Müşteri Hizmetleri

İninal Müşteri Hizmetleri | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

ininal-musteri-hizmetleri
i̇ninal müşteri hizmetleri

İninal Müşteri Hizmetleri telefon numarası ne diye merak ediyorsanız, yazının devamında yeni bir ödeme sistemi olarak öne çıkan İninal hakkında tüm lüzumlu bilgilere ulaşabilirsiniz. İninal hem bireysel hem de kurumsal anlamda ödeme çözümleri sunar. Bir Multinet iştiraki olarak öne çıkan İninal BDDK’dan almış olduğu destek ile Türkiye genelinde birçok etkinlik alanında geçerlilik kazanmıştır.

İninal uygulaması akıllı cep teflonlarına yüklenecek olan bir uygulama ile kolayca denetim edilebilir. Güvenli koşullarda ön ödeme seçeneğine haiz olan kart tercihe nazaran hem fizyolojik hem de sanal ortamlarda kullanıma uygundur. İninal Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek kart sistemi hakkında merak etiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

İninal Müşteri Hizmetleri Numarası

İninal Müşteri Hizmetleri numarası 0850 311 77 01 olarak belirtilmiştir. Müşteri Hizmetleri emek harcama saatleri şöyledir;

  • Pazartesi: 00.00- 23.59
  • Salı: 00.00- 23.59
  • Çarşamba: 00.00- 23.59
  • Perşembe: 00.00- 23.59
  • Cuma: Cumartesi: 00.00- 23.59
  • Pazar: 00.00- 23.59

İninal kart müşteri hizmetleri ile devamlı iletişime geçebilirsiniz. Davet çalışanı ile güvenilir koşullarda görüşme gerçekleştirebilir ve kart sisteminin sunmuş olduğu avantajlar mevzusunda detaylı informasyon sahibi olabilirsiniz.

İninal Toplumsal Medya Adresleri

İninal toplumsal medya adreslerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz;

İninal Genel Müdürlük İletişim

İninal genel müdürlük adres ve detayları;

  • İninal Genel Müdürlük: Mecidiyeköy Yolu Caddesi: No:12 Trump Towers 2. Kule Kat:9 No:448
  • İninal Davet Merkezi: 0850 311 77 01
  • İninal e-posta: [email protected]

İninal kart uygulaması hakkında daha çok informasyon almak için Sık Sorulan Sorular bölümünü gözden geçirebilirsiniz.

S.S.S

İninal Nedir?

İninal, banka müşterisi olmadan kolayca haiz olunabilecek bir ön ödemeli kart sistemidir. İninal sahibi olmak isteyenlerin herhangi bir bankanın müşterisi olmalarına gerek kalmamıştır. Kredi kartı ya da vadeli/vadesiz hesaplara haiz olmaya gerek kalmadan İninal kart çıkartmak mümkündür.

İninal kart ücretsiz bir şekilde çıkartılabilir. Herhangi bir tanımlama yapılmadan kolayca kullanılabilir. Kullanıcılar kendilerine ilişik kişisel hesap numaraları ile bu kartı ödemelerinde kullanabilir.

İninal Kart Iyi mi Kullanılır?

İninal kartı kullanmak oldukça kolaydır. İnternet üstünden yapılacak alışveriş öncesinde İninal içine bakiye yüklenerek alışverişlerde kullanılabilir.

İninal Para Yükleme Limiti Ne Kadar?

İninal karta istenilen oranda para yüklemesi yapılabilir. Aynı şekilde yüklenen tüm miktarın harcamalar için kullanılması mümkündür. Mağazalarda alışveriş esnasında nakit kullanmak istemeyenler, herhangi bir banka kartının olmadığı durumlarda İninal kart ile alışverişlerinde ödeme işlemlerini tamamlayabilir.

İninal Para Yükleme İşlemi Iyi mi Yapılır?

İninal karta EFT ile kolayca para yüklenebilir. Bunun için IBAN numarası gerekir. İninal kullanıcı hesabına ilişik IBAN numarası girildikten sonrasında alıcı kısmına İNİNAL ÖDEME ve ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş. yazarak EFT işlemi tamamlanabilir. Aktarma işleminin yapılmasının peşinden gönderilen meblağ 15 dakika içinde hesaba geçer.

İninal Kart Yükleme Noktaları Nereler?

İninal karta birçok değişik yerden yükleme yapabilirsiniz. Bunun için tercihe edebileceğiniz bazı bölgeler şu şekildedir; Bankaların ATM’leri, PTTmatikler, PTT vezneler, Migros, ŞOK, NKolay ile ergonomik işlem noktaları, MacroCenter, Teknosa Mağazaları

İninal Kart Hangi Bankaya Ilişik?

İninal kart Yapı Kredi bankasına ilişik bir ödeme kart sistemidir. Yapı Kredi müşterileri banka ile iletişime geçerek İninal kart sahibi olabilir İninal kart alışverişlerde ve kart ile ödeme yapılacak her noktada bir ödeme aracı olarak kullanılabilir.

İninal Kart Kapatılırsa Ne Olur?

İninal kart kullanıma gerek olmadığı durumlarda kapatılabilir. Kullanıma kapatmak için müşteri hizmetleri yazışma numarası kullanılabilir. İninal kartları kapattıktan sonrasında eğer içinde bakiye var ise bu bakiyenin öteki banka katlarına aktarılması mümkündür. İçinde bakiye olmayan kartlar kapatma işlemi sonrası direk olarak kullanım dışı bırakılabilir.

İninal Banka Kartı Mı?

İninal, bir ön ödemeli bankacılık sistemi olarak tanımlanır. Bu kart ile web üstünden yapılacak alışverişlerde ödeme yapmak mümkün olur. İninal almak için herhangi bir bankanın kredi kartı müşterisi olmaya gerek kalmamıştır. Bu özelliği ile banka kartlarından ayrılır.

İninal IBAN Nedir?

İninal kart için kullanabileceğiniz IBAN numarası: TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 şeklindedir. Alıcı Unvanı: İninal Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş’ dir.

İninal Karta En Azca Ne Kadar Para Yüklenir?

İninal karta PTT yükleme noktalarından yüklenebilecek minimum limit 5 TL’dir. Migroslardan yükleme yapmak istediğinizde minimum 25 TL yükleme yapmanız talep edilir.

İninal Yaş Sınırı Kaç?

İninal kullanmak için minimum yaş limiti 18’dir. 18 yaş altı kullanıcılar olacağı durumlarda, kullananların aile bireylerinin kullanım onayı gerekir.

İninal Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir