Müşteri Hizmetleri

İstanbul Clinic Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Clinic çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstanbul Clinic müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden İstanbul Clinic yakınma hattına erişebilirsiniz. İstanbul Clinic  müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbul Clinic Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul Clinic 2017 senesinde kurulmuştur. İstanbul’un birçok semtinde şubeleri bulunmaktadır. Kendini ve başarıları kanıtlama ederek değişik illerde de şube açmıştır. Bursa, Eskişehir, Bartın, Samsun, Isparta, Sivas, Trabzon, Rize. Giresun, Kırıkkale, Bolu, Denizli, Trabzon şeklinde ilerimizde de şubeleri vardır. Cilt bakımı, epilasyon ve zayıflama mevzularında hanım ve erkeklere destek olmaktadır. Kurumsallaşmış bir şirket olarak çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye’de daha birçok yerde şube açmayı hedeflemektedir. Bilhassa bayanlar için vücut bakımları oldukça önemlidir. Güzelliğine dikkat edenler bayanlar birçok bakımla hem genç kalmakta hem de ciltlerini tazelemektedir.

Son zamanlarda erkekler de bu mevzulara oldukça çok ehemmiyet vermektedir. Şirket o yüzden bazı şubelerinde erkeklere de hizmet vermektedir. Güzellik sektöründe yeniliklere açık, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile hareket etmekte her geçen gün de büyümektedir. Hizmet almak isteyenler kendilerine yakın olan şubeden buluşma alarak talep ettikleri hizmetleri alabilirler.  Şubelerin adres ve telefon numaraları web sayfasında bulunmaktadır. Ek olarak çağrı merkezini arayarak da daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Clinic çağrı merkezi numarası 0534 694 90 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Clinic Müşteri Hizmetleri Numarası

Erkekler ve bayanlar vücutlarındaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için epilasyonu tercih etmektedir. Buz lazer epilasyon acısız ve tüy köklerine dalga yöntemiyle meydana getirilen bir işlemdir. Tüylerin durumuna nazaran de değişik seanslarda uygulanarak istenmeyen tüylerden kurtulmak için kişilere kati çözüm sunmaktadır. Medikal cilt bakımları ile kişiler kir, sivilce, akne, siyah nokta şeklinde cilt problemlerinden kurtulmaktadır. Şirket altın bakımla gençleştirme işlemi de yapmaktadır. Bilhassa yüz ve boyun bölgesindeki sarkmalara ve gevşemelere bu bakımla tedbir alınır. Mevcut kırışıklıklar giderilir yeni kırışıklık olması engellenir. Ameliyatsız bir halde meydana getirilen bu işlemle bulunduğunuz yaştan daha genç görünebilmektesiniz.

İstanbul Clinic, Cooltech Soğuk Lipoliz uygulaması ile kişilerin vücudundaki fazla yağlardan ameliyatsız bir halde kurtulmasını sağlamaktadır. Dondurularak ölen yağ hücreleri naturel yollarla vücuttan atılır. Böylelikle de bölgesel incelme söz mevzusudur. Bilhassa hanımefendiler karın, basen ve kalça bölgelerindeki yağlanmalardan şikayetçidir. Şirket tüm bu güzellik mevzularında alanında uzmanlaşmış güzellik uzmanları ile iş koşturmacasındadır. Müşteri hizmetlerini arayanlar istediği hizmeti almak için buluşma talep edebilir.

İstanbul Clinic müşteri hizmetleri numarası 0534 694 90 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Clinic Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İstanbul Clinic, güzelliğine ehemmiyet veren ve genç kalmak isteyen kişilere hizmet sunmaktadır. selülit masajı, selülit bakımı, gıdı eritme, yağ parçalama, lenf dranaj, soğuk lipoliz şeklinde işlemlerde uzman ve deneyimli kişilerle iş koşturmacasındadır. Şubeleri haftanın 7 günü 10.00-19.30 saatleri içinde hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri numarası 0 534 694 9035 olmaktadır. İstek, tavsiye ve görüşleriniz için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Mail kanalıyla ulaşmak isteyenler  istanbulclinicmerkezi@gmail.com adresine yazılı mesajlarını gönderebilir. Toplumsal medya hesaplarınız üstünden de firmayı takip edebilir iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Clinic müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0534 694 90 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Clinic Yakınma Hattı

İstanbul Clinic merkezlerinden hizmet alan birçok şahıs bulunmaktadır. Değişik seanslarda verilen hizmetler sonrasında kişilerin genç ve güzel bir görünüme kavuştukları görülür. Şirket müşteri memnuniyetini oldukça önemsemektedir. Almış olduğu hizmetlerden memnun olmayanlar ve şikayetçi olanlar müşteri hizmetlerine durumu bildirebilir. Mail yolu ile yazılı bildiri bırakabilir. Belli aralıklarla meydana getirilen cilt bakımlarında kapanık olan hücrelerin açılmasını ve hava almasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle sıhhatli bir cilt yapısına haiz olmuş olursunuz. Bazı cilt problemleri ya da hastalıkları olanların ilk olarak bir dermatoloğa gitmesi önerilir. Tabip kontrolünden sonrasında kırılgan ciltlere işlem yapılmalıdır. Meydana getirilen uygulamalardan memnun kalmayanlar şikayetlerini bildirdiğinde derhal giderilmesi için harekete geçilir. Böylelikle mağduriyetler de önlenmiş olur. Firmanın adres bilgilerini öğrenerek derhal buluşma oluşturabilir sıhhatli ve genç bir cilt dokusuna haiz olabilirsiniz.

İstanbul Clinic yakınma hattı 0534 694 90 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İstanbul Clinic müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İstanbul Clinic yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İstanbul Clinic Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0534 694 90 35

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Clinic çağrı merkezi numarasına 0534 694 90 35 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Sancaktepe Mahallesi Çarşı Caddesi 17/B Bağcılar/İstanbul

E-Posta : istanbulclinicmerkezi@gmail.com

Telefon : 0534 694 90 35

Arama Terimleri: İstanbul Clinic iletişim detayları, İstanbul Clinic telefon no, İstanbul Clinic bağlantı tel, İstanbul Clinic canlı destek, İstanbul Clinic müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir