Halkbank Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Halkbank müşteri hizmetleri  Türkiye Halk Bankası, 1933 yılında, 2284 sayılını kanun kapsamında kurulmuş olan bir bankadır. Kredi verebilmeye ise; 1938 yılı ile beraber başlamıştır. Küçük ve orta ölçekteki tüccar ve sanayicilerin kredi desteği alabilmesini hedefleyerek kurulan banka, günümüzde bireysel müşterilerine pek çok hizmet vermektedir. Devlet bankalarından biri olan Halkbank’ın Türkiye’de toplamda 1.002 şubesi ve çok sayıda ATM’si bulunmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de 5 adet şubesi vardır. Şube sayısına göre bakıldığında, Türkiye’nin üçüncü büyük bankası olma özelliğini taşımaktadır. Halkbank müşteri hizmetleri aracılığı ile bankanın verdiği birçok hizmeti hem bireysel hem de kurumsal müşterilerin müşteri temsilcilerine bağlanmaya gerek kalmadan kolaylıkla yapabilmeleri mümkündür.

Halkbank Müşteri Hizmetleri
Halkbank Müşteri Hizmetleri

Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden Halkbank müşterileri ile kolaylıkla iletişim kurulmaktadır. Oluşturulan bu Halkbank müşteri hizmetleri platformundan hizmet alan Halkbank müşterileri dilediği gibi dilek, şikâyet ve isteklerini ilgili yerlere ulaştırabilmektedirler.

 • Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 0 400

Halkbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri?

Halkbank müşteri hizmetleri haftanın 7 günü boyunca Halkbank müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteriler, 7 Gün 24 Saat arasında dilek, şikâyet ve sorunlarını dilediği gibi ilgili Halkbank müşteri temsilcisi ile paylaşabilmektedirler.

 • Halkbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 Gün 24 Saat

Halkbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Halkbank çağrı merkezi aracılığıyla müşteri temsilcisi ile ilgili konu hakkında görüşme yapılabilmektedir. Halkbank çağrı merkezi 444 0 400’ telefon numarası üzerinden Halkbank müşterilerine hizmet vermektedir.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Halkbank müşteri hizmetlerine gönderilmek istenen evraklar için kargo şirketi ile göndermek istemeyen müşteriler Halkbank faks numarası üzerinden göndermek istedikleri belgeleri şirkete ulaştırabilmektedir.

 • Halkbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 340 93 99

Halkbank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Halkbank genel müdürlüğü İstanbul şehrinde hizmet vermektedir.

 • Halkbank Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 503 70 70
 • Halkbank Genel Müdürlük Adresi: Barbaros Mahallesi Şebboy Sokak No:4/1 34746 Ataşehir/İSTANBUL

Halkbank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Halkbank insan kaynakları ile, şirket içinde oluşan veya oluşacak açık iş pozisyonlara ulaşım sağlamanız mümkündür. Halkbank şirketinin çalışan kadrosunun belirlenmesinde önemli rol oynayan Halkbank insan kaynakları birimi, şirket içinde önemli bir role sahiptir.

 • Halkbank İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0216 503 70 70

Halkbank İletişim Bilgileri Nedir?

Halkbank “Bize Ulaşın” sayfası üzerinden iletişim formuna erişim sağlanmaktadır. Halkbank iletişim formu üzerinde yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra, ‘’Gönder’’ butonu kullanarak dilek ve şikayetler ilgili Halkbank Müşteri Temsilcisine iletilmektedir.

 • Halkbank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu: Link

Halkbank Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Halkbank ürünleri ve hizmetlerine ilişkin bütün şikayetler Halkbank şikâyet hattı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

 • Halkbank Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 0 400

Halkbank Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Halkbank sosyal medya hesapları üzerinden güncel duyuru ve kampanyalar Halkbank müşterileri ile paylaşılmaktadır. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden Halkbank ile iletişim kurmak mümkündür.

 • Halkbank Resmi Facebook Sayfası: Link
 • Halkbank Resmi Twitter Sayfası: Link
 • Halkbank Resmi Instagram Sayfası: Link

Not: Halkbank Müşteri Hizmetleri hakkında görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirtebilirsiniz. Halkbank markası hakkında yaşadığınız sorunları şikâyet etmek ve çözüm bulmak, diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak alışveriş yapmak istiyorsanız telnobul.com sizler için hizmet vermektedir.

Halkbank müşteri temsilcisine nasıl ulaşırım?

Halkbank Müşteri Hizmetleri kaç?

Diğer Bankaların Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

“Halkbank Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri” üzerine 2 yorum

Yorum yapın