Müşteri Hizmetleri

Gediz Elektrik İletişim | Müşteri Hizmetleri Rehberleri

gediz-elektrik-iletisim
gediz elektrik i̇letişim

Gediz elektrik yazışma detayları ve dört gözle beklenen tüm mevzulara cevap bulmak için yazının devamına göz atabilirsiniz. Gediz elektrik yazışma numarası üstünden istediğiniz daima firmaya ulaşabilir ve her mevzuda görüşme sağlayabilirsiniz.

Gediz elektrik Kocaeli merkezli bir firmadır ve İzmir ile Manisa illerinde kesintisiz olarak elektrik hizmeti sunmak suretiyle hizmet verir. İzmir ve Manisa’da toplam 3 milyona yakın tüketicinin elektrik ihtiyacını karşılayan şirket kurumsal kimliği ile ön plana çıkar. Bu doğrultuda hane sahiplerine en iyi kalitede hizmet sunmayı amaçlar. Elektrik ile ilgili herhangi bir mesele yaşadığınızda Gediz elektrik yazışma numaralarını çevirerek firmanın davet merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Gediz Elektrik Adres Detayları

Gediz elektrik firmasına ilişik adres detayları şöyledir;

 • Merkez Adresi: Anadolu Caddesi No:41 Megapol Tower Kat:19 Bayraklı/ İzmir
 • Gediz elektrik e-posta: [email protected]

2013 yılından itibaren İzmir ve Manisa’nın en mühim elektrik dağıtım şirketi olan Gediz Elektrik tüketicilerine her anlamda rahat bir yaşam alanı sunmak için çalışır. Davet merkezini aramanın rahatlığı içinde istediğiniz daima Gediz elektrik Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Gediz Elektrik yazışma İzmir numarası 0850 800 0 186’dır. Kent genelinde bu numaradan davet merkezine ulaşabilirsiniz. Manisa Gediz Elektrik yazışma numarası ihtiyacınızda gene aynı numarayı çevirerek yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. İzmir ya da Manisa dışından Gediz Elektrik davet merkezine bağlanmak isterseniz bu durumda 0232 990 00 00 numaralı yazışma hattını çevirebilirsiniz. Isterseniz 186 numarasını çevirerek de Gediz Elektrik müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Gediz Elektrik Toplumsal Medya İletişim

Gediz elektrik toplumsal medya yazışma adresleri alttadır;

Gediz Elektrik, müşteri memnuniyeti mevzusunda her daim hassastır. Bu tutum doğrultudan 24 saat en iyi kalitede bölgenin elektrik ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Isterseniz Gediz elektrik toplumsal medya yazışma adreslerini inceleyerek firmaya bu yollar ile de erişim sağlayabilirsiniz. Şirket bununla beraber yurt içinde bulunan her özgür tüketiciye ise İkili Antak kalma yolu ile elektrik tedariki hizmeti sunar.

Gediz Elektrik Davet Merkezi İletişim Hattı

Gediz elektrik yazışma hattı üstünden her türlü şikâyet bildirimi yapabilirsiniz. Gediz Elektrik davet merkezi emek harcama saatleri aşağıdaki gibidir;

 • Pazartesi: 00.00- 23.59
 • Salı: 00.00- 23.59
 • Çarşamba: 00.00- 23.59
 • Perşembe: 00.00- 23.59
 • Cuma: 00.00- 23.59
 • Cumartesi: 00.00- 23.59
 • Pazar: 00.00- 23.59

Gediz Elektrik davet merkezi ile iletişime geçerek isterseniz borç sorgulama işlemi de yapabilirsiniz.

Gediz Elektrik İletişim Detayları

Gediz Elektrik yazışma numarası 0850 800 0 186’dır. İzmir ve Manisa’dan yapacağınız görüşmeler için bu numarayı kullanabilirsiniz. Hem cep telefonu hem de durağan(durgun) hat üstünden arzu ettiğiniz zaman bu numarayı çevirebilirsiniz. Görüşmeler tamamen parasızdır. Herhangi bir ücret ödemeden Gediz Elektrik Müşteri Hizmetleri ile kaliteli bir görüşme yapabilirsiniz.

Manisa Gediz elektrik yazışma numaraları üstünden firmaya ulaştığınızda görüşme yapabileceğiniz mevzular şu şekildedir;

 • Kaçak elektrik kullanım suç duyurusu
 • Elektrik arıza bildirimi
 • Sokak aydınlatma önerisi
 • Sokak aydınlatma şikâyeti
 • Informasyon danışma başvurusu
 • Sayaç okuma itirazı
 • Sayaç okunmuyor/ Arıza bildirimi
 • Kaçak Satmaca itirazı

Gediz Elektrik Hakkında

Gediz Elektrik, halk içinde GDZ Elektrik olarak malum enerji firmasıdır. Günümüzde milyonlarca tüketiciye elektrik ulaştıran şirket, tahmini olarak 5,5 milyon kişiye direkt elektrik ulaştırır. Firmanın toplam elektrik dağıtım potansiyeli 14.500 GWh seviyelerinin daha üzerindedir. Ülkemizin en mühim elektrik dağıtım firmaları içinde yer alır.

Gediz Elektrik, devletimizde elektrik üretimi ve dağıtımının özelleştirmesi kapsamında mühim bir rol üstlenmiştir. Bu doğrultuda enerji Bakanlığı tarafınca belirlenen 21 kişiselleştirilmiş bölgeye elektrik hizmetini başarı ile sunar. Gediz Elektrik yazışma numaraları üstünden firmaya acil durumlarda ulaşarak arıza bildirimi yapabilirsiniz. Gediz Elektrik hakkında öteki merak edilenler için S.S.S. kısmına göz atınız.

S.S.S.

Gediz Elektrik Perakende Borç Sorgulaması Iyi mi Yapılır?

Gediz elektrik web adresine girerek buradan borç sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Bunun için Süratli Borç Sorgulama sayfasına girmeniz ya da 0850 800 0 186 numarasını çevirmeniz yeterlidir.

Gediz Elektrik Arıza Bildirimi Iyi mi Yapılır?

Gediz elektrik firmasına arıza bildirimi yapmak için firmanın davet merkezi numarası olan 0850 800 0 186 numarasını çevirebilirsiniz.

Gediz Elektrik İletişim hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmekten mutluluk duyarız. daha çok bu biçim yazı için https://telnobul.com/ sitemizi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir