Müşteri Hizmetleri

Gıbırnet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gıbırnet çağrı merkezi numarası hakkında informasyon almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gıbırnet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Gıbırnet yakınma hattına erişebilirsiniz. Gıbırnet müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gıbırnet Çağrı Merkezi Numarası

Gıbırnet yurt çapında web servis sağlayıcısı olarak 2019 yılından bu yana hizmet veriyor. Ülkenin yerleşik operatörü ile sağlamış olduğu ortaklık ile alt yapı ve servis sağlayıcı hizmeti sunuyor. Tüm hizmetleri Informasyon ve Teknoloji Kurumu tarafınca verilmiş onaylı lisansı kapsamındadır. Yüksek hızda web kullanmak için firmayla iletişime geçerek abonelik oluşturabilirsiniz. Şirket müşterilerinin kesintisiz iletişim kurabilmesi için çeşitli yöntemler sunuyor. Siz de bunlar arasından dilediğinizi kullanarak görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Her bütçeye uygun web paketleri bulunan şirket sağlam alt yapısıyla kesintisiz hizmet alabilmenizi sağlıyor. Bütçenize uygun paketleri web sitesinden inceleyebilirsiniz. Bunun yanında firmanın 0850 550 0332 numaralı hattından da müşteri temsilcileriyle görüşme yapabilirsiniz. İnternet paketleri ile ilgili bilgiler almanın yanında mesele yaşamanız halinde kısa sürede çözümlerin üretildiğini de görebilirsiniz. Firmanın çağrı merkezi numarası parasız olduğundan istediğiniz tüm hatlardan arama imkanınız bulunuyor.

Gıbırnet çağrı merkezi numarası 0850 550 03 32  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gıbırnet Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin web sağlayıcı firmaları içinde adını hızla duyurmaya devam eden firmanın kendi sitesine girdiğinizde canlı destek alabiliyorsunuz. Sitenin sağ alt köşesinde mavi renkli olan bir canlı destek kısmı bulunuyor. Bu bölümün üstüne tıkladığınızda temsilcilerle canlı chat yaparak iletişim kurabilirsiniz. Deneyimli temsilciler sorulan sorulara açık ve net cevaplar veriyorlar. Bununla birlikte sitede bildiri göndermek isteyen kişiler için bir bölüm bulunmakta. İsminizi telefon numaranızı ya da mail adresinizi yazmanız mesajınıza yanıt alabilmeniz için lüzumlu. Mesajı yazarak göndermenin peşinden kısa sürede dönüş sağladıklarını görebilirsiniz.

Günden güne büyüyen marka Türkiye’nin her noktasında alt yapı yatırımları yapmaktadır. Bu şekilde web aboneliği icra eden kişilerin kesilme ve donma sıkıntıları yaşamalarının önüne geçiyor. Bireysel abonelerin 100 Mbps’e kadar yüksek hızda interneti kullanmaları mümkün oluyor. İnternet paketleri müşterilerden gelen görüş ve tavsiyeler dikkate alınarak hazırlanıyor. Tüm paketler uygun tutarları ile haiz olurken taahhütname yapılmasına gerek bulunmuyor. Bu sayede istediğiniz an abonelikten vazgeçebilirsiniz.

Gıbırnet müşteri hizmetleri numarası 0850 550 03 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gıbırnet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya direk bağlanmak için çağrı merkezi numarası olan 0850 550 0332 kullanılabiliyor. Bu numaraya günün her anı erişebilirsiniz. Bununla birlikte firmanın sitesinde ki canlı destek hattından da iletişimi kesintisiz kurma imkanınız bulunuyor. Ek olarak firmanın müşterilerinin parasız iletişim kurabilmeleri için 0332 606 0 332 numaralı hattı bulunmaktadır. Bu hat üstünden müşteri temsilcileriyle telefon görüşmeleri yapılabiliyor. 0332 606 0 333 numaralı hat üstünden ise callback hizmeti veriliyor. Bu numarayı aradığınızda müşteri temsilcileri size kısa zamanda dönüş yapıyorlar.

Marka iletişim için mail göndermeyi yeğleyen kişiler için ise informasyon@gibir.net.tr eposta adresine haiz. Bu adrese epostalarınızı gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz mailde belirttiğiniz mevzuda bilgilendirme yapılıyor. Şirket devamlı gelişmekte netin hızını, kapasitesini arttırırken kaliteden de taviz vermemektedir.

Gıbırnet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 550 03 32  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gıbırnet Yakınma Hattı

Firmanın kullanıcılarının interneti kullanma esnasında mesele yaşamaları haline bunu yakınma mevzusu olarak belirtebiliyorlar. Müşterilerin yaşadıkları problemler olduğunda bunun çözümü için hızla emek verme yapılıyor. Probleminin niçin kaynaklandığı ve çözümün ne kadar süre içinde olacağının bilgisi de veriliyor. Siz de firmayı yukarıda verilen numaralardan arayabilirsiniz. Görüşlerinizi ya da var ise yaşadığınız sıkıntıyı anında bildirebilirsiniz.

İnternet günlük yaşamın olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiştir. Siz de bütçenize en uygun fiyata en yüksek hızda internete marka ile iletişime geçerek haiz olabilirsiniz. Abonelik işlemlerini isterseniz web sitesi üstünden de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sırada da canlı desteğe bağlanarak yardım almanız mümkün oluyor. Satmaca ödemeleri de kolayca sitenin online işlemler bölümünden gerçekleştiriliyor. Abonelik yaptıktan sonrasında hem de destek almak için yardım merkezine site üstünden bağlanabiliyorsunuz. İletişim kanallarının çokluğu ile destek almak firmada oldukça süratli

Gıbırnet yakınma hattı 0850 550 03 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gıbırnet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gıbırnet yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gıbırnet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 550 03 32

Çağrı merkezi numarası emek verme saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gıbırnet çağrı merkezi numarasına 0850 550 03 32 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : GIBIRNET İletişim Hizmetleri A.Ş.
Adres : Şeker Mah. Kerbela Sok. Avrukon Plaza No: 2/803 Selçuklu/KONYA
E-Posta : informasyon@gibir.net.tr
Telefon : 0850 550 03 32

Arama Terimleri: Gıbırnet iletişim detayları, Gıbırnet telefon no, Gıbırnet bağlantı tel, Gıbırnet canlı destek, Gıbırnet müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir