Müşteri Hizmetleri

GoSmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GoSmart çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde GoSmart müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden GoSmart yakınma hattına erişebilirsiniz. GoSmart müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

GoSmart Çağrı Merkezi Numarası

GoSmart, çeşitli elektronik ürünlerin ve elektronik ürün aparatlarının satışını icra eden bir firmadır. Ürünleri çoğunlukla A-101 aracılığı ile satılmaktadır. Sadece yalnız bu market vasıtasıyla değil internetteki birçok online alışveriş sitesinde de firmanın ürünlerine erişebilmek mümkün. Satışa sunmuş olduğu ürünleri uygun tutarları olarak müşterilerine sunmaktadır.

Şirket ile direkt iletişim kurabilmek için herhangi bir iletişim kanalı bulunamamıştır. Sadece firmanın ürünleri elektronik ürün kapsamında olduğundan garantisi olan ürünlerdir. Ürünlerle ilgili bir sorunla karşılaşmanız durumunda ürünü aldığınız aracı şirket ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer ürününüz garanti kapsamında ise aracı şirket yardımıyla garantiden faydalanabilirsiniz.

GoSmart çağrı merkezi numarası 0216 600 20 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GoSmart Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın ürünleri muadilleri göz önünde bulundurulduğunda daha ucuz olması ile bilinmektedir. Çeşitli elektronik aygıt ve aparat şirket adına satışa sunulmaktadır. Bu bağlamda en fazlaca kulaklık modelleri dikkat çekmektedir. Şirket bluetooth kulaklıkları ile kendinden söz ettirmektedir. Ek olarak powerbank, gaming mouse, dokunmatik ekran, vasıta içi telefon tutucu, flash hafıza, şarj kablosu benzer biçimde çeşitli ürünleri de bulunmaktadır. Firmanın ürünlerine internetten kolaylıkla erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra firmanın ürünlerine en fazlaca A-101 mağazalarında denk gelinmektedir.

Firmaya ilişik bir ürün aldığınızda ve bir sorunla karşılaştığınızda firmaya ulaşabileceğiniz herhangi bir iletişim kanalı bulunmamaktadır. Bu ürünlerle yaşanacak herhangi bir mesele için şirket ile direkt iletişime geçmek mümkün değil. Bununla beraber firmanın internet sayfası de etken değil. Ek olarak internette herhangi bir müşteri hizmetleri numarası yada mail adresleri de bulunmamaktadır. Firmanın detaylı zamanı, kime ilişik olduğu, firmanın hangi ülkede bulunmuş olduğu benzer biçimde bilgilere de ulaşılamamıştır.

GoSmart müşteri hizmetleri numarası 0216 600 20 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GoSmart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın çeşitli kategorilerde ürünleri bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse USB flash hafıza satışı yapmaktadırlar. Bu flash bellekler yalnız bilgisayarla uyumlu değil bununla beraber android telefona da bağlanabilen modelleri mevcut. Şirket ek olarak powerbank üretimi de yapmaktadır. Hem android hem de iPhone telefonlar için firmaya ilişik kablolar bulabilirsiniz. Oyun oynamayı sevenler için üretilen gaming mouse firmanın bir başka ürünüdür. Bu ürünlere A-101 mağazaları aracılığı ile ya da öteki online alışveriş siteleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Firmanın ürünleri garantili olduğundan bir mesele yaşamanız durumunda garantiyi elde eden ithalatçı ile iletişime geçebilirsiniz. Bu seçeneğin haricinde de internette firmaya ulaşılabilecek herhangi bir iletişim kanalı bulunmamaktadır.

GoSmart müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 600 20 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

GoSmart Yakınma Hattı

Şirket ürünlerini uygun fiyatlı olarak satışa sunmaktadır. Bilhassa muadillerine kıyasla fiyatların daha uygun olduğu söylenebilir. Birçok kategoride firmanın ürünlerine rastlamak mümkün. Bu ürünlere internetten online satış icra eden e-ticaret siteleri aracılığı ile erişebilirsiniz. Firmanın ürünlerine bakacak olursak değişik mAh değerlerine haiz powerbankler bulunmaktadır. Kulak içi bluetooth kulaklığı bulunmaktadır. Ek olarak tek kulağa takılan bluetooth kulaklık seçeneği de bulunmaktadır. Android ve iPhone telefonlar için şarj kabloları da bulunmaktadır.

Firmaya ilişik öteki ürünler ise şöyledir; USB flash hafıza, mouse, dokunmatik ekran, vasıta içi telefon tutacağı şeklindedir. USB flash hafıza yalnızca bilgisayara bağlanmamaktadır. Bununla beraber flash belleğin bir ucu android telefona uyumludur. Bu sayede aynı flash belleği hem bilgisayarınız hem de telefonunuz için kullanabilirsiniz. Oyun oynamayı sevenler için gaming mouse bulunmaktadır. Çeşitli özellikte vasıta içi telefon tutacakları bulunmaktadır. Aracın klima kısmına tutturulabilecek vasıta içi telefon tutucuları da bulunmakta, cama ya da herhangi bir yüzeye yapıştırabileceğiniz vantuzlu telefon tutacağı da bulunmaktadır. Bazı telefon tutacağı modelleri telefon tutacağın kenarları yardımıyla telefonu durağan(durgun) tutabilmektedir. Bazı modellerinde ise mıknatıs yardımı ile telefonunuzu tutabilmektedir. Açıklamasını yaptığımız bazı ürünlerin değişik renk seçenekleri de bulunmaktadır.

GoSmart yakınma hattı 0216 600 20 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen GoSmart müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri GoSmart yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

GoSmart Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0216 600 20 00

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. GoSmart çağrı merkezi numarasına 0216 600 20 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Teknokta İç Dış Tecim Limited Şirketi
Adres : Küçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi Ayşe Hatun Çeşme Sokak No:9 Ataşehir İSTANBUL
Telefon : 0216 600 20 00

Arama Terimleri: GoSmart iletişim detayları, GoSmart telefon no, GoSmart bağlantı tel, GoSmart canlı destek, GoSmart müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir