Müşteri Hizmetleri

Gezinomi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gezinomi çağrı merkezi numarası hakkında data almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gezinomi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üstünden Gezinomi yakınma hattına erişebilirsiniz. Gezinomi müşteri hizmetleri direk bağlanma üstünden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gezinomi Çağrı Merkezi Numarası

Gezinomi gezim sektöründe 2005 yılından günümüze kadar hizmet veren bir tur operatörüdür. Devletimizde ve dünya genelinde pek oldukca otel ve tur hizmeti sunarak her geçen gün daha da büyüyüp gelişen bir firmadır. Şirket kişiye hususi dinlence fırsatları sunması sebebiyle sektörde en oldukca tercih edilen tur şirketleri arasındadır.

Dinlence severlere sunmuş olduğu dinlence seçenekleri ve uygun fiyatlar ile tur şirketleri içinde farkını göstermektedir.

Tur paketlerinde mevcud çeşitlilik, anlaşmalı olduğu otellerin kalite ve konforu ile müşterilerinin beklentilerine karşılık vermektedir.

Şirket 7/24 kesintisiz hizmet ile tatilcilerin kaliteli vakit geçirmeleri için iş yapmaktadır. Bu tur operatörü, tur sahipleri için her detayı düşünerek gerek destinasyonlar gerek konaklama alanları benzer biçimde her ayrıntının takipçisidir.

Ülke genelinde yer edinen birçok şubesi ile aynı özeni gösteren bir emek harcama yürütmektedir. Topluma daha kaliteli bir hizmet sunmak adına her fırsatta şubelerini arttırma yolunda ilerlemektedir. Türkiye’nin pek oldukca bölgesinde şubesi bulunan acentelerin 0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezi numarası ile hizmet vermektedir.

Gezinomi çağrı merkezi numarası 0850 466 77 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gezinomi Müşteri Hizmetleri Numarası

Acentanın öncelikli hedefi müşterilerine kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktır. Bundan dolayı devamlı gelişen ve değişen bir anlayış ile iş yapmaktadır. Türkiye’de şube sayısını arttırarak 81 ile de aynı kaliteli hizmetin ulaşmasını hedeflemektedir.

Dinlence planlaması için müşterilerine 7/24 hizmet sunarak daima kıvanç elde etmiş bir firmadır. Çalışanları ile oluşturduğu aile ortamı yardımıyla keyifli bir emek harcama ortamı sunmaktadır. Bu keyifli ortam personelin emek harcama performansını pozitif yönde yönde etkileyen bir durumdur. Mensubu güler yüzlü ve çözüm odaklı iş yapmaktadır.

Her mevsim için dinlence planlamaları yaparak uygun fiyat araştırmalarıyla müşterilerine hususi seçenekler sunmaktadır. 0850 466 77 44 müşteri hizmetleri numarası vesilesiyle tur paketleri hakkında data sahibi olabilirsiniz.

Gezinomi müşteri hizmetleri numarası 0850 466 77 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gezinomi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket hizmet öncesi ve sonrası tüm aşamalarda müşterileri ile iletişim halinde olarak herhangi bir detayı kaçırmadan mükemmel bir dinlence fırsatı sunmaktadır. Şirket yurtiçi ve yurtdışı olarak çeşitli turlar düzenlemektedir. Otel ve villa benzer biçimde konaklama yerlerini de sizler için araştırarak en konforlu ve uygun fiyatlı olanı siz değerli ziyaretçilerimizin tercihinize sunmaktadır.

Seyahatlerinde ucuz tayyare bileti arayanların en oldukca tercih etmiş olduğu firmalardan biridir. Şirket sizler için en düşük fiyatlı tayyare firmalarını araştırmaktadır. İster yurtiçi ister yurtdışı tüm seyahatlerde fiyat olarak en ucuz olanı sizlere sunacaktır. Bir öteki hizmeti ise vapur turlarıdır.

Masmavi denizin keyfini çıkarmak isteyen müşterileri için en güzel anları planlamaktadır. Otel konforunda olan lüks gemiler ile deniz seyahatlerinin adresi olan acente bu alanda da en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Üst bölümde yer verilen müşteri hizmetleri numarası ile tüm bu hizmetlerin bilgileri hakkında data verilmektedir.

Gezinomi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 466 77 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gezinomi Yakınma Hattı

Şirket birbirinden değişik tur programları ile dinlence seçeneklerini sunmaktadır. Yeni bölgeler keşfedip yeni tatlar tecrübe etmek isteyenler için her mevsim yurtiçi ve yurtdışı olarak paket turlar düzenlemektedir. Yorucu ve stresli bir emek harcama döneminden sonrasında acenta tarafınca her ayrıntısı sizler adına düşünülmüş bir dinlence planı kendinizi görkemli hissettirecektir.

Müşteri memnuniyetini %100 sağlamak için lüzumlu emek harcamaları meydana getiren şirket yakınma hattı kurmuştur. Yukarıda ki çağrı merkezi numarasından ulaşarak talep ve şikayetlerinizin şirket yetkililerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli bir yönetim sistemi kuran şirket için bu tavsiye ve şikayetler büyük ehemmiyet taşımaktadır. Her biri teker teker incelenerek lüzumlu emekler en kısa sürede yapılacaktır. Siz değerli ziyaretçilerimizin desteği ve fikirleri şirket için daima en mühim veri olmuştur.

Gezinomi yakınma hattı 0850 466 77 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gezinomi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gezinomi yakınma hattı telefonunu etken olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gezinomi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Yakınma Hattı

0850 466 77 44

Çağrı merkezi numarası emek harcama saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gezinomi çağrı merkezi numarasına 0850 466 77 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firmanın Ünvanı : Gezinomi Gezi Gezim Tecim Anonim Şirketi
Adres : Eğitim Mahallesi Poyraz Sokak Detay İş Merkezi 32 / 7 Kadıköy / İSTANBUL
E-Posta : info@gezinomi.com
Telefon : 0850 466 77 44

Arama Terimleri: Gezinomi iletişim detayları, Gezinomi telefon no, Gezinomi bağlantı tel, Gezinomi canlı destek, Gezinomi müşteri temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir