Müşteri Hizmetleri

Jimmy Key Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jimmy Key çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Jimmy Key müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Jimmy Key yakınma hattına erişebilirsiniz. Jimmy Key müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Jimmy Key Çağrı Merkezi Numarası

Jimmy Key İzmir’ de kurulmuş bir giyim mağazasıdır. 1997 senesinde kurulan şirket günümüzde 48 tane konsept mağazası ve online alışveriş sitesi ile giyim sektöründe hizmet vermektedir. İzmir ile başladığı moda serüvenine ülkenin dört bir yanında mağazalar açarak ve online alışverişlerde kargo gönderileriyle devam etmektedir. Şirket hanım giyim üstüne satış ve pazarlama yapmaktadır. Hanım etek, gömlek, elbise, mont, hırka, pantolon ve takıları başta olmak suretiyle pek oldukca giyim kategorisini bünyesinde barındırmaktadır. Ürünlerinde devamlı kalite ve şıklık ön planda olmuştur. Her tarza ve zevke hitap etmesi sebebiyle pek oldukca kadının vazgeçemediği markalardan biri haline gelmiştir. Şirket akıllı telefonlar için ürettiği bir uygulama ile de satış yapmaktadır. Bu şekilde müşterilerinin ürünlere daha kolay bir halde ulaşmasını sağlamaktadır. Siteden meydana getirilen alışverişlerde üye olma zorunluluğu yoktur. Üye olmadan da beğenilen ürünler sepete atılarak “üye olmadan devam et” seçeneğiyle alışveriş tamamlanır. Firmanın haiz olduğu 0850 277 70 70 çağrı merkezi numarasından dört gözle beklenen tüm soruların cevabına erişebilirsiniz.

Jimmy Key çağrı merkezi numarası 0850 277 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jimmy Key Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket şık ve boho detaylarıyla çoğu zaman rahatlığa ve stile itina gösteren bayanlara hitap etmektedir. Kullandığı kumaşlar organik üretimlerdir. Ürünlerde rahat kalıp ve renk çeşitliliği dikkat çekmektedir. Senenin trend parçalarını kendi tarzına uyarlayarak satışa sunan şirket koleksiyonlarında kaliteyi ön planda tutmaktadır. Müşterilerine almış olduğu ürünlerin değişimi ya da geri verme seçeneği sunmaktadır. Bunun için 21 gün içinde talep oluşturmak gerekir. Ek olarak verilen sipariş hemen hemen tedarik sürecinde iken de müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmak mümkün. Müşteri hizmetlerine 0850 277 70 70 numaralı hattan erişerek talepte bulunmak yeterlidir.

Jimmy Key müşteri hizmetleri numarası 0850 277 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jimmy Key Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka çevreye ve insana olan saygısı neticesinde üretim sürecinde daha azca su ve enerji tüketimini temel alan anlayışı benimsemiştir. Ek olarak ürünlerinde organik içerikli kumaşlar kullanarak insan tenine minimum zarar verecek yapıda ürünler ortaya koymaktadır. Şirket online alışverişlerde ödeme işlemlerinin kolayca yapılması için lüzumlu emekleri yapmaktadır. Ödemeler kredi kartları ve firmanın anlaşmalı olduğu bankalara ilişik banka kartları (Debit) ile yapılmaktadır. Ödemelerde 3D Secure sistemi kullanılarak güvenli alışveriş yapmak mümkün. Sipariş verildikten sonrasında en geç 5 iş günü içinde ürün kargoya verilir. Kargoya verilen ürün 1-3 iş günü içinde de adresinize teslim edilir. Kargo işlemi ücretli olup müşteriler tarafınca karşılanmaktadır. Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapılmaktadır. Ürün yada kargo işlemleriyle ilgili tüm detaylara üst bölümde belirtilen müşteri hizmetleri numarasına direkt bağlanarak erişmek mümkündür.

Jimmy Key müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 277 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jimmy Key Yakınma Hattı

Marka sektörde yer edinmiş olduğu günden itibaren temel amacı kaliteli ürünü uygun fiyatlar ile halkın hizmetine sunmak olmuştur. Bu hedef doğrultusunda ürünlerini devamlı kaliteli kumaşlardan elde etmiştir. Marka adını her geçen gün bir yukarı taşımak adına ürettiği ürünler ve kaliteli hizmet firmayı daha da kuvvetli kılmaktadır.  Her kadının kesinlikle kendine hitap etmiş olduğu ürünlerin yer almış olduğu mağazalarda ürün çeşitliliği dikkat çekmektedir. Şıklığından taviz vermeden rahat giyim yeğleyen bayanlar için çeşitli modeller vitrinlerde yerini almaktadır. Bütçe dostu ve biçim bir giyim şirketi olması sebebiyle müşteriler pozitif yönde geri dönüşler sağlamaktadır. Sadece bazı durumlarda şikayetler de şirket tarafına iletilmektedir. Firmaya dair herhangi bir şikâyet yada isteğiniz var ise bunu yukarda belirtilen müşteri hizmetleri numarasına bildirebilirsiniz. Şikayetleriniz en kısa sürede çözüme kavuşacak talep ve arzularınız dikkate alınarak bu yönde gelişim sağlanacaktır.

Jimmy Key yakınma hattı 0850 277 70 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Jimmy Key müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Jimmy Key yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Jimmy Key Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 277 70 70

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Jimmy Key çağrı merkezi numarasına 0850 277 70 70 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : JK MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Yedi Eylül Mahallesi Celal Umur Caddesi No: 6-E Torbalı İzmir
E-Posta : destek@jimmykey.com
Telefon : 0850 277 70 70

Arama Terimleri: Jimmy Key iletişim detayları, Jimmy Key telefon no, Jimmy Key bağlantı tel, Jimmy Key canlı destek, Jimmy Key müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir