Müşteri Hizmetleri

HP Müşteri Hizmetleri | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

HP Müşteri Hizmetleri numarası HP ürünlerini kullanan kullanıcılara her an lazım olabilir. Bilgisayar dendiğinde akla ilk gelen marka olan HP, davet merkezi hizmeti ile kullanıcılarının yaşadıkları sorunlara en kısa sürede çözüm bulur. Hewlett-Packard adı ile hizmet veren şirket, ürünlerini piyasaya HP markası ile tanıtmıştır. ABD merkezli olan bina günümüzde en büyük internasyonal firmalar içinde yer alır.

HP Türkiye’deki hizmetlerine 1939 senesinde adım atmıştır. İlk günden itibaren sayısız dağıtıcı ile ürün tanıtımı ve satışı gerçekleştiren şirket, online ortamlarda da kullanıcılarına hizmet verir. Türkiye’de en fazla tercih edilen markalar içinde yer edinen HP ile ilgili herhangi bir şikâyetiniz olduğunda HP şikâyet hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

HP Müşteri Hizmetleri Numarası

HP Müşteri Hizmetleri diz üstü bilgisayar modelleri ile ön plana çıkmış bir markadır. Bunun yanı sıra markanın birçok teknolojik ürünü de piyasada en uygun fiyatlar ile satışa sunulur. HP’nin bilgisayar haricinde bünyesinde bulunan teknolojik aygıt ve parçalar; sürücü ve yazılım destekleri, değişik bilgisayarların parçaları şeklindedir. Firmada kendi markası haricinde öteki bilgisayar markalarına ilişkin de sayısız yedek parça ürünü bulunur.

Bilgisayar teknolojileri anlamında her türlü parçayı bünyesinde bulunduran HP markasına, Müşteri Hizmetleri üstünden ulaşarak her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz. HP Müşteri Hizmetleri numarası 0212 444 81 21’dir. Arzu ettiğiniz zaman bu numarayı arayabilir ve hem şikâyet bildirimi yapabilir hem de merak ettiğiniz mevzulara cevap bulabilirsiniz.

HP Davet Merkezi İletişim

HP davet merkezi ile firmada hizmet veren yetkili kişilere saniyeler içinde ulaşmanız mümkündür. Böylece haiz olduğunuz HP cihazlar hakkında her türlü teknik desteği kısa sürede alabilirsiniz. HP Davet Merkezi numarası 444 0 307’dir. Arzu ettiğiniz devamlı HP davet merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. HP Müşteri Hizmetleri ile görüşebileceğiniz saatler ve günler şöyledir;

  • Pazartesi: 09.00- 19.00
  • Salı: 09.00- 19.00
  • Çarşamba: 09.00- 19.00
  • Perşembe: 09.00- 19.00
  • Cuma: 09.00- 19.00
  • Cumartesi: 10:00- 18:00
  • Pazar: KAPALI

HP Müşteri Hizmetleri 7 24 telefon numarası aynıdır. Durağan(durgun) hatlar üstünden ya da mobil cihazlarınızdan 0212 444 81 21’i çevirerek görüşmelerinizi parasız koşullarda gerçekleştirebilirsiniz. HP Müşteri Hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınır. Alınan kayıtlar şirket yetkililerine ulaştırılır. Bu sayede problem, sorun ve şikayetlere kısa süre içinde çözüm bulunur.

HP Türkiye Genel Müdürlük Adres Detayları

HP Türkiye ana distribütörlük adres detayları aşağıdaki gibidir;

  • HP Türkiye Merkez Müdürlük: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:4 Akkom Plaza Kat:8 Ümraniye /İSTANBUL
  • HP Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0212 444 81 21

HP Toplumsal Medya İletişim Kanalları

HP’yi toplumsal medyadan kovuşturmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz;

Kullandığınız ürünler hakkında ihtiyacınız olacak her türlü teknik desteği HP Müşteri Hizmetleri ile alabilirsiniz. Adres kaydı yaptırarak arızalı cihazlarınızın servise gönderilmesini sağlayabilir ve ürün takibini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. HP hakkında daha çok soruya cevap bulmak için S.S.S. bölümünü gözden geçirebilirsiniz.

S.S.S.

HP Resmi Dağıtıcısı Kim?

HP’nin Türkiye Dağıtıcısı Penta İletişim’dir. İstanbul’da bulunan genel merkezden, tüm Türkiye geneline süratli v etkili hizmetler sunulur.

HP Marka Hangi Ülkenin?

HP, ABD Birleşik Devletleri merkezli bir yazışma şirketidir. Merkezi günümüzde hala ABD’nın Kaliforniya eyaletinde bulunur.

HP Genel Müdürü Kim?

HP’nin genel müdürü 2019 senesinde göreve gelen Enrique Lores’tir. Lores 1 Kasım 2019 evveliyatına göreve gelmiştir.

HP Bilgisayar Güvence Süresi Ne Kadar?

HP bilgisayarlar güvence kapsamında alıcılara sunulur. Kullanıcılar satın aldıkları tarihten itibaren ürünlerin güvence süreleri adım atar. Bilgisayarlar için geçerli olan güvence süresi satın alınma tarihinden itibaren 1 senedir. Kullanıcılar isterse bu süreyi ek ödemeler karşılığında daha da uzatılabilir. Böylece cihazlar için geçerli olan güvence süresi 2 ya da 3 yılı bulabilir.

HP Laptop Garantisi Ne Süre Adım atar?

HP bilgisayar ve laptop ürünlerinde güvence süresi, satın alınan tarih itibari ile adım atar. Satın alma işlemi sonrasında satıcı şirket güvence belgesini o gün tarihindeki olarak doldurur. Böylece ürünlerin güvence süreleri adım atar.

HP Güvence Neler Kapsıyor?

HP bilgisayar ve laptoplarda güvence kapsamı üretici kaynaklı oluşacak arıza ve hatalar şeklindedir. Ürünlerde eğer kullanım esnasında üretimden kaynaklı herhangi bir problem görünürse güvence servisleri ile görüşüp ürünün yenisini talep etmek mümkündür.

HP Müşteri Hizmetleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir