Müşteri Hizmetleri

İKEA Müşteri Hizmetleri | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

ikea-musteri-hizmetleri
i̇kea müşteri hizmetleri

İKEA Müşteri Hizmetleri numarası ile firmaya dair her türlü görüşlerinizi yetkililere iletebilirsiniz. İKEA Türkiye’deki en yoğun firmalardan bir tanesidir. Sunmuş olduğu hizmetleri ve kalitesi ile ön plana çıkan şirket, müşterilerinden gelen isek, talep ve şikâyetlerini Müşteri Hizmetleri aracılığı ile kabul eder. Şirket hakkında herhangi bir şikâyetiniz olduğunda İKEA Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek birebir görüşme sağlayabilirsiniz.

İKEA Müşteri Hizmetleri Numarası

İKEA müşteri Hizmetleri numarası 444 4 532’dir. Arzu ettiğiniz zaman bu numarayı arayarak parasız bir halde görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İKEA Müşteri Hizmetlerinin emek verme saatleri aşağıdaki gibidir;

  • Pazartesi:10.00- 22.00
  • Salı: 10.00- 22.00
  • Çarşamba: 10.00- 22.00
  • Perşembe: 10.00- 22.00
  • Cuma: 10.00- 22.00
  • Cumartesi: 10.00- 22.00
  • Pazar: KAPALI

İKEA davet merkezi ile iletişime geçtiğinizde ürün sorgulama, ürünlerin yığın durumu, kargo detayları, sevkiyat ve teslim detayları, montaj detayları, iade işlemleri benzer biçimde birçok değişik mevzuda data alabilirsiniz.

İKEA Adres İletişim Detayları

İKEA Türkiye genel müdürlük detayları;

  • İKEA Genel Müdürlük: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:62 Ümraniye/ İSTANBUL
  • İKEA Genel Müdürlük İletişim: 0216 528 05 55
  • İKEA Davet Merkezi: 444 45 32

İKEA Müşteri Hizmetleri telefon numarası ile daima firmaya bağlanabilirsiniz. Davet mensupları, firmaya dair merak etiğiniz tüm sorulara kısa ürede cevap bulmak için hizmet verir. Arzu ettiğiniz zaman İKEA müşteri hizmetleri ara adımlarını takip ederek firmaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

İKEA Toplumsal Medya İletişim

İKEA’ya toplumsal medya üstünden ulaşabileceğiniz adresler şu şekildedir;

İKEA toplumsal medya hesapları firmanın hem ürün tanıtımı hem de pazarlama hizmetlerinde kullanılır. Toplumsal medya hesaplarını inceleyerek firmanın itimat veren hizmetleri hakkında detaylı bilgiye haiz olabilirsiniz.

İKEA Hakkında

İKEA montaja hazır mobilyaların üretimi ve pazarlamasını yağan bir firmadır. İlk olarak İsveç’te kurulan marka ondan sonra oldukça uluslu bir marka halini almıştır. Mobilya ve dekorasyona dair her türlü ürünü tasarlayan şirket, 2008 yılından itibaren günümüzde hala dünyanın en büyük mobilya perakendecisi olarak bilinmektedir.

İKEA, İsveçli İngvar Kamprad tarafınca kurulmuştur. Kurulduğunda hemen hemen 27 yaşlarında olan kurucu, her geçen gün elde etmiş olduğu başarı ile İKEA’yı dünya genelinde tanınan bir marka haline getirmeyi başarmıştır. 28 Temmuz 1943 senesinde kurulan İKEA’nın CEO’su 2017’den bugüne Jesper Brodin’dir.

S.S.S.

En Büyük İKEA Hangisi?

Türkiye genelindeki en büyük IKEA 2008 senesinde Bursa’da oluşturulan Anatolium AVM içerisindedir. Açıldığı günden itibaren geniş müşteri kitlesine haiz olan markanın Türkiye’nin değişik illerinde de mağaza ve showroomları bulunur.

İstanbul’da En Büyük İKEA Hangisi?

İstanbul’da İKEA’nın birden fazla mağazası bulunur. Büyük ilçelerde oluşturulan mağazalar içinde en büyük olanı Kartal’da bulunmaktadır.

Türkiye’de Kaç Tane İKEA Mağazası Var?

İKEA’nın Türkiye’de toplam 5 tane mağazası bulunmaktadır. Bunlar İstanbul’da 2 tane, İzmir, Ankara ve Bursa’da 1’er tane şeklindedir.

İKEA Dünya Genelinde Kaç Mağazası Var?

İKEA dünya genelinde toplam 49 değişik ülkede mağazaları ile mobilya satışı hizmeti vermektedir. Güncel olarak İKEA’nın dünya genelinde toplam 412 tane mağazası bulunmaktadır.

İKEA Türkiye Ne Vakit Geldi?

İKEA Türkiye’deki ilk mağazasını 2005 senesinde açmıştır.

İKEA’dan Mobilya Alınır mı?

IKEA Bir mobilya tasarım firmasıdır. Kendi tasarladığı mobilyaları müşterilerine sunar. Dünya genelinde başarıya ulaşmış satışları ile ilk sırada yer edinen İKEA’dan mobilya satın alınabilir.

İKEA Genel Merkezi Nerede?

İKEA’nın Genel Merkezi Hollanda’nın Delft şehrindedir.

İKEA Kargo Tutarı Alıyor Mu?

İKEA’dan alışveriş yaptığınız durumlarda ürünlerin bedellerine bakılırsa belirli miktarlarda kargo tutarı ödemeniz talep edilir. Bu ücret satın alınacak mobilyaların satmaca bedellerinin %10’u kadardır.

İKEA Montaj Hizmeti Veriyor Mu?

İKEA normalde ürün alımlarında müşterilerine montaj hizmeti vermez. Satın alınan ürünler eğer ürün sahipleri tarafınca birleştirilemezse bu durumda mağazadan montaj hizmetinin satın alınması gerekir. Bunun için müşteriler İKEA resmî sitesine girerek buradan montaj hizmeti satın alma adımlarını takip edebilir.

İKEA Montaj Hizmeti Ne Vakit Gelir?

İKEA Montaj hizmeti almak için web üstünden ya da müşteri hizmetleri üstünden şirket ile iletişime geçebilirsiniz. Buradan yapacağınız satın alma işleminin arkasından şirket e-mail yolu ile müşterilerini bilgilendirir. Müşterilere giden e-mail muhteviyatında montaj hizmetinin hangi tarihte verilebileceğine ilişkin bilgiler de yer verilmiştir.

İKEA Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir