıldıktan sonrasında satışa sunulmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak da aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Kalabak Su müşteri hizmetleri numarası 0222 249 07 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kalabak Su Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kalabak Su 173 su markası içinde ilk 10 sıhhatli naturel su içinde yer alır. Firmanın iki bölümden oluşan laboratuvarı bulunur. Bunlardan ilki kimyasal çözümleme yapmaktadır. Diğeri ise mikrobiyolojik çözümleme yapmaktadır. Kalite ve besin güvenliği standartlarına bağlı olarak imalat yapmaktadır. ISO kalite belgelerine haiz olan bir firmadır. Eskişehir’in içme suyu ihtiyacını uzun senelerden beri karşılamaktadır. Şirket ile direkt bağlantı kurabilmeniz mümkündür. Kalabak Pet telefon numarası 0(222) 249 00 01 olmaktadır. Kalabak Damacana telefon numarası ise 0(222) 249 07 43 olmaktadır. Mail ile iletişim kuracak olan kişiler kalabak@eskisehir-eski.gov.tr adresine yazılı mesajlarını gönderebilirler. Ek olarak web sitesine giriş yaparak iletişim formunu doldurabilir talep, arzu ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ürünleri 0,5 litre, 1 litre, 1,5 litre, 5 litre, 12 litre ya da 19 litre olarak satın alabilmeniz ve içiniz rahat bir halde tüketim yapabilmeniz mümkündür.

Kalabak Su müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0222 249 07 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kalabak Su Yakınma Hattı

Kalabak Su, ürün kalitesi ve çeşitliliği bakımından sektörde tanınan ve tercih edilen bir markadır. Uzun senelerden beri hizmet verdiği için kişilerde itimat duygusunu da oluşturmuştur. Teknolojik gelişimleri takip ederek yenilikçi ve etkili bakış açısıyla hizmet vermektedir. Yüksek kalite ve hijyene dikkat ederek çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetine de ehemmiyet vermektedir. O yüzden şirket ve su ile olan sıkıntılarınızı ya da şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Mail gönderebilir ya da web sitesindeki formu doldurarak size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Şirket tüm şikayetleri değerlendirmekte ve geri dönüş sağlamaktadır. Eğer karşılaştığınız bazı problemler var ise derhal iletişime geçebilirsiniz.

Kalabak Su yakınma hattı 0222 249 07 43 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kalabak Su müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kalabak Su yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kalabak Su Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0222 249 07 43

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kalabak Su çağrı merkezi numarasına 0222 249 07 43 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Kalabak Pet
Adres Bilgisi : Gültepe Mah. Zümrüt Cad. No:14 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Telefon Numarası Pet : 0(222) 249 00 01
Faks Hattı Pet : 0(222) 249 04 60

Kalabak Damacana
Adres Bilgisi : Gültepe Mah. Zümrüt Cad. No:14 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Telefon Numarası Damacana : 0(222) 249 07 43
Faks Hattı Damacana : 0(222) 249 11 60

Kalabak E-posta Adres Bilgisi
kalabak@eskisehir-eski.gov.tr

Arama Terimleri: Kalabak Su iletişim detayları, Kalabak Su telefon no, Kalabak Su bağlantı tel, Kalabak Su canlı destek, Kalabak Su müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir