Müşteri Hizmetleri

Iğdırlı Gezim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Iğdırlı Gezim çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Iğdırlı Gezim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Iğdırlı Gezim yakınma hattına erişebilirsiniz. Iğdırlı Gezim müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Iğdırlı Gezim Çağrı Merkezi Numarası

1989 senesinde Iğdır merkezli olarak kurulan bu otobüs işletmesi, Türkiye’nin her bölgesine otobüs taşımacılığı yapmaktadır. Konuklarına,  dürüstlük ve saygı ilkesinden taviz vermeden hizmet sunan şirket, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. 2010 tarihinden beri 50 Travego otobüs ile hizmet sunan firmanın filosu, Mercedes-Benz Türk’ün üretimi olan otobüslerden oluşmaktadır. Yoluna, konforlu vasıta filosu, firmayı devamlı geliştirme ve yenileme prensibi, doğaya ve insana verdiği kıymet ile ve her geçen gün kendisini daha genç tutarak devam etmektedir. Firmanın seferleri, vasıta teknik özellikleri, sefer ücretleri, otobüs içi hizmetler hakkında data ve bilet satın almak için 4 hat olan 0476 228 69 01 numaralı telefondan şirket ile iletişim kurabilirsiniz.

Iğdırlı Gezim çağrı merkezi numarası  0476 228 69 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Iğdırlı Gezim Müşteri Hizmetleri Numarası

Ulaşım sektöründe, seferin en başından varış noktasına kadar data çağının olanaklarını kullanan şirket, müşterilerinin memnuniyeti adına daima ustalaşmış hizmetler sunmaktadır. Müşteri haklarına saygılı bir şekilde görevlerini yerine getiren şirket, konuklarını gitmek istedikleri yere en güvenilir şekilde ulaştırarak bu sektördeki yoluna, büyük bir itina, titizlik ve dikkat ile devam etmektedir. Firmanın müşteri hizmetleri, 0476 228 69 01 (4 hat) numaralı telefondan hizmet vermektedir. Bu numaradan ulaşabileceğiniz şirket müşteri temsilcisine, şirket hakkında tüm sual, tavsiye, problem ve dileklerinizi iletebilir ve bu hat üstünden bilet satın alabilirsiniz.

Iğdırlı Gezim müşteri hizmetleri numarası  0476 228 69 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Iğdırlı Gezim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ulaşım sektöründeki hizmet standartlarını en üst düzeyde tutmaya çalışan şirket, her geçen gün kendisini ilerletmeye devam etmektedir. Disiplinli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile misafirlerini mağdur etmemek adına, oldukca iş koşturmacasındadır. Bilet satış adımından, sefer varış noktasına kadar standartlara en uygun şekilde davranan şirket, nitelikli hizmetleri ile daima müşterilerinin takdirini kazanmaktadır. Firmanın bilet tutarları, sefer güzergâhları ve daha birçok mevzuda şirket hizmetlerine yönelik data almak yada tavsiye ve problem iletmek, bilet satın almak için 0476 228 69 01-02-03-04 numaralı telefondan firmaya direkt bağlanabilirsiniz.

Iğdırlı Gezim müşteri hizmetlerine direk bağlanma  0476 228 69 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Iğdırlı Gezim Yakınma Hattı

Yeni web sitesi yardımıyla, süratli ve kolay bir halde online bilet satışı ile de müşterilerine en iyi hizmeti sunan şirket, otobüs içi güler yüzlülüğü, ikramları, hijyen koşullarına verdiği ehemmiyet, rahat koltukları, web ve tv hizmetleri ile de en iyisini sunma çabasındadır. Eğer şirket, hizmetleri yada başka bir mevzu ile ilgili şikâyetleriniz, sorunlarınız var ise şirket yetkililerine yukarıdaki numaradan hizmet veren şikâyet hattı aracılığı ile iletebilirsiniz.

Iğdırlı Gezim yakınma hattı  0476 228 69 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Iğdırlı Gezim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Iğdırlı Gezim yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Iğdırlı Gezim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

 0476 228 69 00 

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Iğdırlı Gezim çağrı merkezi numarasına  0476 228 69 00  numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Iğdırlı Gezim Otobüs Terminali Iğdır – Nahcivan Karayolu, 2.km. 76000 Iğdır/TÜRKİYE

E-Posta : data@igdirliturizm.com.tr

Telefon :  0476 228 69 00

Arama Terimleri: Iğdırlı Gezim iletişim detayları, Iğdırlı Gezim telefon no, Iğdırlı Gezim bağlantı tel, Iğdırlı Gezim canlı destek, Iğdırlı Gezim müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir