Alışveriş Müşteri Hizmetleri

İpekyol Müşteri Hizmetleri

İpekyol, hanım giyim ve aksesuar sektöründe prestijli markalar içinde yer ediniyor. Dinamik ve çağdaş tasarımları ile bayanların çabasız şıklığa kavuşmasını elde eden marka iki yüzden fazla mağazasıyla hizmet vermektedir. İpekyol müşteri hizmetleri 0 (850) 399 47 35 numarasıyla iade, mağaza, e-ticaret, değişiklik, kargo vb. mevzularda destek sunuyor. Hem de müşterilerin dilediği süre çözüm bulabilmesi için değişik iletişim yayınlarını da kullanmaktadır. İpekyol müşteri hizmetleri için hafta içi ve cumartesi günlerinde 09:00 – 20:00 saatleri içinde iletişim kurabilirsiniz.

İpekyol, Türkiye’nin birçok noktasında hizmet veriyor. Bulunduğunuz yerde İpekyol mağazası yoksa online alışverişi de tercih edebilirsiniz. Online alışveriş ile taksitli yada peşin ödeme ya da kargo parasız avantajlarından yararlanmak mümkün. Alışverişinizle ilgili yakınma ve talepler için İpekyol müşteri hizmetleri numarası yada iletişim formlarını kullanabilirsiniz. Aşağıda İpekyol iletişim detayları ve şirket ile ilgili en fazla merak edilenler yer ediniyor.

Morhipo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İpekyol Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 0 (850) 399 47 35
Geri Arama  Hayır
Gerçek Şahıs Evet
Emek harcama Saatleri Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 20:00
En İyi Arama Saati 09:15 – 11:30
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlantı kurabilirsiniz.

İpekyol İletişim

İpekyol Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hanım giyimin sevilen markası İpekyol hakkında en oldukca dört gözle beklenen sual ve cevapları aşağıda inceleyebilirsiniz. Ürün değişimi, mağaza şikayeti ve öteki önerilerinizi ise İpekyol müşteri hizmetleri vasıtasıyla kolayca iletmeniz mümkün olacaktır. Isterseniz İpekyol iletişim formunu kullanarak da tavsiye ve şikayetlerinizi yazılı olarak bildirebilirsiniz. İpekyol ile ilgili merak ettiklerinizi yorumlara yazmayı ihmal etmeyin! Sizin için cevaplandıracağız!

İpekyol’un Sahibi Kim?

İpekyol, Yalçın Ayaydın tarafınca 1986 senesinde kurulmuştur. Marka, 1986 yılından beri hanım giyim modasına yön veriyor. Hem de Machka ve Twist markalarının kurucusu da Yalçın Ayaydın’dır. İşbirliği içinde kurulan markalar hanım giyim ve takıları alanında öncü firmalar içinde bulunuyor.

İpekyol’un Kaç Tane Mağazası Var?

İpekyol, Twist ve Machka markalarıyla beraber firmanın 200’ü aşkın mağazası bulunuyor. Türkiye’de 147 mağazası bulunan İpekyol, bununla birlikte Kazakistan, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Lübnan ve Katar benzer biçimde ülkelerde de hizmet vermektedir.

İpekyol Ne Süre İndirime Girer?

İpekyol, üst derslik giyim markaları içinde yer ediniyor. Dolayısıyla İpekyol gömlek, trençkot, pantolon vb. öteki ürünler her bütçe için uygun olmayabilir. İpekyol indirimleri çoğu zaman bahar aylarında sürem sonu indirimi olarak yapılıyor. Siz de İpekyol indirimlerini takip ederek %70’e varan fırsatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

İpekyol Kart Nedir?

İpekyol kart, kampanya ve indirimlerden yararlanmak; hususi indirimlerden haberdar olmak ve puan kazanmak için kullanılır. Ücretsiz bir şekilde verilen bu kartı mağazalardan talep edebilirsiniz. İpekyol kart hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

İpekyol Kart Puanını Iyi mi Kullanabilirim?

İpekyol kart puanını kullanmak için cep telefonunuzun yanınızda olması kafi olacaktır. Mağaza yada online siparişte ödeme aşamasında cep numaranızı belirttiğinizde size bir SMS ile gizyazı gelir. Gelen şifreyi personele söyleyebilir yada ilgili yere yazarak kartı puanınızı kullanabilirsiniz.

İpekyol Doğum Günü İndirimi Nedir?

İpekyol sık sık indirim ve kampanyalarıyla müşterilerini memnun etmeyi başaran markalardan biridir. Marka tarafınca düzenlenen doğum günü indirimi ile o hafta süresince %30 indirimle alışveriş yapabilirsiniz.  Bunun için İpekyol kart sahibi olmanız yada üyeliğinizi onaylamanız kafi olacaktır. Detaylı informasyon için tıklayınız.

İpekyol İade Ve Değişiklik Iyi mi Yapılır?

İpekyol online yada mağazalardan aldığınız ürünleri, yıkanmamış ve tadilat yapılmamış şekilde 30 gün içinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Online alışveriş ile meydana getirilen alışverişlerde iade ve değişiklik işlemi için ‘hesabım’ sekmesinden talep oluşturulması gerekir.

İpekyol Franchising Başvurusu Iyi mi Yapılır?

İpekyol franchising ile satış hacmini büyütmeye devam ediyor. Siz de İpekyol’un bir şubesini açarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. İpekyol franchising müracaat formu için tıklayınız. Formu inceleyen yetkililer lüzumlu şartları taşıdığınız takdirde size ulaşacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir