Müşteri Hizmetleri

Hususi Optimed Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hususi Optimed Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Hususi Optimed Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Hususi Optimed Hastanesi yakınma hattına erişebilirsiniz. Hususi Optimed Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hususi Optimed Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Hususi Optimed Hastanesi, Tekirdağ ilinin Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde hizmet veren bir sıhhat kuruluşudur. Bu hastanede acil servisten kardiyolojiye kadar birçok bölüm ve servis bulunmaktadır. Hastaneden daha ilkin sıhhat hizmeti alan yada ilk kez hizmet alacak olan kişiler ise çağrı merkezi numarasını merak etmektedir.

Herhangi bir nedenden dolayı hastanenin çağrı merkezine ulaşmak istiyorsanız, telefonunuzdan 0 282 726 05 55 numaralı hattı arayabilirsiniz. Bu hat haftanın her günü ve her saatinde sizlere destek olmak amacıyla oluşturulmuştur.

Hastane yetkililerine yazılı olarak ulaşmak istiyorsanız, telefonunuzun yada bilgisayarınızın web tarayıcısından https://optimedhastanesi.com/iletisim/ adresine gidebilirsiniz. Bu adreste yer edinen kutucukları doldurarak mesajınızı hastane yetkililerine iletmeniz mümkündür. Hastane yetkilileri sizlerle en kısa süre içinde iletişime geçecektir.

Hususi Optimed Hastanesi çağrı merkezi numarası 0282 726 0 555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hususi Optimed Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Tekirdağ ilinde hizmet veren bu hastaneyi her gün binlerce hasta ziyaret etmektedir. Hastalar bazı zamanlarda hastaneye telefon kanalıyla ulaşmak isteyebilirler. Eğer sizler de hastanenin müşteri hizmetleri numarasına gerekseme duyuyorsanız, telefonunuzdan 0 282 726 05 55 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Hastanenin müşteri hizmetleri hattı 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Bu hattı aradığınızda bir telesekreter sizleri karşılayacak ve arama amacınıza bakılırsa bazı tuşlamalar yapmanızı isteyecektir. Sizler de bu tuşlamaları yaparak müşteri temsilcisine ulaşabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

https://optimedhastanesi.com/iletisim/ adresi ise mesajınızı yazılı olarak hastane yönetimine göndermenize olanak sağlamaktadır. Eğer görüş, tavsiye ve şikayetlerinizi hastane yönetimine bildirmek istiyorsanız bu iletişim kanalını kullanabilirsiniz. Ek olarak bu adres üstünden Çorlu ve Çerkezköy hastanelerinin yer bilgilerine de ulaşmanız mümkündür.

Hastanenin çağrı merkezi 7/24 çalışmakta fakat acil servis haricinde kalan bölümler hafta içi 09:00 – 18:00, cumartesi günü ise 09:00 – 14:00 saatleri içinde iş koşturmacasındadır. Hastaneye ulaşmadan ilkin emek verme saatlerini bilmek faydanıza olabilir.

Hususi Optimed Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0282 726 0 555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hususi Optimed Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çorlu ve Çerkezköy’de hizmet veren, alanında başarı göstermiş hekimleri bünyesinde barındıran bu hastane, müşterileri ile iletişine geçebilmek amacıyla bir çağrı merkezi oluşturmuştur. Hastaneden aldığınız yada almak istediğiniz hizmet doğrultusunda müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek istiyorsanız, 0 282 726 05 55 numaralı hattı arayabilirsiniz. Bu hat haftanın her günü ve her saatinde sizlere hizmet vermektedir.

Bu hattı aradığınızda sizleri telesekreter karşılamaktadır. Eğer bu bölümde zaman kaybetmeden direkt müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız, telesekreterin kısa konuşmasını bitirmesini bekleyebilirsiniz. Böylece hiçbir tuşlama yapmadan müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkün olacaktır.

Bunun yanı sıra müşteri temsilcisine direkt bağlanabilmek için isterseniz telesekreterin yönlendirmeleri doğrultusunda tuşlamalar yapabilirsiniz. Bu tuşlamalar da müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanmanız için kafi olacaktır.

Eğer yazılı bir halde direkt hastane yetkililerine ulaşmak istiyorsanız, cihazınızın web tarayıcısından https://optimedhastanesi.com/iletisim/ adresine gitmeniz kafi olacaktır. Bu adreste yer edinen kutucukları doğru ve eksiksiz bir halde doldurmanız durumunda hastane yetkilileri sizlerle kısa süre içinde iletişim kuracaktır.

Hususi Optimed Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0282 726 0 555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hususi Optimed Hastanesi Yakınma Hattı

Bu sıhhat kuruluşu her ne kadar kaliteli hizmet veriyor olsa da bazı kişiler çeşitli nedenlerden dolayı şikayette bulunmak isteyebilir. Eğer hastaneden aldığınız hizmet doğrultusunda şikayette bulunmak yada mağduriyetinizi gidermek istiyorsanız, telefonunuzdan 0 282 726 05 55 numaralı hattı arayabilirsiniz. Sizleri karşılayan çağrı merkezi çalışanı her türlü mevzuda destek olacaktır.

Eğer şikayetinizi sesli olarak değil de yazılı olarak iletmek istiyorsanız, telefonunuzun yada bilgisayarınızın web tarayıcından https://optimedhastanesi.com/iletisim/ adresine gidebilirsiniz. Bu adreste aşağılara indiğinizde karşınıza çıkan kutucukları doğru bir halde doldurmalı ve gönder butonuna tıklamalısınız.

Şikayetinizin çözümlenebilmesi ve mağduriyetinizin giderilebilmesi için problemi net bir halde dile getirmeniz icap ettiğini unutmayınız. Eğer sesli yada yazılı olarak şikayetinizi dile getirmekte zorlanıyorsanız, hastaneyi ziyaret ederek karşı karşıya görüşme sağlayabilirsiniz.

Hususi Optimed Hastanesi yakınma hattı 0282 726 0 555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Hususi Optimed Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Hususi Optimed Hastanesi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hususi Optimed Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Hususi Optimed Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0282 726 0 555 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Mustafa Kemal Atatürk Caddesi No: 118, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ
E-Posta : info@optimed.com.tr
Telefon : 0282 726 0 555

Arama Terimleri: Hususi Optimed Hastanesi iletişim detayları, Hususi Optimed Hastanesi telefon no, Hususi Optimed Hastanesi bağlantı tel, Hususi Optimed Hastanesi canlı destek, Hususi Optimed Hastanesi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir