Müşteri Hizmetleri

İdeal Tur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İdeal Tur çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İdeal Tur müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden İdeal Tur yakınma hattına erişebilirsiniz. İdeal Tur müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İdeal Tur Çağrı Merkezi Numarası

İdeal Tur 2014 yılından bu yana gezim alanında verdiği başarı göstermiş hizmetler ile adından sıkça söz ettirmektedir. Bilhassa dinlence sezonunu etken halde geçirmek isteyen seyahat severlerin ilk tercihi olan tur şirketi kısa süre içinde Türkiye’de pek fazlaca şahıs tarafınca tercih edilir hale gelmiştir.  Yalnızca Türkiye’de değil dünya genelinde hizmetler veren tur şirketi bilhassa dünyanın görülmeye kıymet öteki pek fazlaca ülkesine de müşterilerini ayrıcalıklı hizmetleri ile götürmektedir.

Anlaşmalı olduğu tayyare şirketi ve otel rezervasyonu icra eden web siteleri yardımıyla müşterilerine sunmuş olduğu hizmeti verimli ve dizgesel bir hale getirmiştir. Firmaya ilişkin iki değişik resmi şube bulunmaktadır. Şubelerden bir tanesi Ankara’da bir tanesi de İzmir’de bulunmaktadır. Ankara’da bulunan şube merkez adres olarak da geçmektedir. Şubelerin yanı sıra firmaya ilişkin web sitesi üstünden de informasyon alabilmek oldukça mümkündür. Bunun için tek yapılması ihtiyaç duyulan https://www.idealturizm.com/ bağlantı adresine tıklamak olacaktır. Tur firmasının Türkiye’de geniş çaplı hizmet vermesi ile beraber çağrı merkezi numarası edinmesi de koşul hale gelmiştir. Bu kapsamda bilinmelidir ki Ankara ve İzmir için iki değişik çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Merkez şube olan Ankara şubesi ile iletişime geçmek isteyen müşterilerin 0312 441 50 10 telefon numarasını tuşlamaları kafi olacaktır. İzmir şube ile görüşme gerçekleştirmek isteyen müşteriler ise 0850 811 55 22 numarasını arayabilmektedirler.

İdeal Tur çağrı merkezi numarası 0850 811 55 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İdeal Tur Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmaya ilişkin çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üstünden mesai gün ve saatleri içinde yetkili kişiler ile iletişime geçebilmek mümkündür. Merkez şube olan Ankara şube ile görüşme gerçekleştirmek isteyen müşteriler Pazar günü hariç öteki tüm günler saat 09:00- 21:00 saatleri içinde iletişime geçebilmektedirler. Bunun yanı sıra firmaya ilişkin mail adresi de bulunmaktadır. Ankara için resmi mail adresi  info[at]idealturizm.com şeklindedir. Bu mail adresi üstünden de çağrı merkezi müşteri temsilcileri yetkilileri ile görüşebilmek mümkündür. İzmir şubenin resmi emek verme saatleri haftanın her günü saat 09:00- 22:00 şeklindedir. Müşteriler bu saat aralıklarında çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirebilmektedirler. Hem de İzmir şubeye ilişkin mail adresi ise  info[at]otelfiyat.com şeklindedir. Müşteriler mesai gün ve saatleri içinde bu iletişim yayınlarını kullanarak çağrı merkezi müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilmektedir.

İdeal Tur müşteri hizmetleri numarası 0850 811 55 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İdeal Tur Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirmek isteyen müşteriler bir çok süre direkt bağlanma olanağından da yararlanmak ve görüşmelerini bir an evvel gerçekleştirmek isterler. Tur şirketi ile direkt bağlanma olanağı ile görüşebilmek için arama esnasında müşterilerin görüşmek istedikleri mevzular nezdinde onlara sunulan yönlendirmeleri tuşlamalar vesilesiyle yapmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra müşterilerden informasyon istenmesi durumunda eksiksiz ve doğru halde detayları iletmeleri de görüşme için oldukça önemlidir. Alanında oldukça deneyimli olan çağrı merkezi müşteri temsilcileri kısa süre içinde, görüşülmek istenilen mevzuyu bir sonuca bağlayacaklardır. Bunun yanı sıra direkt bağlanma için yapılabilecek herhangi bir işlem yoktur. Yoğunluk olması halinde fazlaca kısa bir süre müşterilerin bekleme oranı olabilmektedir.

İdeal Tur müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 811 55 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İdeal Tur Yakınma Hattı

Tur firmasına ilişkin ayrı bir yakınma hattı bulunmasa da çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi üstünden de yakınma talebini iletebilmek mümkündür. Şikayette bulunacak olan müşterilerin de gene aynı şekilde mesai gün ve saatlerine dikkat etmesi tavsiye edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra ikametgahı Ankara yada İzmir olan müşteriler direkt şubeye giderek de sorunlarını hızlıca çözebilmektedirler. Ankara merkez şubeye ilişkin resmi adres; Necatibey Cad. No: 19/4 Kızılay / Çankaya – Ankara şeklindedir. İzmir için şube adresi ise; Gazi Bulvarı No:95 Münir Birsel Plaza A Blok Kat 6 Çankaya / Konak – İzmir şeklindedir.

İdeal Tur yakınma hattı 0850 811 55 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İdeal Tur müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İdeal Tur yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İdeal Tur Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 811 55 22

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İdeal Tur çağrı merkezi numarasına 0850 811 55 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : İdeal Tur Gezim Tic. A.Ş.
Adres : Necatibey Cad No: 19/4 Kızılay ANKARA
E-Posta : info@idealturizm.com
Telefon : 0850 811 55 22

Arama Terimleri: İdeal Tur iletişim detayları, İdeal Tur telefon no, İdeal Tur bağlantı tel, İdeal Tur canlı destek, İdeal Tur müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir