Müşteri Hizmetleri

Goller Cepte Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Goller Cepte çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Goller Cepte müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Goller Cepte yakınma hattına erişebilirsiniz. Goller Cepte müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Goller Cepte Çağrı Merkezi Numarası

Teknoloji çağlarında yaşadığımız için günümüzde birçok uygulama, paket, servis şeklinde şeyler geliştirilmektedir. Çeşitli uygulamalar ile işlemler daha kolay gerçekleştirilmektedir. Uygulamalara ek olarak servisler ve paketler de vardır. Operatörlerin geliştirmiş olduğu paketlerden bir tanesi Goller Cepte paketidir. Turkcell operatörü tarafınca tasarlanan ve geliştirilen bu paket isminden de anlaşılacağı şeklinde maçlarla ilgilidir. Haftalık olarak 5 tane her gol 100 MB getirirken, gündemdeki haberli 7/24 ceplere getirmektedir. Dünya sporu hakkında görüntüler ve maç özetleri sunma şeklinde özellikleri bulunmaktadır. Bu paketle ilgili herhangi bir problem yaşandığı vakit kullanıcı tarafınca çözülemediyse eğer Turkcell’in müşteri merkezine bağlanmak gerekir. Servisin ayrı olarak müşteri merkezi numarası olmadığı için direkt operatörün merkezine bağlanılmaktadır. Böylelikle sorunlarınızı çözebilir talep ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Goller Cepte çağrı merkezi numarası 0532 757 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Goller Cepte Müşteri Hizmetleri Numarası

Goller Cepte paketi kullananlar bu hizmet ile ilgili bir sorunla karşı karşıya vardığında çözmek için bazı yollar arar. Karşılaşılan problemler üyeliğin aktifleşmemesi, ödeme yapıldığında hizmetin alınmaması, paketin kullanılmadığı halde faturaya ödemesinin yansıması şeklinde şeyler olmaktadır. Direkt çözmek isteyenler kendilerince çözüm yolları uyguladığında problem devam ediyor olabilir. Bu şekilde olunca yapılacak tek şey müşteri hizmetlerine bağlanmaktır. Meydana getirilen bağlantı sonrasında paket ile ilgili herhangi bir problem var ise dile getirilir. Problem haricinde sorulmak istenen sorular var ise ya da üyelik başlangıcı – üyelik iptali şeklinde işlemler yapılacaksa gene aynı şekilde çağrı merkezi ile amaçlara ulaşılabilir. Siz de çağrı merkezi numarası vasıtasıyla işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer müşteri hizmetleri numarası yoksa sizler için o numarayı paylaşalım; 0532 532 00 00. Numara arandığında lüzumlu detayları paylaştığınızda müşteri temsilcisi destek olacaktır. İlgili birime aktarır ve problem çözülmüş olur.

Goller Cepte uygulamasını satın almak istiyorsanız;

Süper Paket üyeliği satın almak için: GC SUPER
Standart Paket üyeliği satın almak için: GOL
İddaa Paketi üyeliği satın almak için: IDDAA
Dünya Paketi üyeliği satın almak için: DUNYA GOL
Avrupa Paketi üyeliği satın almak için: AVRUPA GOL
yazıp 2200’a SMS göndererek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Goller Cepte uygulamasını iptal etmek istiyorsanız;

Süper Paket iptal etmek için: IPTAL GC SUPER
Standart Paket iptal etmek için: IPTAL GOL
İddaa Paketi iptal etmek için: IPTAL IDDAA
Dünya Paketi iptal etmek için: IPTAL DUNYA GOL
Avrupa Paketi iptal etmek için: IPTAL AVRUPA GOL
yazıp 2200’a SMS göndererek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Goller Cepte müşteri hizmetleri numarası 0532 757 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Goller Cepte Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turkcell hizmetleri içinde yer edinen paket ile ilgili problem, sual yada değişik bir işlem olduğunda müşteriler vakit kaybetmeden direkt bağlanmak isteyebilir. Direkt bağlanma sonrasında zamanı kısıtlı olan kullanıcılar için avantaj olmuş olacaktır şundan dolayı daha uzun vakit yitirmek yerine daha kısa sürede işiniz hallolmuş olacaktır. Pek fazlaca markanın, firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmak fazlaca uğraştırıcı bir durumdur. Hatta kimi zaman eziyet haline bile dönüşmektedir. Bu şeklinde şeyler arkasından müşteriler tarafınca direkt bağlanma istekleri oluşmaktadır. Maçla ilgili paket olan Goller Cepte hizmeti yukarıda da belirtildiği şeklinde haberler de paylaşmaktadır. Dünya sporuyla ilgili bilgilendirmeler meydana getiren paket, birkaç mevzuda müşterilerine fırsat sunmaktadır. Paketin ilişik olduğu markanın çağrı merkezine ulaşmak direkt bağlanma ile birebirdir. Kısaca direkt bağlanma için değişik telefon numarası bulunmamaktadır. Yazımızın ikinci başlığı altında bulunan numaradan temsilcilere bağlanabilirsiniz. Direkt arama nedeninizi söyleyip fazla vakit harcamaktan kurtulabilirsiniz.

Goller Cepte müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0532 757 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Goller Cepte Yakınma Hattı

Goller Cepte paketi hakkında buraya kadar pek fazlaca informasyon verdik. Ne olduğu ne yapmış olduğu, hangi amaçla kullanılacağı şeklinde maddelere değindik. Son başlığımız olan bu başlık altında da paketin şikayetleri ve yakınma hattına değineceğiz. Yaşanılan sorunlardan bir tanesine yukarıda ver vermiştik. Üyeliğin olmadığı halde tutarının faturaya yansıması problemi. Öteki sorunlardan ise özetlemek gerekirse; maç galibiyetlerinde gollere gore kazanılan webin tanımlanmaması, kullanılmayan web için ücret alması şeklinde anlatılabilir. Bu şekilde problemler birbirinden değişik meydana gelmektedir. Paket üyeliğiniz var ise ve yukarıdaki şeklinde problemler yaşıyorsanız direkt olarak Turkcell müşteri hizmetlerinizi aranmanız tavsiye edilir. Aramak istemeyen kişiler yakınma hattı olmadığından dolayı web üstünden çeşitli bölgelere şikayetlerini yazabilir. Yakınma sitelerine yazılanlar yetkili kişilerce görülmektedir ve geri dönüş yapılmaktadır. Öteki alternatif de şubelere gidip şikayetlerinizi dile getirmektir. Sizlere destek olacaklardır. Meydana getirilen şikayetler değerlendirilecek ve kısa sürede de giderilecektir.

Goller Cepte yakınma hattı 0532 757 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Goller Cepte müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Goller Cepte yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Goller Cepte Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Goller Cepte çağrı merkezi numarasına 0532 757 22 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon : 0532 757 22 22

Arama Terimleri: Goller Cepte iletişim detayları, Goller Cepte telefon no, Goller Cepte bağlantı tel, Goller Cepte canlı destek, Goller Cepte müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir