Müşteri Hizmetleri

Jet Gezim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Jet Gezim çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Jet Gezim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Jet Gezim yakınma hattına erişebilirsiniz. Jet Gezim müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Jet Gezim Çağrı Merkezi Numarası

Jet Gezim vatanımızda uzun zamandan bu yana verdiği başarıya ulaşmış taşımacılık hizmeti ile bilinmektedir. Müşterilerine kaliteli ve yenilikçi hizmetleri vadeden bu otobüs şirketi, şu an ülkemizin en oldukca tercih edilen gezim firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Teknolojiyi gerektiği şekilde kullanarak hizmetlerini geliştiren gezim şirketi, müşteri memnuniyetini de oldukça önemsemektedir. Bu kapsamda şirket içinde tertipli olarak emekler yapmakta ve müşterinin temasa geçebileceği her alanı daha iyi hale getirmektedir.

Tüm bunlara bakılarak firmanın, oldukça geniş kitlelere hitap etmiş olduğu bilinmektedir. Antakya merkezli olan bu şirket şu an ülkemizin dört bir yanına gitmekte ve ulaşım ağını genişletmektedir. Firmanın hizmet ağının genişlemesiyle beraber, müşterileriyle iletişim içinde olabilmesi adına bir çağrı merkezi numarası edinmesi de koşul hale gelmiştir. Bu kapsamda firmanın edinmiş olduğu çağrı merkezi numarası 0850 303 31 31 şeklindedir. Müşteriler bu numara üstünden mesai gün ve saatleri içinde şirket yetkilileri ile iletişime geçebilmektedirler.

Jet Gezim çağrı merkezi numarası 0850 303 31 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jet Gezim Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket müşterilerinin çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşebilecekleri pek oldukca değişik mevzu bulunmaktadır. Bunlardan ilki seferler hakkında data almaktır. Müşteriler kendilerine en uygun olacak sefer gün ve saatleri hakkında yukarıdaki numara üstünden data alabilmektedirler. Bunun yanı sıra seyahat yapmak istedikleri seferin yolcu sayısı ve iptal olup olmama benzer biçimde durumlar hakkında müşteriler gene aynı numara üstünden data alabilmektedir. Müşterilerin çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşebilecekleri bir öteki iletişim kanalı da mail adresi olmaktadır. Müşteriler, jet@jetturizm.com.tr adresinden diledikleri süre şirket yetkililerine mail atabilmektedirler. Tüm bunların yanı sıra müşteriler direkt firmaya ilişkin şubeye giderek de data sahibi olabilirler. Firmanın ana merkez adresi; Zülüflühan Mah. Yeni Sk. No:147 İç Kapı No:1 Antakya/ Türkiye şeklindedir. Bu adres Antakya’da bulunan şirket merkezine ilişkin olup, müşteriler kendi bulundukları ilde yer edinen şubelere gidebilirler. Burada dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en mühim husus mesai saatleri içinde gidilmesi gerektiğidir. Eğer acil olarak yetkililer ile görüşülmesi gerekiyor ise terminallerde bulunan yazıhaneler de ziyaret edilebilmektedir.

Jet Gezim müşteri hizmetleri numarası 0850 303 31 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jet Gezim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Otobüs şirketi yetkilileri ile bir çok süre direkt bağlanma fırsatı yakalayarak görüşmek isteyen müşterilerin sayısı oldukça fazladır. Bu sebepten dolayı çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olan 0850 303 31 31 numarasına arama gerçekleştirildiğinde müşterilerin yapması ihtiyaç duyulan birkaç husus bulunmaktadır. Bu hususlardan ilki, arama esnasında karşılarına çıkan ilgili yönlendirmeleri yapmaları gerektiğidir. Müşteri temsilcisine bağlanmadan derhal ilkin müşterilerden belli başlı kişisel bilgiler istenebilmektedir. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulmasından kısa süre sonrasında çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilmek mümkündür. Burada müşterilerin dikkat etmeleri ihtiyaç duyulan tek husus, bu işlemin mesai gün ve saatler içinde gerçekleşiyor olmasıdır. Firmaya ilişkin etken emek harcama saatleri hafta içi ve hafta sonu her gün saat 09:00- 20:00 şeklindedir. Müşteriler bu saat aralıkları içinde diledikleri zaman görüşme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Jet Gezim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 303 31 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jet Gezim Yakınma Hattı

Otobüs firmasının sunmuş olduğu hizmet kapsamında bir mesele yaşanması durumunda müşteriler durumu direkt şirket yetkililerine bildirebilmektedir. Gezim firmasına ilişkin ayrı bir şikâyet hattı bulunmadığından, bu işlemi yapmak isteyen müşterilerin direkt olarak çağrı merkezi numarasını aramasında yarar olacaktır. Çağrı merkezi numarası üstünde arama yapıldığı esnada müşterilerin, görüşmek istedikleri mevzunun şikâyet bildirimi bulunduğunu dile getirmeleri gerekmektedir. Arama esnasında müşterilerin karşısına birçok değişik mevzu alternatifi sunulmaktadır. Müşteriler bu mevzular arasından kendi görüşmek istedikleri mevzuyu seçerek, var ise ilgili tuşlamaları yapmalıdırlar. Ondan sonra kısa süre içinde şikâyet hattına bağlanmaları mümkündür.

Jet Gezim yakınma hattı 0850 303 31 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Jet Gezim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Jet Gezim yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Jet Gezim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 303 31 31

İletişim

Firmanın Ünvanı : DEFNE JET TURİZM VE TİCARET A.Ş.
Adres : Zülüflühan mah. Yeni Sk. No:147 İç Kapı No:1 Antakya/TÜRKİYE
E-Posta : jet@jetturizm.com.tr
Telefon : 0850 303 31 31

Arama Terimleri: Jet Gezim iletişim detayları, Jet Gezim telefon no, Jet Gezim bağlantı tel, Jet Gezim canlı destek, Jet Gezim müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir