Müşteri Hizmetleri

Isparta Kent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Isparta Kent Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Isparta Kent Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Isparta Kent Hastanesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Isparta Kent Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Isparta Kent Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Isparta Kent Hastanesi 2017 senesinde kurulmuş tam teşekküllü bir sıhhat kuruluşu olarak dikkat çekmektedir. Türkiye’nin ilk zelzele izolatörünün kullanıldığı hastanesi olarak bilinir. 840 yataklı olup 167 poliklinik sayısına haizdir. 188 yoğun bakım ünitesi, 20 ameliyathaneye haizdir. Hastaneye gelen yaşlı ve engelliler için akülü golf hasta taşıma araçları kullanılmaktadır. Gelen hastaların konforu ve rahatlığı düşünülerek hareket edilmektedir. Polikliniklerde yürüyen merdivenler, geniş ve konforlu bekleme alanları ile kaliteli bir sıhhat hizmetini kişilere sunmaktadır. Isparta ve çevresinde yaşıyorsanız kent hastanesine giderek sıhhat hizmetlerini kaliteli bir halde alabilirsiniz. Çağrı merkezi numarasını arayanlar hastaneyle ve doktorlarla ilgili daha net bilgiler alabilirler. İhtiyaç duyduğunu bölümle ilgili buluşma almak, hekim seçiminde bulunmak ve lüzumlu tahlillerinizi yaptırmak için çağrı merkezi aranmaktadır.

Isparta Kent Hastanesi çağrı merkezi numarası 0246 213 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Isparta Kent Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Birçok değişik sıkıntınız için hastaneye gitmeniz gerekebilir. Hasta olan kişiler gittikleri yerlerde kaliteli bir hizmet almak isterler. Doktorun tedavisi ya da kendilerine uygulanan işlem hasta sağlığını pozitif yönde etkilemektedir. Isparta Kent Hastanesi poliklinikleri oldukça çok birimlerden oluşur. Acil tıp, anestezi, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, kalp ve damar cerrahisi, genel cerrahi, göz hastalıkları, dahiliye, enfeksiyon hastalıkları, hanım doğum hastalıkları, kardiyoloji, kulak burun boğaz, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, psikiyatri, üroloji bölümleri bulunur. Özellikli hizmetlerden yararlanan kişiler de bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu madde bağımlılığı tedavisi, dil ve konuşma terapi ünitesi, diyabet eğitim polikliniği, diyaliz merkezi, hamile okulu, genetik hastalıklar tanı merkezi, kalp merkezi, kronik yara bakım birimi, aşırı kiloluluk, organ bağışı ve nakli, suda doğum ünitesi, uyku merkezi, stres ve uyku bozukluğu şeklinde özellikli hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak istediğiniz birim için buluşma almanız söz mevzusudur.

Isparta Kent Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0246 213 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Isparta Kent Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Isparta Kent Hastanesi adresini merak edenler için lüzumlu detayları vermek isteriz. Endüstri Mahallesi 104. Cad. No:51 32200 Merkez/ISPARTA adresinden ulaşım sağlamanız mümkündür. Hastane ile direkt bağlantı oluşturmak isteyenler 0 246 213 44 00- 99 (100 Hat) telefon numaralarını arayabilir. Tercih edeceğiniz polikliniklerden buluşma almanız için 182 numarayı aramanız gerekir. İnternet üstünden de buluşma alınması söz mevzusudur. Hastanede yapılacak olan tüm incelem sonuçlarınızı öğrenmek için E- nabız girişi yapabilirsiniz. Mail yazmak isteyenler ispartasehir@saglik.gov.tr mail adresini kullanabilir. Hastaneyle ilgili talep, istek ve tavsiyeler birçok birim aracılığı ile yapılır. Kişilerin memnuniyeti ön planda tutularak hareket edilmektedir. Herhangi bir sorununuzda hastane numarasını arayarak ilgili birime bağlanabilmeniz mümkündür.

Isparta Kent Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0246 213 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Isparta Kent Hastanesi Yakınma Hattı

Isparta Kent Hastanesi imkanlarından yararlanmak isteyenler 182 numarayı arayarak hekim tercihinde bulunabilir. Hekim seçimlerinizde ya da tahlil sonuçlarınızı öğrenmede hastanenin internet sayfasına giriş yapabilirsiniz. İnternetten buluşma alacaklar MHRS uygulamasını cep telefonlarına indirebilir. Böylelikle istediğiniz gün ve saat için kolay bir halde buluşma alabilmeniz mümkün olacaktır. Verilen hizmetlerden memnun olmayanlar ya da herhangi bir sıkıntısı olanlar şikayetlerini yazılı ya da sözlü olarak bildirebilir. Şikayetler için mail gönderebilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Meydana getirilen tüm şikayetleriniz değerlendirilir ve en kısa süre içinde de giderilir. Hastaneyi toplumsal medya hesaplarınız üstünden de takip edebilirsiniz. Kaliteli bir sıhhat hizmetini işinde uzman olan personellerden almak isteyenler hastaneyi tercih edebilmektedir. Ortaya çıkan mesele ve şikayetler de ilgili birimlere iletilerek kısa zamanda giderilmektedir. Mevzuyla ilgili detaylı data almak isteyenler için de 0 246 213 44 00- 99 (100 Hat) telefon numarasının aranması icap ettiğini hatırlatırız.

Isparta Kent Hastanesi yakınma hattı 0246 213 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Isparta Kent Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Isparta Kent Hastanesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Isparta Kent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0246 213 44 00

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Isparta Kent Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0246 213 44 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Endüstri Mahallesi 104. Cad. No:51 32200 Merkez/ISPARTA
E-Posta : ispartasehir@saglik.gov.tr
Telefon : 0246 213 44 00

Arama Terimleri: Isparta Kent Hastanesi iletişim detayları, Isparta Kent Hastanesi telefon no, Isparta Kent Hastanesi bağlantı tel, Isparta Kent Hastanesi canlı destek, Isparta Kent Hastanesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir