Müşteri Hizmetleri

Gloria Jean’s Coffee Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gloria Jean’s Coffee çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gloria Jean’s Coffee müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Gloria Jean’s Coffee yakınma hattına erişebilirsiniz. Gloria Jean’s Coffee müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gloria Jean’s Coffee Çağrı Merkezi Numarası

Gloria Jean’s Coffee, dünyanın önde gelen perakende kahve satıcılarındandır. ABD Birleşik Devletleri’nin Chicago şehrinde kurulan şirket vakit içinde işleri büyütmüş ve büyük bir şirket haline gelmiştir. Şimal Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ve Türkiye’nin büyük şehirlerinde de şubeleri bulunmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren itibarını ve ağını devamlı yükselten ve geliştiren şirket bugün dünya üstündeki 50’den fazla ülkede bulunan ortalama 1200 şubesi ile kahve severlerin gözdesidir.

Kahve sevdalılarının firmayla iletişime geçmesi, tavsiye, görüş ve eğer var ise şikayetlerini bildirmesi için firmanın bir fazlaca iletişim kanalı bulunuyor. Müşterilerinden gelen görüşleri duymak, değerlendirmek için bir telefon numarasına haiz olan şirket bu telefon numarasından gelen aramaları oldukça ciddiye alıyor ve görüşmeler son aşama samimi bir üslupta gerçekleştiriliyor. Bunun yanı sıra telefon numarası üstünden ulaşmak istemeyen müşterileri için bir de mail adresine haiz olan şirket, bu mail adresine gelen maillere oldukça süratli dönütler sağlıyor. Ek olarak YouTube, Instagram, Twitter ve Feysbuk benzer biçimde toplumsal ağlarda da hesabı bulunan şirket, müşterilerinin kolaylıkla ve hızlıca görüşlerini bildirebilmesi için elinden geleni yapıyor.

Gloria Jean’s Coffee çağrı merkezi numarası 0850 532 56 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gloria Jean’s Coffee Müşteri Hizmetleri Numarası

En kaliteli kahveyi en uygun fiyatlara tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen şirket, bu anlayışı ile tüm müşterilerinin takdirini kazanmaktadır. Kahve diyince akla gelen firmaların başlangıcında gelen bu firmanın başarısı rastlantı değildir. Müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak için elinden geleni meydana getiren firmanın bunu sağlamak için birçok hizmeti vardır.

İçerisinde her türlü kahve ve seçeneklerini bulabileceğiniz şirket sektörün önde gelenlerinden olmaya daha uzun seneler devam edecek benzer biçimde gözüküyor. Müşterilerini ve müşterilerinden gelen geri bildirimleri oldukça önemseyen şirket iletişime oldukça ehemmiyet veriyor. Başarısını büyük seviyede kahve ve müşterileriyle kurduğu iyi iletişime haiz olan şirket için, bu anlayışı sürdürmek bir fazlaca mühim gözüküyor. Ürünleri ile tüm kahve gurmelerini ve sevdalılarını doygunluk etmeyi başaran şirket buna karşın her geçen gün ürünlerinin ve verdiği hizmetin gelişmesi yolunda adımlar atıyor ve atmaya da devam edecek benzer biçimde gözüküyor.

Firmaya ulaşabileceğiniz pek fazlaca yöntem bulunmakta. Bunlardan birisi de telefon hattı. Firmaya 0850 532 56 78 adlı numaradan ulaşabilir ve çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra 0212 356 36 20 ve 0212 356 36 50 numaraları ile de genel merkez telefon hattına bağlanabilirsiniz. Ek olarak firmaya ulaşıp tavsiye, görüş ve fikirlerinizi paylaşabileceğiniz yöntemlerden birisi de mail sistemi. Firmaya info@gloriajeans.com.tr adlı adresten mail kanalıyla da ulaşmanız mümkün ve oldukça kolay.

Gloria Jean’s Coffee müşteri hizmetleri numarası 0850 532 56 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gloria Jean’s Coffee Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket müşterileri ve müşterilerinin kendileri ile iletişimini kolaylıştırması için birçok iletişim ağında bulunuyor. Firmaya ulaşmanın yollarından birisi de toplumsal medya hesapları. Twitter üstünde GJCsTurkey kullanıcı ile bulunmaktalar. Instagram’da da gene aynı şekilde arama kısmına gjcsturkey yazmanız firmaya ulaşmanız için kafi olacaktır. Feysbuk üstünde ise şirket adını arama kısmına yazmanız sizi firmaya ulaştıracaktır. Ek olarak bir YouTube hesabı da bulunan firmaya YouTube üstünden tıpkı Feysbuk’daki benzer biçimde şirket adını yazarak ulaşmanız mümkün.

Gloria Jean’s Coffee müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 56 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gloria Jean’s Coffee Yakınma Hattı

Müşteri memnuniyetini esas alan işlerde bulunmayı kendine bir vazife edinmiş firmanın, müşterilerin ihtimaller içinde şikayetlerini ve önerilerini dinlemek için de çeşitli servisleri var. Müşterinin sorunuyla direkt ilgilenen şirket bu süreçte son aşama çözüm odaklı çalışmakta. Bilhassa müşteri için süreci olabildiğince kolaylaştırma çabası içinde olan şirket yardımıyla bu süreç müşteri açısından oldukça rahat  ve stressiz geçiyor.

Gloria Jean’s Coffee yakınma hattı 0850 532 56 78 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gloria Jean’s Coffee müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gloria Jean’s Coffee yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gloria Jean’s Coffee Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 532 56 78

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gloria Jean’s Coffee çağrı merkezi numarasına 0850 532 56 78 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Urban Kahve Besin Endüstri ve Tecim A.Ş.
Adres : Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Maya Akar Center (B Blok) No:102 Kat:19 İç kapı No:74 Şişli / İstanbul
E-Posta : info@gloriajeans.com.tr
Telefon : 0850 532 56 78

Arama Terimleri: Gloria Jean’s Coffee iletişim detayları, Gloria Jean’s Coffee telefon no, Gloria Jean’s Coffee bağlantı tel, Gloria Jean’s Coffee canlı destek, Gloria Jean’s Coffee müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir