Alışveriş Müşteri Hizmetleri

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

2001 Senesinde kurulan Gittigidiyor, Türkiye’nin en eski e – tecim sitelerinden biri. Hızla büyümeyi başaran ve geniş kitlelere ulaşan Gittigidiyor, 2011 senesinde dünyanın en büyük e – tecim siteleri içinde yer edinen eBay tarafınca satın alındı. Gittigidiyor, kozmetik, elektronik, giyim, anne & bebek, aksesuar, ev eşyaları vb. geniş bir kategoride alışveriş imkanı sunmaktaydı.

Gittigidiyor müşteri hizmetleri 0850 252 32 29 hesap, üyelik, ödeme, sipariş vb. mevzularda destek sağlıyor. Müşteri ilişkilerine ehemmiyet veren Gittigidiyor, birçok mesele için dakikalar içinde çözüm sunmaktadır.

Büyük bir kesime ulaşan Gittigidiyor, eBay’in satın almasıyla beraber ürün çeşitliliğini artırmayı başardı. Sadece eBay’in Türkiye’deki faaliyetlerini sonlandırması, Gittigidiyor’un kapanmasıyla sonuçlandı.

2022 Haziran Ayında kapanacağını duyuran Gittigidiyor, 2022 Eylül ayıyla beraber tüm faaliyetlerini sonlandıracak. Gittigidiyor, yoğun rekabet ve eBay’in Türkiye faaliyetlerini bitirmesi sebebiyle kapanıyor.

Trendyol müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İçeriğimizin devamında Gittigidiyor kontakt kanalları hakkında informasyon edinebilir yada en oldukça dört gözle beklenen sorulara göz atabilirsiniz.

Gittgidiyor Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 0850 252 32 29
Emek harcama Saatleri Gittigidiyor çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt Bağlanma Çağrı merkezini aradıktan sonrasında operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Gittigidiyor İletişim

Gittigidiyor Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gittigidiyor ile ilgili daha çok informasyon edinmek ister misiniz? Kullananların en fazla merak etmiş olduğu soruları sizin için yanıtladık! Siz de yorumlarda Gittigidiyor müşteri hizmetleri ve öteki mevzularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

N11 müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Gittigidiyor Kapanıyor Mu?

Gittigidiyor, 2022 Haziran ayında kapanacağını duyurdu ve 2022 Eylül ayıyla beraber tüm faaliyetlerini sonlandıracak. Kullanıcılar, sipariş, kargo, ödeme vb. işlemlerini Eylül ayına kadar sürdürebilir.

Gittigidiyor Niçin Kapanmış oldu?

Gittigidiyor’un kapanma sebebi öne sürülerek ilgili net bir izahat yapılmazken, yoğun rekabet sebebiyle eBay’in Türkiye piyasasından çekilmiş olduğu öngörülüyor.

Gittigidiyor Güvenilir Mi?

20 yılı aşkın süredir etkinlik gösteren Gittigidiyor, Türkiye’nin en güvenilir e – tecim siteleri içinde yer alıyordu. Bununla birlikte ikinci el alışverişlerde hem alıcıyı hem de satıcıyı sakınan hususi bir sisteme sahipti.

Morhipo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir