Müşteri Hizmetleri

İSMEK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İSMEK çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İSMEK müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden İSMEK yakınma hattına erişebilirsiniz. İSMEK müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İSMEK Çağrı Merkezi Numarası

Şehirlerde birçok eğitim kurumu bulunmaktadır. Bunların bazıları hususi olup bazıları ise şehirlerin belediyelerine bağlı kurslardır. Belediyeler halklarına pek oldukca eğitimi ücret talep etmeden vermektedir. Çeşitli projelere de kapı açan belediye kursları güzel işlere de imza atmaktadır. Enstitü İstanbul İSMEK de bu kurslar arasındadır. Yaşam boyu öğrenme merkezi sloganıyla kişilere hizmet vermektedir. Eğitim merkezinde kursiyerlere; Bilişim Teknolojileri, Ahşap tasarımı ve Teknolojileri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Dil Eğitimleri, Güzellik ve Saç Bakımı Hizmetleri, Grafik ve Teknik Tasarım, Hayvan Yetiştiriciliği, Moda Tasarımı ve Tekstil, Kişisel Gelişim ve Eğitim, Örgü ve İşleme Sanatları, Müzik, Muhasebe ve Finans, Sanat ve Tasarım, Sahne ve Şov Sanatları, Gezim ve Otelcilik, Süsleme Sanatları ve Yabancı Diller eğitimleri verilmektedir. Kursta eğitim almak isteyen ilgili kişiler çağrı merkezine bağlanarak kayıtla ilgili sorular sorabilir lüzumlu detayları alabilirler.

İSMEK çağrı merkezi numarası 0212 458 55 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İSMEK Müşteri Hizmetleri Numarası

İSMEK bünyesinde bulunan birbirinden değişik gruptaki kurslara kayıt olabilirsiniz. Her döneme ilişkin kayıt zamanları web sitesinden bildirilmektedir.  Kayıt olma işlemi gene kursun kendi web sitesinden yapılırken yardım almak için yada akıldaki sual işaretlerini gidermek için müşteri hizmetlerine bağlanılabilir. Meydana getirilen bağlantı sonrası hem hangi kursların açıldığını, hem başvurunun iyi mi yapılacağını hem de öteki hususları öğrenebilirsiniz. İBB’ye ilişkin kursun müşteri hizmetleri numarası; 0212 531 01 41 olmaktadır. Üstte yer edinen müşteri hizmetleri numarasıyla çağrı merkezine ulaşılabilir. Çağrı merkezleri çeşitli nedenlerle kullanılırken siz de ne için aradığınızı müşteri temsilcisine anlatabilirsiniz. İstanbul Fatih’te bulunan kurs binasına da uğrayabilirsiniz. Historia AVM yanında bulunan kurs binası hafta içi 09.00 – 21.00 saatleri içinde açıktır. Cumartesi günleri gene aynı saatte açık olan kurs Pazar günleri kapalıdır.

İSMEK müşteri hizmetleri numarası 0212 458 55 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İSMEK Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bazı durumlarda kursların web sitelerinde yada değişik sitelerde kurslara ilişkin her bilgiye ulaşılamamaktadır. Bilhassa İBB’ye ilişkin İSMEK şeklinde kurslar söz mevzusu olduğunda bazı sorular merak mevzusu olmaktadır. Mesela; kurslar ücretli mi? Kayıt tutarı veriyor muyuz? Kurslar ne kadar sürüyor? Dersler hangi günler yapılıyor? Kaç saat sürüyor? şeklinde sorulardır. Kişiye bakılırsa sorulacak sorular değişim izah edebilir. Bu soruların cevapları web sayfalarında da bulunmaktadır fakat kimi zaman yanıt alınamayabilir. Kurs ile ilgili bir durum olduğunda müşteri hizmetleri kısmına bağlanarak durumlar çözülmektedir. Sıkça sorulan sorular; kaçta açılıyor? Öğle arası ne vakit? Öğle arası ne vakit bitiyor? Sabah kaçta açılıyor? şeklindedir. Önceki paragrafta yer almış olduğu şeklinde bu şekilde soruların bir kısmına internetten yanıt bulurken ufak bir kısmına kimi zaman bulunamayabilir. Yanıt bulunamadığı vakit direkt bağlanma numarası ile her şeye yanıt alabilirsiniz.

İSMEK müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 458 55 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İSMEK Yakınma Hattı

Kursların bazı durumlarda hataları bulunduğunu düşünen insanoğlu olabilmektedir. Bu düşüncede olanlar direkt yakınma hattı yada yakınma sitesi şeklinde aramalar yapmaktadır. Kimi zaman ise arzu ve tavsiye için de tercih edilmektedir. Yakınma için pazartesi – cumartesi günleri saat 09.00 ile 21.00 içinde kursa gidebilirsiniz. Öteki yol olan yakınma hattına da 0212 458 55 79 numarasından ulaşabilirsiniz. Kurs saatlerinde, kurslarda, eğitim verenlerde vb. noktalarda yanlışlık bulunduğunu düşünenler ulaşabilir. İSMEK hakkında bilgiler bu şekildedir. Çağrı merkezi, müşteri hizmetleri numarası, direkt bağlanma ve yakınma hattı bu sayfada bulunmaktadır. Emek harcama saatleri, açık olduğu günler, müşteri hizmetleri numarası, yakınma hattı kursa dair en mühim bilgilerdir. Kursiyerlere lazım olacak noktalar bunlardır. Değişik herhangi bir şey söz mevzusu olduğunda yukarıdaki numaralardan ulaşmanız kafi olacaktır. Şikayetler sonrasında size geri dönüş olacaktır. Tüm şikayetler değerlendirilecektir. Daha fazlası için iletişime geçebilir, yeni eğitimler alabilirsiniz.

İSMEK yakınma hattı 0212 458 55 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İSMEK müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İSMEK yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İSMEK Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0212 458 55 79

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İSMEK çağrı merkezi numarasına 0212 458 55 79 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon : 0212 458 55 79

Arama Terimleri: İSMEK iletişim detayları, İSMEK telefon no, İSMEK bağlantı tel, İSMEK canlı destek, İSMEK müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir